blog

Danny-Boy Hatchard Wiki, Dziewczyna, Randki, Partner, Geje, Rodzice

Niektórym aktorom w bardzo krótkim czasie udaje się stworzyć odcisk swoich nazwisk w branży. Jednym z takich aktorów jest Danny-Boy Hatchard, który wkroczył do świata aktorskiego zaledwie kilka lat temu, ale dzięki swoim znakomitym umiejętnościom aktorskim i ciężkiej pracy zdobył miliony serc. Danny-Boy to amerykański aktor znany z roli Lee Cartera w serialu telewizyjnym „EastEnders”.

 Danny-Boy Hatchard Wiki, Dziewczyna, Randki, Partner, Geje, Rodzice

Kariera i postęp:

Danny-Boy rozpoczął karierę zawodową na ekranie telewizyjnym od wspaniałej opery mydlanej BBC „EastEnders”. Jak wspomniano wcześniej, aktor wcielił się w rolę Lee Cartera w serialu telewizyjnym od 2014 roku. W tej roli został obsadzony 21 stycznia 2014 roku, ale pierwsze sceny zaczął kręcić od lutego.

Poza tym grał także w kilku filmach fabularnych. Zagrał Aarona w filmie fabularnym Sachy Bennet „Wciąż zabijamy po staremu” oraz jako Steven Pierce w niezwykłej produkcji Jonathana Harveya z okazji 20-lecia „Piękna rzecz”.

Chęć powrotu na „EastEnders”!

„EastEnders” to najwyraźniej praca motywacyjna, dzięki której Danny odniósł ogromny sukces. Jego postać Lee była powodem, dla którego różne widownie oglądały serial przez te wszystkie lata. Jego nagły wyjazd po wypadku autobusu w Walford wydawał się szokujący i jednocześnie niekompletny. Aktor twierdzi zatem, że w przyszłości powróci ponownie, by wcielić się w swoją nieugiętą postać.

Ile jest wart Danny'ego?

Chociaż Danny spędził w branży tylko lata, przedstawiał nieustępliwe i wpływowe postacie. W krótkim czasie zdobył ogromną sławę i pokaźną fortunę ekonomiczną dzięki pracy w serialach telewizyjnych i filmach fabularnych. Podejrzewamy, że pomimo jego niechęci cieszy się ogromną wartością netto w tysiącach dolarów. Co więcej, aktor jest jeszcze młody i ma wiele lat na pracę i zwiększenie swojej wartości netto.

Czy Danny nadal spotyka się ze swoją dziewczyną?

Przystojny aktor Danny kilka lat temu dawał wiele wglądu w swoje życie miłosne na portalach społecznościowych. Aktor ujawnił za pośrednictwem konta na Twitterze swój związek z dziewczyną, Bethany Knight. Jego post wyraźnie wskazywał, że spotykał się ze wspaniałą Bethany Knight w latach 2013-2014. Wydaje się jednak, że w dzisiejszych czasach aktor opanował sztukę dochowania tajemnicy. Od dawna nie pojawił się na pierwszych stronach gazet z plotkami o swoim statusie związku.

Danny jest również często podejrzewany o bycie gejem. Wspiera grupę LGBT i nie tęskni za uczestnictwem w ich programach, gdy tylko zostanie zaproszony. Aktor otrzymał wyróżnienie na Pink News Awards 2016 za wspieranie zespołu. Jego częste spotkania w takich wydarzeniach rzeczywiście wzbudziły podejrzenia, ale do tej pory nie potwierdził twierdzeń. Co więcej, jego przeszły związek z partnerką, Bethany, również udowadnia, że ​​nie jest gejem.

Jego krótka biografia:

Danny-Boy Hatchard urodził się 26 lipca 1991 roku. Dorastał wraz z rodzicami w Newham w Londynie w Anglii. Należy do rasy białej. Aktor ukończył studia licencjackie ze sztuk performatywnych w Arts Educational Schools London. Ma doskonały wzrost, 5 stóp 9 cali i czekoladowy wygląd. Ma też sprawne i zdrowe ciało. Ma dobrze zbudowaną sylwetkę, którą stworzył dzięki regularnym ćwiczeniom i odpowiedniej diecie.

Zalecane