blog

Dan Harris Żonaty, żona, rozwód, wesoły, rodzina, ABC, wynagrodzenie, wartość netto

Dziennikarstwo może być czasami najbardziej stresującym zajęciem, ponieważ dana osoba musi podróżować po różnych regionach i relacjonować historie, nie zważając na niebezpieczeństwo lub komplikacje zdrowotne. Przykładem jest reporter ABC, Dan Harris, który doznał ataku paniki w programie telewizyjnym na żywo. Podobno jego reportaż na polach wojennych był kosztem konsekwencji psychologicznych.

 Dan Harris Żonaty, żona, rozwód, wesoły, rodzina, ABC, wynagrodzenie, wartość netto

Kariera odbiła się na zdrowiu!

Dan Harris jest reporterem wiadomości ABC News. Prezenter „Nightline” i współtwórca „Good Morning America” w jego weekendowym wydaniu jest również częstym współpracownikiem World News. Minęło siedemnaście lat odkąd dołączył do ABC w 2000 roku.

Znalazł się na pierwszych stronach gazet, gdy doznał ogromnego palpacji podczas wydarzenia na żywo w 2004 roku. Podróż z Iraku, Strefy Gazy do Izraela na jego wojnie i polu bitwy sprawiła, że ​​był wyczerpany i wyczerpany jako osoba, co spowodowało nagły atak. Ale po rozpoczęciu mediacji sprawy stały się dla niego nieco lżejsze.

Ile jest warte netto Dana?

Dan do tej pory pozostał mamą w kwestii zarobków i pensji. Jednak jego najdłuższy związek z gigantycznymi mediami, takimi jak ABC, pokazuje, że jego wartość netto przekracza milion dolarów.

Wśród wielu wyróżnień i uznania za wkład dziennikarski, Dan otrzymał nagrodę Edwarda R. Murrowa i nagrodę Emmy 2009 za raport „Nightline”.

Szczęśliwe małżeństwo z żoną lekarza!

Czy natknąłeś się na parę, która sprawia, że ​​czujesz, że pasują do siebie w niebie? Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, powinieneś rozważyć Dana Harrisa i jego żonę, dr Biancę Harris, pulmonologa z Nowego Jorku, którzy są razem od ośmiu lat.

Para pobrała się w maju 2009 roku i 15 grudnia 2014 roku powitała małego chłopca, Alexandrę Robert Harris. Dan i jego żona niedawno świętowali trzecie urodziny swojego syna w grudniu 2017 roku na Instagramie.

Życie rodzinne:

Wybierając zupełnie inną drogę niż jego rodzice, Dan podążał za swoją pasją do relacjonowania historii. Jego ojciec, Jay R. Harris, jest przewodniczącym programu rezydentury z zakresu radioterapii onkologicznej na Harvardzie. Jego matka, Nancy Lee Harris, pracuje jako patolog w Massachusetts General Hospital w Bostonie, podczas gdy jego młodszy brat, Mathew Carmichael Harris, jest z zawodu venture capitalist.

Jego krótka biografia:

Urodzony 26 lipca 1971 r. Dan Harris ma 46 lat i pochodzi z miasta Massachusetts w Stanach Zjednoczonych, zgodnie z jego wiki. Kotwica ukończył studia w 1993 roku, uczęszczając do Colby College w Waterville w stanie Maine. Dan ma wysoki wzrost, podobnie jak jego wzmocniona osobowość i należy do białej grupy etnicznej.

Zalecane