blog

Damien Dante Wayans Wiki, dziewczyna, randki, geje, rodzeństwo i wartość netto

Szeroko znany ze swojej roli w filmach, jest amerykańskim aktorem i członkiem rodziny Wayans. Najbardziej znany jest również z nazwiska producenta, reżysera i scenarzysty. Producent napisał i wyprodukował film The Underground wujka Damona; w programie Showtime pojawia się komedia skeczowa. Aktor napisał i wyreżyserował kilka odcinków sitcomu swojego wujka Damona Moja żona i dzieci. Zadebiutował także jako reżyser filmem Dance Flick.

 Damien Dante Wayans Wiki, dziewczyna, randki, geje, rodzeństwo i wartość netto

Wczesne życie i kariera:

Popularny aktor podjął karierę w 1987 roku w filmie koncertowym Eddiego Murphy'ego Eddie Murphy Raw. Producent zagrał także ze swoim Damonem Wayansem w filmie Major Payne. Miał wielki przełom w filmie Jamiego Kennedy'ego Malibu's Most Wanted. W 2006 roku napisał wraz ze swoim kuzynem Craigiem Wayansem program, w którym wyreżyserował także niektóre odcinki. W 2009 roku aktor wraz ze swoim kuzynem założył firmę zajmującą się produkcją filmową i telewizyjną Second Generation Entertainment z okazji bycia drugim pokoleniem rodziny Wayans. Firma rozwija, tworzy i produkuje filmy.

Życie osobiste:

36-letni aktor jest obecnie samotny. Był w związku przez cztery lata wcześniej. Spotykał się z Marlonem Wayansem przez cztery lata i został wysłany bezwarunkowo. Krążą też plotki o aktorze, że jest gejem. Nie poruszał jednak tego tematu publicznie i w mediach. Pisarz nie ma dziewczyny i nie jest żonaty. Obecnie jest zajęty rozwijaniem swojej kariery. Więcej informacji o jego rodzeństwie znajduje się na stronach wiki.

Wartość netto:

Producent i scenarzysta związany z filmografią od 1987 roku. Od 2004 roku pisze również scenariusze oraz produkuje filmy krótkometrażowe i seriale. Jest także reżyserem. Wystawił również na sprzedaż nieruchomość o wartości 1,5 miliona. Ustalono, że zarobił w życiu ogromne sumy. Według jego wyników jego wartość netto jest szacowana na około 20 milionów dolarów. Poza tym nosi duże łańcuchy i jeździ luksusowymi samochodami, a jego rodzeństwo jest również znane jako on. Jest też wystarczająco zamożnym członkiem rodziny Wayans.

Krótki życiorys:

Reżyser Dance Flick urodził się 15 kwietnia 1980 roku w Nowym Jorku. Słynny aktor, a także pisarz waży około 190 funtów. I stoi na wysokości 6 stóp na cal. Należy do pochodzenia afroamerykańskiego i posiada obywatelstwo amerykańskie. Jest synem scenarzystki Elviry Wayans. Damien jest członkiem rodziny Wayans i jest powszechnie znany jako aktor, reżyser i scenarzysta.

Zalecane