blog

Dana Bash Wiki, mąż, rozwód, chłopak, randki i wartość netto

Blond piękność 47 lat, Dana Ruth Schwartz, nie jest nowym nazwiskiem w dziedzinie dziennikarstwa, ale jest lepiej znana jako Dana Bash. Urodziła się 15 czerwca 1971 roku w Montvale w stanie New Jersey. Należy do narodowości amerykańskiej i wychowała się w żydowskiej rodzinie Frances i Stu Schwartzów. Wychowała się w wykształconej rodzinie, jej ojciec jest producentem ABC News, a matka pisarką i pedagogiem, która uczy ludzi języka żydowskiego. Uczęszczała na George Washington University i ukończyła licencjat z komunikacji politycznej.

  Dana Bash Wiki, mąż, rozwód, chłopak, randki i wartość netto

Kariera i postęp:

Dobrze znana i prominentna prezenterka Dana jest nieodłączną częścią CNN, która służy jako główny korespondent polityczny sieci. Wcześniej wyprodukowała kilka weekendowych programów CNN, takich jak Inside Politics, Late Edition i Evans & Novak. Była w centrum uwagi po tym, jak przedstawiła kilka ważnych historii, takich jak aresztowanie Saddama Husajna, huragan Katrina i informacje o wycieku danych wywiadowczych CIA. Zyskała ogromną sławę dzięki swoim wybitnym pracom w sektorze medialnym. Po ogromnym sukcesie życiowym została uhonorowana przez Elle Magazine w marcu 2014 roku w Ambasadzie Włoch w USA.

Możesz polubić: Zain Asher Net Worth

Wartość netto i wynagrodzenie:

Pani była w stanie osiągnąć szczyt sukcesu dzięki swojemu pozytywnemu nastawieniu i optymistycznej naturze. Zgromadziła 2 miliony dolarów netto, co dowodzi, że cieszyła się oszałamiającą wartością netto. Jej pensja nie jest nigdzie wymieniona, ale wiadomo, że zarabia gigantyczne pieniądze. Nie jest zbytnio zaangażowana w organizacje charytatywne. Mając tak doskonałą wartość netto, może mieć drogie gadżety i samochody.

Czy jest mężatką raz czy dwa razy? Zagłębmy się w jej życie osobiste:

Niestety jej życie osobiste nie jest tak doskonałe jak jej kariera. Chociaż miała w swoim życiu tak wiele wzlotów i upadków, pozostała silna i skupiona na swojej karierze. Kontrowersje i nierealne plotki nie wpłynęły na jej karierę. Cóż, dwukrotnie wyszła za mąż i dwukrotnie się rozwiodła. Jej pierwsze małżeństwo było z amerykańskim informatorem wojskowym, Jeremy Bash w 1998 roku.

Uczyć się o: Matt Lewis Wiki, Wiek, Żonaty, Żona, wesoły, Rodzina, CNN

Niestety, po dziewięciu latach życia małżeńskiego para rozstała się w 2007 roku. Nie ujawnili faktycznego powodu rozwodu, a nadal nie jest on znany. Po kilku dniach pozostania samotna zakochała się w korespondencie CNN, Jan Król . Związek z jej chłopakiem przekształcił się w życie małżeńskie 25 maja 2008 roku.

Po żałosnych rozstaniach nie spotyka się jeszcze z nikim. Plotka o jej związku z Ronem Paulem została spalona na niektórych stronach internetowych, ale później okazało się, że są nieprawdziwe.

Również Zobacz : Candy Crowley Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Wartość netto, Emerytowany

Ale jak mówią, trzeci raz urok. Dana dostała swoją trzecią szansę na miłość Szaleni ludzie oraz Domek z kart aktor Spencer Garrett. Para poznała się w 2013 roku przez wspólnego przyjaciela. A osobą, która w ich związku wcieliła się w amorka, jest nie kto inny jak Susanna Quinn, szefowa Veluxe.

Dana i Spenser przebrani za Audrey Hepburn i George'a Pepparda ze śniadania u Tiffany'ego (zdjęcie: Instagram Dany)

Susanna i Spencer szukały garnituru, który Spencer mógłby założyć na imprezę, kiedy zapytał ją, czy zna jakieś inteligentne, samotne kobiety. A najmądrzejszą kobietą, jaką znała, była Dana. Chwilę później wysłała wiadomość do Dany, mówiąc: Google Spencer Garrett i wpadnij dziś wieczorem. I wygląda na to, że Dana poszła tam tej nocy, ponieważ para od tamtej pory spotyka się ze sobą.

Bio i fakty:

Elegancka i silna dama była źródłem inspiracji dla całej rozwiedzionej kobiety. Nauczyła, że ​​sama kobieta może dobrze zarabiać na życie. Jej determinacja i skupienie na karierze są niezwykle godne pochwały. Ma smukłą budowę ciała i średnią wysokość 5 stóp i 6 cali. Jej miliony fanów i wielbicieli łączą się z nią za pośrednictwem portali społecznościowych. Możesz poznać jej biografię na niektórych stronach wiki.

Zalecane