blog

Dan Greiner Wiki: Wiek, praca, rodzina, wartość netto — wszystko o mężu Lori Greiner

Uzupełniając się wzajemnie Dan Greiner i Lori Greiner, wyznaczają niesamowite cele związane z relacjami. Lori, która stała się ilustracyjną postacią we współczesnym biznesie, który szturmem podbił branżę e-commerce. To wsparcie pomysłowości Dana dało kobiecie skrzydła, by wzlecieć, by stać się jedną z najbardziej płodnych kobiet biznesu na całym świecie.

 Dan Greiner Wiki: Wiek, praca, rodzina, wartość netto – wszystko o Lori Greiner's Husband

Czym jest praca Dana Greinera?

Obejmujący stanowisko wiceprezesa i dyrektora finansowego w firmie, For Your Ease Only, Dan Greiner kształtuje wizję swojej żony Lori Greiner. Lori jest jednym z czołowych paneli sędziowskich show biznesu i przedsiębiorczości, Czołg rekin . Spektakl, który po raz pierwszy miał swoją premierę 9 sierpnia 2009 r., kontynuuje swoją emisję z łącznie 199 odcinkami.

Duet pracuje obecnie we wspólnym przedsięwzięciu o nazwie „Tylko dla Twojej łatwości”, portalu zakupów online, w którym zadaniem Dana jest sprawdzanie wysyłki, księgowości i pakowania produktów. Podobnie jego żona pracuje jako szef marketingu, sprzedaży i aspektów prawnych ich firmy.

Dan wcześniej pracował jako kontroler w Bell & Howell Corporation, zanim dołączył do jej przedsięwzięcia biznesowego w 1999 roku.

Ile jest warte netto Dana Greniera?

Dan zebrał oszałamiającą wartość netto jako wiceprezes i dyrektor finansowy firmy For Your Ease Only. Oddzielił jednak dane o swoich zarobkach i wycenie nieruchomości. W przeciwieństwie do niego, jego żony, Lori ma niesamowitą wartość netto w wysokości 100 milionów dolarów. Zgromadziła ogromną wartość swoich aktywów, będąc jedną z czołowych przedsiębiorczych osób, które są w pełni zaangażowane w jej przedsięwzięcie biznesowe.

Wszystkie fortuny jej oszałamiającej wartości netto pochodzą z jej udanej kariery jako przedsiębiorcy produktów kuchennych. Lori dostarcza najlepszą linię biżuterii i produktów do wystroju domu w rozsądnej cenie, która uczyniła jej podróż przedsiębiorczości tak wzbogacającą.

Para posiada również dwa luksusowe domy w Filadelfii i Chicago.

Małżeństwo uczynione w niebie! Spokojne życie rodzinne

Dan złożył przysięgę małżeńską z Lori w 2010 roku i jest doskonałym przykładem jako para, która wspiera się nawzajem i prowadzi. Pomimo tego, że pani jest aktywna w mediach społecznościowych, rzadko można zobaczyć gołąbki.

Dan z żoną Lori przesłano 22 lipca 2012 r. (Zdjęcie: Twitter)

Może to być również codzienna wspólna praca w ich biurze, która uczyniła ich jeszcze bardziej bliskimi i kompatybilnymi ze sobą. Pomimo tego, że są właścicielami znanej telewizji twarzy, zawsze trzymali informacje małżeńskie w całkowitym cieniu. Cóż, jedyną rzeczą o ich romansie, która jest znana na wiki, jest to, że Dan poznał swoją żonę w Lincoln Park Bar Kincaid w Chicago.

Para jeszcze nie powitała nowego członka w swojej rodzinie, ale Lori bardzo lubi dzieci i ujawniła miłość dzieci z heavy.com w kwietniu 2014 r., mówiąc:

Mówię moim przyjaciołom, że mogą zostawić swoje dzieci na moim progu i chętnie je przyjmę. Kocham dzieci!

Krótki życiorys

Dan Greiner jest rdzennym Amerykaninem, którego dane na temat urodzenia nie są znane, aby poznać jego prawdziwy wiek, ale prawdopodobnie starzeje się tak samo jak jego żona, która obecnie ma 48 lat. Jest uroczym mężczyzną, który ma wysoki wzrost, podobnie jak jego osobowość. Poza tym Dan ograniczył wszystkie informacje dotyczące jego rodziny i wykształcenia.

Zalecane