blog

Dante Hoagland Wiki: wiek, wzrost, rodzice, wartość netto, dziewczyna, randki

Amerykański aktor, Dante Hoagland, jest najbardziej znany z tego, że wyreżyserował rolę młodego Michaela Bivinsa w biografii BET z 2017 roku o grupie muzyki pop R&B The New Edition Story. Dante stał się ostoją w branży po tym, jak zapowiadał się obiecująco w 30 Rock i jego ostatnim The Plug. Swoje fortuny czerpie z występów w serialach i filmach.

  Dante Hoagland Wiki: wiek, wzrost, rodzice, wartość netto, dziewczyna, randki

Swoje fortuny czerpie z występów w serialach i filmach.

Ile jest warte netto Dantego?

Dante w tak młodym wieku ma role filmowe, które warto sobie przypomnieć. Karierę rozpoczął w wieku trzech lat, kiedy stał się częścią amerykańskiego satyrycznego sitcomu telewizyjnego z 2006 roku 30 skał . Ma prawo do niezłych zarobków od producentów serialu, którzy mogą pochwalić się jego wartością netto sięgającą tysięcy dolarów.

Możesz zobaczyć: Courtney Robertson Wiki, Mąż, Randki, Żonaty

Dante wcielił się w rolę Doktora Bota w serialu animowanym Zespół Umizoomi w 2012 roku. Wystąpił także w amerykańskiej komedii Johna Turturro, Zanikający żigolak który ukazał się w 2013 roku. Wcielił się w postać Howiego w American Horror Thriller Emelie które trafiły do ​​kin w 2015 roku.

Utalentowany młody aktor pojawił się jako Michael Bivins w miniserialu telewizyjnym z 2017 roku Historia nowej edycji . W 2018 roku został mianowany członkiem obsady TBS Ostatni O.G., gdzie Dante grał Shazad w dziesięciu odcinkach. W tym samym roku pojawił się epizodycznie jako przyjaciel Kendalla w Wtyczka .

Czy Dante ma dziewczynę?

Młoda sensacja ma świetną grupę kumpli ze szkoły, z którymi spędza czas i informuje fanów o swoim codziennym życiu. Ale jeden z jego postów na Instagramie przyciągnął uwagę jego obserwujących. Opublikował zdjęcie z dziewczyną imieniem Chase 1 października 2017 r., na którym Dante napisał:

To moja dziewczyna Chase, była taka słodka, tak się cieszę, że ją poznałem.

Przeczytaj to: Jamie Hersch Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Wzrost, Wartość netto

Jego ostatnie role w filmach sugerują, że koncentruje się na swojej karierze i nie umawia się na randki publicznie.

Życie rodzinne

Jego rodzice to Michael i Nicole Hoagland, a aktor uwielbia udostępniać swoje spojrzenie na swoich portalach społecznościowych. W maju 2018 r. Historia nowej edycji aktor pokazał swoją więź z matką Nicole i życzył jej Dnia Matki. Dante zapewnił, że jego matka na zawsze będzie jego pierwszą zwolenniczką. Podobnie w czerwcu 2018 roku podzielił się snapem ze swoim ojcem Michaelem i życzył mu Dnia Ojca.

Jest najmłodszym członkiem rodziny w towarzystwie czwórki rodzeństwa, w tym trzech braci Jamara, Michaela Jr. i Dylana oraz siostry o imieniu Johnai. Wspomina, że ​​rodzice nauczyli go pokory. Łączył też świetne rodzeństwo i powiedział, że często dołączają do Dylana w jego meczach piłkarskich.

Krótki życiorys i Wiki

Jak sugeruje wiki Dante Hoagland, artysta urodził się 8 lutego 2003 r. Jego rodzinne miasto znajduje się w New Jersey, gdzie wychowywał się z czwórką rodzeństwa Dylanem, Jamarem, Johnią i Michaelem Jr. Chłopiec z Jersey interesował się aktorstwem od dzieciństwa , a jego rodzice Michael i Nicole również zainspirowali go do rozkwitu kariery aktorskiej.

Dowiedz się więcej: Erin Coscarelli Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak i Wynagrodzenie

Dante uczęszcza obecnie do szkoły chrześcijańskiej, a jego ulubionym przedmiotem jest Biblia. Oprócz zajęć szkolnych i kręcenia, w wolnych chwilach uwielbia rapować. Ma 1,4 m (4 '7 cali) wzrostu i należy do pochodzenia afroamerykańskiego. Jego znakiem urodzenia jest Wodnik.

Zalecane