blog

Dana Ashbrook zamężna, żona, dziewczyna, wesoły, młoda, wartość netto

Osoby, które od najmłodszych lat gonią za swoją pasją, mają większe szanse na późniejszy sukces w tym zawodzie. Taka jest historia Dana Ashbrooka, który zaczął grać sztuki, gdy był nastolatkiem, a teraz stał się odnoszącym sukcesy aktorem. Jest popularny dzięki roli Bobby'ego Briggsa w kultowym serialu telewizyjnym Twin Peaks i filmie Twin Peaks: Ognisty spacer ze mną.

 Dana Ashbrook zamężna, żona, dziewczyna, wesoły, młoda, wartość netto

Kariera i postęp:

Dana Ashbrook rozpoczął karierę jako aktor od filmu Atak zabójczych pomidorów w 1978 roku. Następnie aktor zagrał doskonałe role w wielu filmach, w tym w Return of the Living Dead II, Ghost Dad, City Scrapers: Los Angeles, Puzzled, New Alcatraz i powściągliwość. Aktor po raz ostatni pojawił się w filmie Szaleństwo Hitlera w 2016 roku.

Podążając za swoją pasją do aktorstwa, Dana pracował także w wielu serialach telewizyjnych, zaczynając od Cagneya i Lacey. Niektóre z jego godnych uwagi występów można zaobserwować w serialu, takich jak Knots Landing, 21 Jump Street, The Outer Limits, The Pretender, Charmed, Dawson's Creek, White Collar i Hostages. Gwiazda wystąpiła niedawno w kultowym serialu telewizyjnym Twin Peaks w 2017 roku.

Ile jest warta Dana?

Gwiazda zdobyła ogromną sławę i zarobiła ogromne dochody w swojej karierze trwającej prawie cztery dekady. Jego prace w serialach i filmach telewizyjnych oraz dochody z jego firmy filmowej pozwoliły mu cieszyć się wspaniałą wartością netto w wysokości 2 milionów dolarów. Wartość netto Dany ewidentnie wzrośnie w nadchodzących dniach ze względu na jego ciągłą pracę w branży aktorskiej.

Rozwijanie historii jego związku!!

Cóż, zanim porozmawiamy o jego przeszłym związku, porozmawiajmy o obecnym statusie związku aktora. Dana jest prawdopodobnie samotna i niezamężna. Aktor nie był od dawna związany z żadną kobietą, ani nie wykazuje zainteresowania relacjami. Być może koncentruje się na karierze i nie chce, aby niechciane światło reflektorów spadło na jego życie osobiste.

Co więcej, Dana wcześniej spotykała się z Marisą Tomei, amerykańską aktorką w 1999. Dana i była dziewczyna podobno cieszyli się pięknym związkiem na początku, ale wkrótce potem rozstali się bez podania powodu. Rozstanie aktorów było przygnębiające dla ich fanów, którzy chcieli, aby poślubił Marisę i zamienił ją w swoją żonę. Jego przeszły związek z Daną jasno pokazuje, że Dana nie jest gejem.

Krótki życiorys:

Pochodząca z białej rasy, Dana Ashbrook urodziła się 24 maja 1967 w San Diego w Kalifornii. Jest bratem aktorki Daphne Ashbrook i pisarza Taylor Ashbrook. Aktor ukończył studia w 1985 roku. We współpracy z Robertem Bauerem stworzył wytwórnię filmową Bauerbrook Films. Wysoki wzrost 6 stóp i męskie ciało nadal sprawia, że ​​wygląda młodo.

Zalecane