blog

Daniel Sahyounie Wiki, Wiek, Wzrost, Dziewczyna, Randki, Rodzina, Fakty

Daniel Sahyounie jest członkiem australijskiego kanału YouTube i popowego zespołu Janoskians. Zyskał sławę, kiedy zaczął przesyłać filmy na kanał YouTube Janoskians. Jest wokalistą w zespole, za którym podąża 2,23 miliona subskrybentów. The Janoskians to komediowy kanał YouTube, który pierwotnie znajdował się w Melbourne w Australii.

  Daniel Sahyounie Wiki, Wiek, Wzrost, Dziewczyna, Randki, Rodzina, Fakty

Zespół z Los Angeles składa się z pięciu członków, a mianowicie Beau Brooks, Luke Brooks, Jai Brooks, Daniel Sahyounie i James Yammonie. Uważa się, że James Yammonie opuścił grupę w 2016 roku. Beau Luke i Jai są rodzeństwem.

Daniel Sahyounie Randki, Dziewczyna!

Wokalista The Janoskians, Daniel zaczął spotykać się z Lucy Raw w 2014 roku. Jego była dziewczyna, Lucy, pochodząca z Londynu w Anglii, jest aktorką teatralną i piosenkarką. Ze względu na jej słynne covery takich artystów jak Tove Lo, Chance The Rapper ( wkrótce zostanie mężem Kirsten Corley ) i Frank Ocean, zyskała ogromną liczbę obserwujących w mediach społecznościowych.

Zobacz też: Orla Chennaoui Wiki, Wiek, Mąż, Sky Sports

Daniel zwykł okazywać swoje uczucia Lucy na swoim Twitterze. W marcu 2015 napisał na Twitterze, że miał szczęście, że ma „niesamowitą” dziewczynę. Podobnie, podczas drugiej rocznicy ich powstania w czerwcu 2016 roku, Daniel stwierdził, że dwa lata minęły szybko i że jest jeszcze więcej przed nimi.

Jednak w ostatnich dniach wydaje się, że Daniel zerwał swój związek z Lucy i usunął ich zdjęcia z Instagrama. Widzi się, jak obnosi się ze zdjęciami z inną damą, która nazywa się Raquel Cordiano.

W jego 24 urodziny, 31 października 2018, Raquel życzyła mu urodzin, wyrażając swoją miłość do niego. Podpisała:

Wszystkiego najlepszego kochanie. Twoja zdolność do rozśmieszania wszystkich wokół ciebie i bycia szczęśliwymi to tylko jedna z rzeczy, które w tobie kocham....................

Instagram Daniela szaleje z jego nowym związkiem, a ich fani również wykazali się podekscytowaniem, nazywając ich „uroczą parą”. Chociaż gwiazda YouTube jeszcze nie zwróciła się do Raquel jako swojej nowej dziewczyny, ich fani już podejrzewają, że szykuje się między nimi coś romantycznego.

Ile wart jest Daniel Sahyounie Net?

YouTube grupa komediowa i zespół muzyczny The Janoskians mają zgłoszoną wartość netto w wysokości 3 milionów dolarów. Będąc jej częścią, amerykański YouTuber Daniel, lat 24, jest bezpośrednio zaangażowany w transakcje pieniężne grupy. Według Socialblade, Janoskianie zarabiają szacunkową kwotę od 105 do 1,7 tys. USD miesięcznie i od 1,3 tys. do 20,1 tys. rocznie.

Możesz polubić: Seargeoh Stallone Wiki: Wiek, żona, dziewczyna, wesoły, rodzice, wartość netto

The Janoskians to skrót od Just Another Name of Silly Kids w innym narodzie Skip. Grupa odbyła dwie światowe trasy koncertowe w latach 2013 i 2014. Ich popularność rośnie, a dochody z pewnością wzrosną, biorąc pod uwagę wzrost popularności w sieci. Były częścią krytyki, a także przyozdobiły pochwały. Tak czy inaczej, ich popularność rośnie i wkrótce nie będzie zaskoczeniem, jeśli staną się jedną z odnoszących największe sukcesy grup internetowych.

Bio, Wiki i rodzina

Urodził się 31 października 1994 roku w Australii. Jest pochodzenia libańsko-australijskiego. Ma 165 cm wzrostu. Niewiele jest dostępnych informacji o jego życiu rodzinnym i kim są jego rodzice; chociaż ma jedno rodzeństwo, które nazywa się Steven. Gwiazda YouTube zyskała popularność dzięki swojemu kanałowi YouTube i subskrybentom, zgodnie z wiki.

Przeczytaj także: LeeAnna Vamp Wiki, Wiek, Żonaty, Ślub, Mąż, Chłopak, Rodzice

Fakty Daniela Sahyouniego

Oto kilka faktów na temat amerykańskiej gwiazdy YouTube, Daniela Sahyounie.

  • Daniel Sahyounie zadebiutował w karierze telewizyjnej w 2012 roku w australijskim serialu telewizyjnym The Janoskians. Wraz z Janoskianami zrobił sesję zdjęciową dla magazynu Girlfriend. Janoskianie zyskali sławę wkrótce po utworzeniu grupy. Media je chwaliły, a liczba subskrybentów stale rosła. Wkrótce weszły również w skład krytyki literackiej.
  • Janoskianie zostali skrytykowani za zbyt lekkomyślne i młodociane wybryki. Grupa została skrytykowana za robienie lekkomyślnych psikusów nieznajomym. Doznali poważnego sprzeciwu, gdy utworzono stronę na Facebooku z 19000 członkami. Chociaż grupa zaprzeczyła, faktem jest, że podobno zostali zabrani do sądu po tym, jak kampania nienawiści przeciwko nim gwałtownie wzrosła.

Zalecane