blog

Dante Basco Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wywiad, Wartość netto

Aktor, aktor głosowy i tancerz nie wypełnili swojego pełnego wprowadzenia, ponieważ ten facet, również lepiej znany jako raper, który jest również bardziej znany z podkładania głosu w serialu Nickelodeon „Avatar: The Last Airbender”, to Dante Basco. Urodził się w Pittsburgu w Kalifornii 29 sierpnia 1975 roku i dorastał w Cerritos i Paramount z czwórką rodzeństwa.

 Dante Basco Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wywiad, Wartość netto

Kariera i zawód:

Dante jest prawdopodobnie lepiej znany z roli „Rufio” w filmie Piotruś Pan „Hook” z 1991 roku. Jest również niezwykły, ponieważ użyczył głosu Zuko w serialu Nickelodeon „Avatar: The Last Airbender” i Jake’a Longa z serialu Disneya „American Dragon”. Jednak grał także gościnnie w znacznie większej liczbie seriali telewizyjnych. Wcielając się w postacie pochodzące z kilku krajów azjatyckich, z wyjątkiem swojego, Dante opisał filipińskiego Amerykanina obok czwórki rodzeństwa, jego trzech braci i siostry w niezależnym filmie „Debiut”. Ten facet zagrał ostatnio w przeboju „Jarhead 3: The Siege” jako Blake. Tańczył także w reklamach Verizon Wireless, a także rapował i włamywał się w reklamy Sprite.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Ta amerykańska wszechstronna osobowość Basco ma wartość netto 500 tysięcy dolarów; jednak ten facet otrzymuje również ogromne pieniądze jako pensję. Dante jest również znany ze swoich prac, a ludzie znają go również jako bardziej oddaną celebrytę, a także jako pracowitą osobowość. Daje też swój procent w swoich filmach i zawodzie, więc jego filmy, seriale telewizyjne i wideo są hitem w branży hollywoodzkiej, więc reżyser i producent również ufają jego pracy. No cóż, życzymy sobie, żeby w najbliższej przyszłości zarabiał ogromne pieniądze.

Czy jest żonaty?

Ta wszechstronna amerykańska osobowość jeszcze się nie ożeniła, więc prawdopodobnie nigdy nie słyszałeś o jego żonie i dzieciach. Jednak czy ten facet nadal nie jest żonaty, co jest powodem tego, że albo nie jest zainteresowany kobietą, ani gejem, dzisiaj szczegółowo o tym mówimy. Ten facet ujawnił, że jest heteroseksualnym mężczyzną, a także powiedział w wywiadzie, że całkowicie interesuje się kobietą i jest żonatym mężczyzną. Ale nie ma czasu, by się ożenić i zostać mężem damy; jednak ten facet romantycznie spotyka się z kimś pięknym w swoim ostatnim dniu, przepraszam, że nie możemy nic powiedzieć o jego dzisiejszych randkach i dziewczynie. Ten facet wysłany w In-Stream zdjęcie i napis „dziś wieczorem, dziesięć lat temu, pocałowałem tę dziewczynę po raz pierwszy… Cóż za wspaniała pierwsza dekada! Kocham cię, kochanie”, mylimy się, że albo jest jego żoną, albo tylko dziewczyną. Jednak ten facet nigdy nigdzie nie wspomniał o swojej żonie, więc miej nadzieję, że pewnego dnia ten facet powiedział wszystko o swoich szczegółach w mediach wiki. No cóż, w końcu złożyliśmy też najlepsze życzenia na jego przyszłość.

Bio i fakty:

Ten 41-letni filipińsko-amerykański celebryta ma również wszechstronną osobowość, a także zarabiał stypendium netto i pensję. Nie ujawnił, czy jest żonaty, czy nie, jednak nie jest gejem. Ten facet ma przystojnie wyglądające, a także smukłe i efektowne ciało, wysoki na 5 stóp 7 cali i około 72 kg wagi. Znalazłeś go też na Świergot i ja nstagram również.

Zalecane