blog

Danai Gurira Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wartość Netto, Czarna Pantera

Danai Gurira robi wszystko, co możliwe, aby odnieść sukces jako aktor. Danai zapewnia sprawiedliwość każdej roli, którą gra, ciężko pracuje nad zrównoważeniem swojej sylwetki, a także nie przegapia pozostawienia fanom kawałków swojego życia osobistego. Amerykańska aktorka i dramaturg, Danai, znana jest na całym świecie z roli Michonne w „The Walking Dead” oraz jako scenarzystka nagrodzonej nagrodą Tony sztuki Eclipsed.

 Danai Gurira Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wartość Netto, Czarna Pantera

Kariera i postęp:

Danai Gurira była współautorem scenariusza i występowała w pozabroadwayowskiej sztuce „In the Continuum”, dzięki której zdobyła Obie Award, Helen Hayes Award i Outer Critics Circle Award. Oprócz tego zagrała w kilku uznanych sztukach, takich jak Come and Gone, Familiar i Eclipsed. Zadebiutowała w filmie z 2007 roku „The Visitor”, który zdobył jej nagrodę dla najlepszej aktorki drugoplanowej na festiwalu filmowym Method Fest.

Co więcej, Danai pokazała swoje dominujące role w kilku filmach, takich jak „Miasto duchów”, „Moja dusza do zabrania”, „Mother of George”, All Eyez on Me” i „Avengers: Infinity War”. Aktorka wystąpiła również w wielu popularnych serialach telewizyjnych, w tym w „Prawo i porządek: Criminal Intent”, „Prawo i porządek”, „Lie to Me” „Treme”. Obecnie występuje w słynnym serialu „The Walking Dead”. Obecnie jest zajęta swoim nadchodzącym filmem, Czarną Panterą, który ma się ukazać w 2018 roku.

Ile jest warte netto Danai?

Według wartości netto celebrytów, Danai Gurira cieszy się ogromną wartością netto w wysokości 500 tysięcy dolarów. Aktorka zebrała kwotę ze swojej pensji serialu telewizyjnego oraz zarobków z filmów i występów scenicznych. Jej liczba sesji zdjęciowych, zadań modelek i reklam również musiała pomóc w zwiększeniu wartości netto.

W obliczu plotek o umawianiu się z jej współpracownikiem!

Jedyną rozczarowującą częścią zostania znakomitym aktorem są plotki, które w rzeczywistości nie mają żadnej prawdy. Danai Gurirę otaczała także daremna plotka, że ​​spotyka się ze swoim ekranowym chłopakiem z „The Walking Dead”, Normanem Reedusem. Danai i jej rzekomy chłopak zawsze byli najlepszymi przyjaciółmi i byli sobie bliscy. Ale historie o ich romansach zaczęły krążyć po tym, jak Norman pocałował Gurirę podczas wywiadu z Michealem Cudlitzem.

Podobnie celebrytka miała również intymne spotkanie w serialu, co wzbudziło jeszcze większe podejrzenia. Aktor jednak do tej pory nie ujawnił się i nie potwierdził plotki. Nadal trzeba wiedzieć, czy gwiazdy rzeczywiście spotykają się ze sobą, czy są to bezpodstawne historie. Poza tym Danai ukrywała swoje życie osobiste i nie zwierzyła się jeszcze ze swojego życia małżeńskiego lub męża.

Trening, aby zachować zdrowie!

Danai utrzymuje idealną i zrównoważoną sylwetkę odkąd pojawiła się na ekranie telewizora. Jej fani są zaintrygowani, widząc, jak unosi miecz samurajski w TWD i zabija zombie z tą perfekcją. Jeśli nie wiesz, sekretem doskonałej sylwetki aktorki jest pływanie, gra w tenisa, hokej na trawie i bieżnia.

Krótki życiorys:

Danai Jekesai Gurira urodził się 14 lutego 1978 roku w Grinnell, United Status. Jej rodzicami byli Josephine Gurira, bibliotekarka uniwersytecka i Roger Gurira, wykładowca na Wydziale Chemii. Uczęszczała do Liceum Klasztoru Dominikanów. Zdobyła tytuł magistra sztuki aktorskiej w renomowanej Tisch School of the Arts Uniwersytetu Nowojorskiego. Danai ma idealną wysokość 5 stóp i 7 cali.

Zalecane