blog

Dallas Hart Wiki-Bio, wiek, urodziny, wzrost, dziewczyna, randki, wesoły, rodzina

Pomimo tego, że pochodził z rodzinnego środowiska personelu wojskowego, Dallas Hart nie wydawał się zainteresowany dołączeniem do sił zbrojnych. Zamiast tego wybrał ścieżkę kariery aktorskiej i spełnił swoje marzenie, aby zostać aktorem od najmłodszych lat, niezależnie od zawodu rodziców. Jego rola jako Leo Cruz w serialu „Akademia szklarniowa” okazała się być odskocznią w jego karierze.

 Dallas Hart Wiki-Bio, wiek, urodziny, wzrost, dziewczyna, randki, wesoły, rodzina

Kariera i wartość netto

Dallas zarobił swój pierwszy film na ekranie w 2011 roku. Początkowo pracował nad krótkim filmem Motion Sickness. Dallas pojawił się jako Will w regularnym serialu telewizyjnym The Social Experiment w 2015 roku. Wystąpił także jako gość w odcinku „Rizzoli & Isles” z 2016 roku.

Kariera aktorska Dallas wkrótce się ukształtuje. Aktor jest zajęty kręceniem serialu telewizyjnego „Greenhouse Academy”. Miał szczęście pracować z super utalentowanym Giorą Chamizerem i dzielić przestrzeń ekranową z Arielem Mortmanem i Finnem Robertsem.

Dallas nie wydaje się być zainteresowany dzieleniem się szczegółami swojej wartości netto. W swojej karierze aktorskiej jeszcze długa droga. Zgodnie z sukcesem, jaki odniosła jego postać w serialu „Szklarnia”, musi zarabiać solidną pensję.

Dallas z kimś?

Ludzie są bardzo zainteresowani poznaniem wystarczających faktów z życia randkowego aktora. W jednym z tweetów opublikowanych w 2012 roku Dallas ujawnił dziewczynę o imieniu Kiari być jego dziewczyną.

Aktualny status związku

Obecnie wielu fanów Dallas szuka jego statusu związku. Jednak jeden z jego postów na Twitterze dał jasno do zrozumienia, że ​​jest bardzo singlem. Post na Twitterze będzie czymś więcej niż wiadomością dla pań, ponieważ ich ulubiona gwiazda w tej chwili z nikim nie spotyka się, a zatem każda dziewczyna chce skorzystać z okazji, aby być jego dziewczyną.

Mówiąc o swojej seksualności, Mart jest bardzo szczery. Niektórzy ludzie mogą mieć błędne wyobrażenie, że jest gejem. Niemniej jednak powyższy tweet wyjaśnia, że ​​Dallas jest hetero.

Życie rodzinne

Dallas pochodzi z rodziny wywodzącej się z wojska. Oboje jego rodzice są emerytowanym oficerem armii amerykańskiej i odsłużyli swoje życie dla kraju. Aktor, mimo że pochodził ze środowiska wojskowego, nie był zainteresowany wykonywaniem zawodu swojego rodzica i zamiast tego wybrał ścieżkę kariery, aby zostać aktorem.

Krótki życiorys

Dallas urodził się 14 czerwca 1994 roku w Stanach Zjednoczonych. Według jego urodzin na wiki, ma obecnie 23 lata. Dallas jest bardzo pasjonatem i wielkim fanem serii Władca Pierścieni i uwielbia jeść gorące Cheetos. Jego wzrost to około 5 stóp. Wysoki na 10 cali i należy do rasy białej.

Zalecane