blog

Danny Fujikawa Wiki: Narodowość, wiek, rodzice, dziewczyna, zaręczyny

Coś, nad czym wielu z nas długo się zastanawiało, zostało ostatnio potwierdzone i nie możemy pozostać bez dowiedzenia się więcej o przystojnym mężczyźnie, który podbił serce prawie znanej aktorki Kate Hudson. Danny Fujikawa to muzyk grający na gitarze w zespole Chief. Teraz stał się tematem rozmów w mieście po tym, jak wziął udział w imprezie na czerwonym dywanie dla mamy swojej dziewczyny, nadchodzącego filmu Goldie Hawn, premiera Snatched.

 Danny Fujikawa Wiki: Narodowość, wiek, rodzice, dziewczyna, zaręczyny

Kariera i wartość netto

Muzyk jest w branży już od jakiegoś czasu. Od 2008 roku dołączył do zespołu Chief, gdzie zapewniał chórki oraz gitarę. Często porównywana do Coldplay i Local Natives, grupa wydała album „Modern Rituals” wraz z trzema singlami, w tym „Potężny nastrój” oraz „Przełamywanie murów”.

Nie przegap: Joey Salads Wiki, wiek, dziewczyna, wesoły, wzrost, wartość netto

W 2013 roku Danny wraz z partnerem Chrisem Acostą założyli wytwórnię Lightwave Records. Firma zamierza umożliwić muzykom wydawanie muzyki na ich warunkach. Wydał także solową płytę zatytułowaną Cellophone castles. Początkujący przedsiębiorca dopiero zaczyna robić duże postępy w tej dziedzinie i nie potrwa długo do dnia, w którym zgromadzi znaczną wartość netto.

Kiedy zaczął spotykać się z Kate Hudson?

Minęło trochę więcej czasu, odkąd po raz pierwszy został zauważony publicznie z aktorką Kate Hudson. Stało się to w marcu i było wiele spekulacji na temat ich umawiania się nawzajem.

Danny i Kate poznali się po raz pierwszy, gdy była w ciąży ze swoim pierwszym dzieckiem, Ryderem Russellem Robinsonem, urodzonym w 2004 roku. Rozwiodła się z piosenkarką Black Crowes w październiku 2007 roku i zaręczyła się z innym muzykiem, Mattem Bellamym. Kate i Matt mają syna o imieniu Bingham Hawn Bellamy, urodzonego w lipcu 2011 roku, trzy miesiące po ich zaręczynach. Jednak para rozstała się pod koniec 2014 roku, a Kate zaczęła spotykać się z Dannym od 2016 roku.

Danny wita swoje pierwsze dziecko i trzecie dziecko Kate

Muzyk i jego dziewczyna powitali 2 października 2018 r. córkę Rani Rose Hudson-Fujikawa. Para podzieliła się za pośrednictwem swojego Instagrama podekscytowaniem nowo narodzonym dzieckiem i postanowiła nazwać swoje dziecko Rani po jej zmarłym dziadku, Ronie Fujikawie, który był najbardziej kochany członek rodziny.

Matka dwojga dzieci zwróciła się również do swoich obserwatorów w mediach społecznościowych o ich bezwarunkową miłość i błogosławieństwa udzielone jej córce.

Odwiedź tutaj: Brittany Cartwright Wiki, wiek, utrata masy ciała, przed i po, wartość netto

Krótki życiorys

Według źródeł wiki, świetne poczucie humoru Danny'ego jest lubiane przez wszystkich wokół niego. Wiek Danny'ego może wynosić od połowy do późnych 30 lat i niedawno pojechał do Kambodży, aby świętować swoje urodziny ze swoją dziewczyną, Kate Hudson. Jego rodzice pochodzą z Los Angeles w Kalifornii, gdzie dorastał.

Ojciec muzyka, Ron, był prawnikiem i ożenił się z Melissą Linehan. Para miała trzech synów o imionach Danny, Michael i Braden. Ron zmarł w październiku 2012 roku.

Jego narodowość jest amerykańska, podczas gdy należy do rasy białej. Jego perfekcyjny wygląd w połączeniu z przyzwoitym wzrostem czyni go jeszcze mądrzejszym.

Zalecane