blog

Dallas Lovato Wiki: Żonaty, Mąż, Chłopak, Sprawy, Rodzina, Wartość netto

Relacja między rodzeństwem to jedna z najczystszych więzi na świecie. Rodzeństwo nie tylko walczą i bawią się razem, ale także stają się dla siebie wzorem do naśladowania i źródłem inspiracji. Podobnie jest z historią Dallas Lovato, która została zainspirowana swoją siostrą Demi Lovato. Podczas gdy Demi stworzyła już niezatarty ślad na arenie muzycznej, Dallas kontynuuje karierę aktorską.

 Dallas Lovato Wiki: Żonaty, Mąż, Chłopak, Sprawy, Rodzina, Wartość netto
 • Rodzice
 • Relacja między rodzeństwem to jedna z najczystszych więzi na świecie. Rodzeństwo nie tylko walczą i bawią się razem, ale także stają się dla siebie wzorem do naśladowania i źródłem inspiracji. Podobnie jest z historią Dallas Lovato, która została zainspirowana swoją siostrą Demi Lovato. Podczas gdy Demi stworzyła już niezatarty ślad na arenie muzycznej, Dallas kontynuuje karierę aktorską.

  Kariera i wartość netto:

  Dallas rozpoczęła karierę aktorską występując w odcinkach „Wizards of Waverly Place” i „Sonny with a Chance”. Wystąpiła również w horrorze Chrisa Stokesa „The Helpers” z 2012 roku. Oddała swój głos w filmie „Śnieżynka, biały goryl” jako Wendy.

  Dallas jest również znana ze swoich ról w „No Vacancy” (2012), „Caged No More” (2016) i „Bloodrun”. Mimo że jest częścią tych rzemiosł, nie ujawniła faktycznej kwoty swojej wartości netto. Może nie ma wysokich przychodów, jak 33 miliony dolarów jej siostry, ale z pewnością cieszy się znaczną wartością netto, wynoszącą setki tysięcy cyfr.

  Rozwijanie historii jej randek!

  Dallas sprawiła, że ​​jej związek jest teraz skromnym romansem, ale to nie znaczy, że nigdy wcześniej nie miała romantycznych romansów. Umawiała się z amerykańskim aktorem Chordem Overstreetem w 2010 roku, ale ich związek trwał tylko siedem miesięcy.

  Szczegóły dotyczące jej rodziny i rodzeństwa:

  Dallas urodził się dla ojca Patricka Lovato i matki Dianna Hart, która pracowała jako cheerleaderka dla Dallas Cowboys z NFL. Jej rodzice rozstali się w 1994 roku z powodu związku na odległość, a następnie jej matka, Dianna, ponownie wyszła za mąż za Eddiego De La Garza. Ma troje rodzeństwa, Demi Lovato, Amber i Madison De La Garza (przyrodnią siostrę).

  Jak powiedzieliśmy wcześniej, jej siostra Demi jest rewelacyjną piosenkarką i aktorką. Singiel Demi „For the Love of a daughter”, który został wydany w 2011 roku, oznaczał jej nieprzyjazne relacje z ojcem.

  Ale po śmierci ojca Demi stworzyła Program Stypendialny Leczenia Lovato, który pomógł opłacić leczenie osób zmagających się ze zdrowiem psychicznym i uzależnieniami.

  Krótki życiorys i Wiki:

  Dallas Lovato, lat 29, urodził się 4 lutego 1988 roku w Dallas w Teksasie. Dziewczyna Wodnika ma atrakcyjną wysokość 5 stóp i pół cala. Jest dumną obywatelką amerykańską, a jej pochodzenie etniczne jest białe. Jej matka nadała jej imię „Dallas” ze względu na jej miłość do „Dallas Cowboys”.

  Zalecane