blog

Daniel Sunjata Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Pochodzenie, Wartość netto

Amerykański artysta występujący w filmie, serialu telewizyjnym, a nawet w teatrze, najlepiej rozpoznawany za rolę Franco Rivery w programie Fox TV Rescue Me. Daniel Sunjata Condon jest aktorem, który otrzymał i był nominowany do nagrody Theatre World Award za sztukę „Take me Out” w 2003 roku.

 Daniel Sunjata Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Pochodzenie, Wartość netto
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Amerykański artysta występujący w filmie, serialu telewizyjnym, a nawet w teatrze, najlepiej rozpoznawany za rolę Franco Rivery w programie Fox TV Rescue Me. Daniel Sunjata Condon jest aktorem, który otrzymał i był nominowany do nagrody Theatre World Award za sztukę „Take me Out” w 2003 roku.

  Kariera i postęp:

  Rozpoczął swoją profesjonalną karierę przed kamerą w 2000 roku i występował gościnnie w takich programach jak „Law & Order: Special Victims Unit”, który był jego pierwszym hitem do sławy. Jego przystojny wygląd sprawił, że więcej fanów prosiło go o więcej i zaczął występować w serialach telewizyjnych, takich jak część marynarza na wybrzeżu w odcinku serialu Seks w wielkim mieście.

  Zagrał tak samo jak Langston w filmie Brother to Brother, a także grał rolę strażaka Franco w serialu Rescue Me. Najnowsza seria składa się z jego serialu telewizyjnego Notorious grającego jako Jake Gregorian.

  Ile jest jego wart?

  Zarabia i prowadzi styl życia wolnego od przyjemności, a granie w filmach, które zrobił, przyniosło mu ogromną sumę 2 milionów dolarów wartości netto. Wielu fanów i zwolenników, którzy ścigają go w różnych serwisach społecznościowych, takich jak Facebook, Google, Twitter i Instagram, z przyjemnością słyszeli, kiedy został wybrany do nominacji Tony za grę w gejowskim zawodniku baseballu w Take Me Out.

  Jego znakomita i dobrze wydrukowana biografia oraz zdjęcia bez koszuli sprawiły, że był jednym z niewielu najseksowniejszych mężczyzn w Hollywood.

  Żona w tworzeniu!

  Jego zdjęcia bez koszuli znalezione w Internecie bez problemu. Dane osobowe dotyczące jego małżeństwa są raczej poufne, ale wydaje się, że ma już dziewczynę. Umawiając się z Rosalbą Sierra kilkakrotnie spotykaną razem na różnych imprezach i imprezach, aktor nie powiedział nic na tę uwagę, ponieważ prowadzi ujawnione życie osobiste. Jako bardzo niski klucz w swojej historii randek, Daniel nie wspomniał o ślubie i uczynieniu uczciwej żony z kobiety, z którą obecnie się spotyka.

  Krótki życiorys:

  Urodzony 30 grudnia 1971 roku i dorastający w Chicago, pochodzi z adoptowanej rodziny Billa i Catherine Condonów, policyjnego dyspozytora i bojownika o prawa obywatelskie. Ten amerykański aktor ma 42 lata i mierzy 6 stóp i 1 cal.

  Powiedział, że jego biologiczna matka była białą nastoletnią uciekinierką, a jego ojciec był czarny, co czyni go mieszanym pochodzeniem etnicznym Afrykańczyka, Amerykanina, Irlandczyka i Niemca.

  Daniel ukończyła edukację w Mount Carmel High School w Chicago, gdzie grał jako obrońca dwóch drużyn piłkarskich.

  Ukończył studia licencjackie na Florida A and M University oraz University of Louisiana w Lafayette. Następnie kontynuował studia magisterskie ze sztuk pięknych w Tisch School of the Arts w Nowym Jorku.

  Zalecane