blog

Danny Garcia Dziewczyna, żona, ojciec, siostry, wartość netto, pochodzenie etniczne

Danny Garcia to zawodowy amerykański bokser, który zdobył mistrzostwo świata w dwóch kategoriach wagowych. Tylko człowiek, który wie, jak to jest być pokonanym, może sięgnąć do głębi duszy i zebrać trochę motywacji i siły oraz wie, jak wygrać, gdy mecz jest wyrównany. Podczas swojego zawodowego rekordu bokserskiego wśród 35 walk, Danny wygrał 34 mecze i przegrał tylko jeden mecz decyzją z Keithem Thurmanem. Niemniej jednak bokser jest jednym z wielkich portorykańskich wojowników i zyskał poparcie swoich fanów.

 Danny Garcia Dziewczyna, żona, ojciec, siostry, wartość netto, pochodzenie etniczne
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Danny Garcia to zawodowy amerykański bokser, który zdobył mistrzostwo świata w dwóch kategoriach wagowych. Tylko człowiek, który wie, jak to jest być pokonanym, może sięgnąć do głębi duszy i zebrać trochę motywacji i siły oraz wie, jak wygrać, gdy mecz jest wyrównany.

  Podczas swojego zawodowego rekordu bokserskiego wśród 35 walk, Danny wygrał 34 mecze i przegrał tylko jeden mecz decyzją z Keithem Thurmanem. Niemniej jednak bokser jest jednym z wielkich portorykańskich wojowników i zyskał poparcie swoich fanów.

  Kariera zawodowa i wartość netto

  Jako bokser-amator Danny brał udział w 2 005 mistrz kraju do lat 19, mistrz turnieju Tammer 2005, oraz Czempion USA 2006. Rozpoczął zawodowy boks w 2007 roku i ostatecznie wyrzucił wszystkich bokserów w wadze półśredniej, w tym profesjonalnego boksera Amira Khana.

  W połowie 2015 roku rozpoczął boks w wadze półśredniej i ostatecznie wygrał ze znanymi bokserami, takimi jak Malignaggi, Guerrero, Vargas, Thurman i Rios. Jest teraz jednym z Portorykańskich mistrzów boksu.

  Zobacz: Daniel DiMaggio Wiki, Wzrost, Rodzina

  Będąc jednym z profesjonalnych amerykańskich bokserów, Danny zgromadził znaczną wartość netto w wysokości 1 miliona dolarów. Zaczął zawodowo boksować w 2007 roku i odniósł wygodne zwycięstwo przeciwko Mike'owi Denby'emu. Danny podjął różne wyzwania i wygrał Mistrzostwa Świata WBC w wadze półśredniej oraz WBA World wagi półśredniej.

  Jeśli chodzi o jego niesamowity talent na ringu, zyskał przydomek Szybki. W 2013 został nagrodzony Zawodnik roku w Filadelfii przez Stowarzyszenie Pisarzy Sportowych Filadelfii. Obecnie jest niepokonanym bokserem, który posiada wiele tytułów, takich jak: WBC, WBA , oraz Tytuł Ring Light wagi półśredniej.

  We wrześniu 2018 pokonał Shawna Portera, aby nagrać trio powaleń do siódmej rundy TKO w Dignity Health Sports Park w Carson w Kalifornii. Wielkie zwycięstwo utorowało Danny'emu drogę do wysadzanej gwiazdami dywizji półśredniej pod sztandarem Premier Boxing Champions, w której występują zawodnicy tacy jak Porter, Keith Thurman, Manny Pacquiao i Errol Spence Jr.

  Płynny związek z długoletnią dziewczyną

  Danny spotyka się ze swoją długoletnią dziewczyną, Ericą Mendez. Jednak w kwietniu 2012 roku, kiedy fani zapytali go, kiedy będzie miał zaręczyny, bokser żartobliwie odpowiedział na swoim Twitterze, że jest żonaty z ringiem, a bokser jest jego żoną.

  Przeczytaj także: James Maby Wiki, Net Worth, wiek

  Mówiąc o swojej dziewczynie, Erice, jest ambitną artystką, która jest również utalentowaną piosenkarką i modelką. Choć jest jedną z gorliwych artystek hip-hopu i R&B, jej muzyka jest mocno inspirowana amerykańskim raperem Seanem Combsem aka Puff Daddy i raperka, Missy Elliot .

  Danny i jego dziewczyna, piosenkarka, Erica, nie są małżeństwem. Są jednak pobłogosławieni uroczą córką, Philly Swift Garcia. Choć duet nie zdradził szczegółów swojego romansu, są idealną parą.

  Para jest bardzo aktywna na Instagramie i raz po raz obnosi się ze swoimi zdjęciami.

  Para powitała swoją córkę Philly 15 sierpnia 2015 r. Mając zaledwie trzy lata, zgromadziła ponad 48 tys. obserwujących na swoim koncie na Instagramie. Jako rodzic wychowują córkę, a trzyosobowa rodzina podróżuje w różne miejsca.

  Danny Garcia ma doskonałe relacje ze swoją dziewczyną i nie waha się przedstawić swojej miłości do rodziny. 25 października 2018 r. Danny opublikował zdjęcie swojej dziewczyny i córki, w których spędzali czas w Disney Land.

  Podobnie 9 stycznia 2019 r. udostępnił film na Instagramie, na którym wykonał krótki taniec ze swoją córką Philly Swift. Nie omieszkał też stwierdzić, że jego córka jest największym darem Bożym. Rodzina często uczestniczy w kilku wydarzeniach i okazjach razem z ogromną miłością i uprzężą.

  Nie przegap: Emmy Raver-Lampman Wiki, Mąż, Rodzice

  Znajdź informacje o ojcu i siostrach Danny'ego

  Jego ojciec bokser, Ángel García, pochodzi z Naguabo w Portoryko. Wprowadził Danny'ego do boksu i zabrał go do Filadelfijski klub bokserski Harrowgate kiedy miał zaledwie dziesięć lat. Od tego czasu został głównym trenerem boksu swojego syna. Matka Danny'ego, Maritza Garcia, pochodzi z Bayamón w Portoryko.

  Jako rodzeństwo Danny ma dwóch braci i dwie siostry. Jego brat Robert Garcia jest byłym amerykańskim bokserem. Ma innego brata o imieniu Erik Garcia. Jego siostry bliźniaczki, Sianney Garcia i Angelise Garcia, to znane gwiazdy YouTube, które połączyły siły, by stworzyć muzyczny duet SiAngie Bliźnięta.

  Krótki życiorys

  Danny urodził się 20 marca 1988 jako Danny Óscar García. Pochodzi z Filadelfii w Pensylwanii. Jego narodowość jest amerykańska i należy do rasy kaukaskiej. Na stronach wiki nie ma informacji dotyczących jego wykształcenia. Ma wysokość 5 stóp i 8 cali (1,73 m).

  Zalecane