blog

Damon J. Gillespie Wiki, wiek, urodziny, dziewczyna, randki, wzrost, rodzina

„Nie podążaj za marzeniami, kieruj marzeniami”. Damon J. Gillespie kieruje się tym samym mottem i zdobywa sławę w bardzo młodym wieku. Gillespie jest tancerzem, aktorem i piosenkarzem, który zna swoją pracę w „Inside Amy Schumer” i „Rise”. Wraz z udaną karierą cieszy się pięknym związkiem ze swoją dziewczyną, co widać w jego mediach społecznościowych.

 Damon J. Gillespie Wiki, wiek, urodziny, dziewczyna, randki, wzrost, rodzina

Kariera i postęp

Damon J. Gillespie rozpoczął swoją karierę od produkcji muzycznej i teatralnej. Aktor ma na swoim koncie kilka reklam telewizyjnych, zwiastunów filmowych, prace modelarskie i wygrał wiele konkursów tanecznych.

Przechodząc do swojej kariery, pierwszy występ aktora na Broadwayu miał miejsce w lipcu 2014 roku. Aktor zagrał postać Buttona w „Wiadomościach” Disneya na Broadwayu. Wystąpił w teledysku Amy Schumer „Girl You Don’t Need Makeup” w „Inside Amy Schumer”.

Aktor pojawił się również w Atlancie w Alliance Theatre w nowym musicalu „The PROM”. Osiągnięcia i starania Damona pokazują, że cieszy się on wspaniałą wartością netto w wysokości setek tysięcy dolarów.

Randki z dziewczyną YouTuber

Aktor może nie mówił wprost o swoim związku, ale jego posty w mediach społecznościowych zrobiły robotę. W grudniu 2014 r. Damon napisał tweeta, w którym ogłosił, że ma najlepszą dziewczynę na świecie, nie ujawniając imienia i szczegółów swojej dziewczyny.

Damon J. Gillespie wreszcie zaangażowany!

Po dość długim spotykaniu się ze swoją ukochaną damą, Damon przeniósł swój związek na nowy poziom. 19 grudnia 2017 r. Damon oświadczył się swojej wieloletniej dziewczynie Grace Aki na planie Wzrastać . Następnie Grace ogłosiła wiadomość o ich zaręczynach w Nowy Rok, dzieląc się serią zdjęć duetu z planu, na którym zaproponował ją Damon.

Szczęśliwie zaręczona para planuje teraz swój ślub. Przygotowują się do małego południowego ślubu w obecności rodziny i bliskich przyjaciół. Zorganizują też większą imprezę w Nowym Jorku.

Krótki życiorys

Według źródeł wiki Damon J. Gillespie obchodzi swoje urodziny 27 marca. Tancerz posiada narodowość amerykańską i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego. Poszedł na Uniwersytet Roosevelta i jest obdarzony przyzwoitym wzrostem.

Zalecane