blog

Dannie Riel Wiki, wiek, chłopak, randki, przed i po, wartość netto

Jest najbardziej znana jako gwiazda mediów społecznościowych, zwłaszcza aktorka YouTube i międzynarodowa modelka, która również filmuje vlogi podróżnicze, które polegają na jedzeniu i odkrywaniu krajów na całym świecie i określana jest jako modelka i gwiazda YouTube, Dannie Riel. Ta piękna aktorka jest fenomenem w mediach społecznościowych z ponad milionem obserwujących na Instagramie, a także milionem polubień na Facebooku, a także jest znana na Vine, Snapcaht i Twitterze.

 Dannie Riel Wiki, wiek, chłopak, randki, przed i po, wartość netto

Jaka jest jej kariera?

Stworzyła swój popularny kanał w marcu 2008 roku i opublikowała swój pierwszy film, który stał się super hitem. Gwiazda YouTube, Dannie, chce być sławną modelką od dzieciństwa, weszła do programu od marca 2007 roku i zaczęła publikować swój pierwszy film w 2008 roku, w którym ta dama zdobyła przekłucie wargi, tego samego dnia. A później Riel podpisała kontrakty z wieloma organizacjami i odniosła wiele sławy i sukcesów w młodym wieku. Jednak przez pewien czas została zauważona przez SCD Team w Sports Compact Night's, po czym skupia się na świetle reflektorów modelingu i mody.

Jaka jest jej wartość netto?

Gwiazda YouTube, Dannie oszacował wartość netto na 2 miliony dolarów. Ta modelka i aktorka gromadzą swoje bogactwo wyłącznie dzięki zawodowi modelki i linii mody, którą porusza. Chociaż jej pensja jest czymś, co wszyscy o tym kryjemy, nadal stanowi zagadkę, ponieważ nie mówiła o tym otwarcie. Tak więc w dzisiejszym podsumowaniu rozważymy jej prywatną sprawę, aby poznać jej dochody, abyśmy mogli podać dokładną wartość netto. Jednak jej dochód to rok 2016, który ma dorosnąć na siódmym niebie, z powodu jej pracowitości.

Czy jest piękną gwiazdą YouTube, Dannie Married czy ma chłopaka?

Do tej pory nie wyszła za mąż, więc nie ma żadnych plotek o jej żadnym mężu, ale mówimy o jej potencjalnym mężu. Przed sławą, jako gwiazda YouTube, spotykała się z kimś tajemniczym, ale po sławie połączyła się romantycznie z inną gwiazdą YouTube, Kenem Nguyenem, ale wygląda na to, że kanadyjski cukierek w końcu okazał się czymś innym. Zanim Ken był ulubioną gwiazdą, miał szansę, ale teraz para zachowuje się tak, jakby nigdy nie byli razem. Oto plotka, że ​​Ken i Dannie mogą być potajemnie małżeństwem, ale nikt nigdy nie potwierdził, czy kiedykolwiek byli razem. Wygląda więc na to, że nasza supermodelka jest singlem i jeśli chcesz dowiedzieć się, z kim umawia się w pobliżu. Niech wszyscy wiedzą, że ten piękny gorący placek nie jest do tej pory pokrojony. Jednak jej milion fanów i zwolenników na całym świecie interesuje się jej życiem prywatnym i związkiem, ponieważ wielu jej pragnie i pragnie, aby nikomu nie dostała się w ręce, a druga część będzie chciała mieć lub zobacz jej chłopaka aby para mogła być jak jej ukochany.

Krótkie bio: A ona jest fałszywa?

Atrakcyjna i piękna gwiazda YouTube i ikona mody, Dannie Riel, urodziła się w Kanadzie 16 czerwca 1988 roku, jej rodzice byli pochodzenia francusko-chińskiego, więc ma mieszane pochodzenie etniczne. Osiągnęła 28 rok życia i również wyglądała atrakcyjnie i pięknie, a także uroczo. Wiki obejmowała jej wzrost na ponad 5 stóp 3 cale i uwodzicielskie wymiary ciała 34-24-34 cale. Jednak krążą pogłoski, że jest fałszywa, a jej prawdziwe imię to Danielle Man i jest również poszukiwaczką złota, używając jej pieniądze męża. Jej mąż zapłacił za jej operację plastyczną i nazywa się Anh aka Ken, doradca finansowy. I byli razem przed jej operacjami plastycznymi.

Zalecane