blog

Daniel Seavey Wiki, Wiek, Urodziny, Wzrost, Rodzice, Amerykański Idol, Zespół

Osoby, które od najmłodszych lat gonią za swoją pasją, zawsze odnoszą sukcesy w swoich dziedzinach. Podobna jest historia Daniela Seaveya, który wytrwał w branży muzycznej od najmłodszych lat, a teraz stworzył odcisk swojego nazwiska w branży. Daniel Seavey to amerykański piosenkarz, który jest znany jako uczestnik programu American Idol, a także jako członek zespołu pięciu chłopców o nazwie „Why Don't We”.

 Daniel Seavey Wiki, Wiek, Urodziny, Wzrost, Rodzice, Amerykański Idol, Zespół

Jego podróż w amerykańskim Idolu:

Daniel Seavey wziął udział w przesłuchaniu do American Idol w San Francisco z „Straight Up” Pauli Abdul i złapał bilet do Hollywood. Daniel zaśpiewał piosenki Eda Sheerana „Thinking out Loud” i „I Saw Fire” podczas Hollywood Rounds i zakończył się kolejną rundą.

Następnie ponownie zaśpiewał „Straight Up” Pauli Abdul i znalazł się w Top 24. Podczas rywalizacji Top 24 zaśpiewał „I'm Yours” Jasona Mraz i został wybrany do Top 16, gdzie zaśpiewał „How”. Słodkie jest.

Po zdobyciu miejsca w Top 16 piosenkarka została najmłodszym uczestnikiem programu. Udał się także do Top 12, gdzie po raz trzeci wykonał „Straight Up” Pauli Abdul iz wysokimi głosami dotarł do Top 11.

W rundzie Top 11 zaśpiewał „Happy” Pharella Williama i „Lost Stars” Adama Levine'a i został wybrany do Top 9. Piosenkarz wykonał utwór Hall & Oates „You Make My Dreams” podczas Top 9, po czym został wyeliminowany. Daniel chodził na wystawę do 1 kwietnia 2015 roku, otrzymując ogromną sławę i uznanie.

Popularne w mediach społecznościowych!!

Daniel założył swój własny kanał na YouTube, odkąd pojawił się w serialu, w którym publikował filmy z podpisami kilku znanych piosenek. Stworzył teledysk śpiewając „How Sweet It Is” Marvina Gaye'a i „Sunday Morning” Maroon 5. Piosenkarz pojawił się także w teledysku Jaxa do piosenki „La La Land”. Daniel śpiewał także z Lovey James w swoich singlach „Secret Love Song” i „See You Again”.

Co więcej, Daniel jest również znany na Instagramie i Snapchacie. Ma około 545 tys. obserwujących na koncie na Instagramie, gdzie publikuje zdjęcia z różnych okazji. Ostatnio aktor zabrał na Instagrama, by podzielić się radością z ukończenia studiów.

Podobnie piosenkarz pozostaje aktywny na Snapchacie i wzywa fanów do śledzenia jego konta. Daniel zaapelował do swoich fanów, aby śledzili go na Snapchacie, podając jego nazwę użytkownika w podpisie.

Jego krótka biografia:

Według niektórych źródeł wiki, Daniel Seavey obchodzi swoje urodziny 2 kwietnia. Urodził się w 1999 roku w Vancouver w stanie Waszyngton, co oznacza, że ​​ma 18 lat. Jego rodzice należą do rasy białej, a jego ojciec był pastorem. Piosenkarka jest wysoka na 5 stóp 8 cali i ma atrakcyjną osobowość.

Zalecane