blog

Daniella Alonso Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Romans, Rodzina

W materialistycznym świecie rzadko można znaleźć kogoś takiego jak Daniella Alonso, która wykorzystuje swoją sławę i zawód dla sprawy, która przynosi korzyści całemu społeczeństwu. Odnosząca sukcesy modelka, która została aktorką, Daniella pojawiła się w centrum uwagi po swoim filmie „Czarny rycerz” i została powiązana z PETA, która działa na rzecz szlachetnej sprawy praw zwierząt i prowadzi kampanie przeciwko ich naruszaniu.

 Daniella Alonso Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Romans, Rodzina

Kariera modelki Danielli:

Daniella zawsze miała pasję bycia modelką. Mając kilka lat doświadczenia w modelingu, została odkryta i podpisana przez agenta z Agencji Modeli Forda. Wkrótce Daniella zaczęła drukować reklamy w reklamach. Seventeen, Teen i YM to tylko niektóre ze słynnych magazynów, w których występuje. Z aspiracją do zawodu zagrała w niektórych publicznych kampaniach reklamowych Cover Girl, Clean and Clear, Target, Volkswagen, Footlocker i wielu innych.

Przełącz się z modelingu na telewizję i filmy:

Po latach pracy w agencji modelek i jej kampaniach reklamowych Daniella powoli przeniosła się do filmu i telewizji. „Academy Boyz” w 1997 roku zaznaczył jej wejście do kina. Niektóre z jej pamiętnych filmów to między innymi „Czarny rycerz” z 2001 roku, „Hills have Eyes 2” z 2007 roku, „The Collector” z 2009 roku i „Paul Blart: Mall Cop 2” z 2015 roku.

Obecnie występuje jako jedna z głównych postaci w roli Catherine w zupełnie nowym serialu „Królestwo zwierząt”. Daniella zawsze udawało jej się z powodzeniem zrównoważyć karierę jako modelka i aktorka. Z jej karierą i zawodem jej wartość netto musi przekraczać milion dolarów.

Daniella Alonso: Czy jest mężatką?

Jest osobą prywatną z natury i nie ma żadnych wiadomości o jej niedawnych rzekomych romansach i plotkach o randkach. Zrobiła publiczne wyjście ze swoim chłopakiem i ludzie zakładali, że jest samotna. Ale wiadomości o żonaty życie przemykało przez jej przestrzeń osobistą i szokowało jej fanów. Według znanych osób Daniela jest mężatką i jest w pięknym związku z Aaronem Hernandezem.

Wyszła za Aarona, ale milczała na temat swojego męża i nie otworzyła się na temat ich ceremonii ślubnej. Niechętnie też dzieli się zdjęciami ze swoim chłopakiem. Jednak to tylko kwestia czasu, kiedy kamera uchwyci parę w akcji.

Jej wsparcie dla PETA:

PETA to długofalowa kampania, której celem jest uświadomienie ludziom, aby przestali używać zwierzęcych futer i skóry do produkcji ubrań. Daniella jest również kojarzona z celem i zawsze była przeciwna używaniu części ciała zwierząt.

Źródło: Instagram

Wystąpiła w sesji zdjęciowej dla PETA w 2015 roku, której hasło brzmi:

Wolę iść nago niż nosić wełnę.

Krótkie bio i Wiki Danielli:

Daniella Alonso urodziła się 22 września 1978 roku w Nowym Jorku, w Stanach Zjednoczonych, co daje jej 39 lat. Daniella ma dwoje rodzeństwa, brata i siostrę, których imię wciąż jest poza zasięgiem mediów. Nie ujawniła żadnych szczegółów dotyczących swoich rodziców. Daniella ma dyplom z komunikacji w Marymount Manhattan College w Nowym Jorku. Wysokość 5 stóp 6 cali i kształt ciała przypominający model. Jej znakiem urodzenia jest Panna.

Zalecane