blog

Damon Thomas, ex Wiki Kim Kardashian: wiek, wartość netto, praca, rodzina, fakty

Damon Thomas, znany jako były mąż „Królowej Rzeczywistości” Kim Kardashian. Cóż, producent muzyczny zarabia na swojej karierze w muzyce i współpracował w przeszłości z niektórymi celebrytami z listy A. Z wyjątkiem swojego życia osobistego, które było przedmiotem dyskusji, prowadzi skromne życie i nie ujawnia swojego życia rodzinnego.

  Damon Thomas, Kim Kardashian's Ex Wiki: Age, Net Worth, Job, Family, Facts

Ile jest wart netto Damona Thomasa?

Damon Thomas zgromadził majątek netto w wysokości 1 miliona dolarów w swojej karierze jako autor piosenek i producent muzyczny. Swoją znaczącą część wartości netto czerpał z pracy jako producent muzyczny współpracujący z Słabsze psy . Wraz ze swoim partnerem produkcyjnym współpracował z wieloma wykonawcami R&B, takimi jak Chris Brown, Lionel Richie, Donell Jones, JoJo i inni. Jego współpraca z wieloma gwiazdami pomogła mu zarobić obfite fortuny.

Zobacz: Rory Cowan Wiki: wesoły, partner, żonaty

Jednak Damon został złożony w 2012 roku o upadłość, ponieważ miał ogromny dług w wysokości 3,58 miliona dolarów. Miał tylko 177 500 USD w aktywach, w tym jego Lamborghini Murcielago Roadster o wartości 170 000 USD. Cóż, ogromny dług obejmuje 2 miliony dolarów podatków, ponad 30 000 dolarów na alimenty na dzieci, pożyczki w wysokości 400 000 dolarów i 180 000 dolarów długu, które pożyczył na swój biznes muzyczny.

Obraźliwe życie małżeńskie Damona

Damon i Kim Kardashian złożyli przysięgę małżeńską w 2000 roku, ale informacje o ich randce wciąż pozostają tajemnicą. W czasie ślubu Kim miała zaledwie 19 lat.

Przeczytaj także: Stephen Huszar Wiki, Wiek, Wzrost, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Flash

Powód rozwodu

Damon złożył pozew o rozwód w 2003 roku, podając jako powód „nie do pogodzenia różnice”. Jednak Kim twierdziła, że ​​jej były mąż wykorzystywał ją i był agresywny. Oskarżyła, że ​​Damon często nosił siniaki i torturował ją fizycznie przez lata.

Ale zaprzeczył wszystkim stawianym przez nią zarzutom i podał powód wyciągnięcia „dużo pieniędzy”, których od niego chciała. Twierdził również, że Kim oszukany na nim z wieloma facetami. Mało tego, jak na In Touch, powiedział:

„Kim ma obsesję na punkcie sławy. Nie umie pisać, śpiewać ani tańczyć, więc robi krzywdy, aby zyskać uznanie w mediach. To dla mnie dziwka sławy.

Małżeństwo zostało rozwiązane nakazem przyznania Kimowi ugody rozwodowej o wartości 44 000 funtów. Cóż, kłótnia nie skończyła się po ich rozwodzie. Damon twierdził, że pokrył wszystkie wydatki, które jego była żona wydała na rozległą operację plastyczną, w tym operację powiększania piersi i liposukcję.

Po separacji pary, Kim powiedział w wywiadzie dla Today Show:

„Myślisz, że tak dużo wiesz o miłości, kiedy jesteś naprawdę młody, a później spoglądasz wstecz i prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę, że to nie jest to, o czym myślałeś”.

Damon Thomas był wówczas romantycznie związany z Sarai Torres. Oboje powitali nawet swojego synka Dimasa Thomasa w 2005 roku. Później Sarai złożyła pozew przeciwko Damonowi w kwietniu 2007 roku w Sądzie Najwyższym w Los Angeles, twierdząc, że nie zapłacił jej alimentów. Twierdziła również, że wykorzystywał swoją firmę do przekazywania pieniędzy, które Sarai i ich syn powinni otrzymać.

Poza wszystkimi konsekwencjami, twierdziła również, że była manipulowana za decyzje, które podjęła przed włączeniem swojego życia małżeńskiego z Damonem Thomasem, a także wyciekła taśma erotyczna z jej byłym chłopakiem, Rayem J. Powiedziała swojej siostrze Kendal Jenner była przytłoczona radością i podekscytowaniem i wyszła za mąż w wieku 19 lat z Damonem, co powtórzyło się ponownie, co doprowadziło do nakręcenia jej sekstaśmy.

Może ci się to spodobać: Mia Boardman Wiki: wiek, żonaty, chłopak, rodzina, rodzice, wartość netto

Krótki życiorys

Urodzony w 1970 roku Damon Thomas obchodzi swoje urodziny 15 grudnia każdego roku. Urodzony w Kalifornii producent muzyczny i autor piosenek posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do grupy etnicznej Afroamerykanów zgodnie z wiki. Utrzymywał informacje o swojej rodzinie w tajemnicy. Jest wyższy od swojej byłej żony, która stoi na wysokości 1,59 metra (5' 2,5').

Zalecane