blog

Dapper Dan Wiki: Wiek, rodzina, wartość netto, moda hip-hopowa, fakty do poznania

Dapper Dan jest najbardziej znany jako ojciec chrzestny światowej mody hip-hopowej. Jest również znany jako kultowy projektant lat 80-tych. Jest pionierem streetwearu, który ubiera gwiazdy od LL Cool J do Jay-Z. Legendarny Dapper Dan jest także właścicielem Dapper Dan's Boutique. Dapper Dan wezwał swoją wartość netto z branży modowej i sceny hip-hopowej. Swoją wartość netto czerpał z bycia właścicielem Dapper Dan's Boutique.

 Dapper Dan Wiki: Wiek, rodzina, wartość netto, moda hip-hopowa, fakty do poznania

Jak Dapper przywołuje wartość netto?

Wytworny Dan wezwał swoją wartość netto z branży hazardowej, mody i sceny hip-hopowej. Zdobył ogromne dochody jako właściciel Elegancki butik Dana który został otwarty w 1982 roku na 125. ulicy. Jednak później jego majątek zmniejszył się, ponieważ firma nie przetrwała. Po 25 latach wrócił do biznesu, otwierając nowy butik partnerski z Gucci na Lenox Avenue. Butik pomógł w utrzymaniu bogactwa. Obecnie wraz z synem Jelani Day pracuje nad swoją firmą Elegancki Dan z Harlemu . Rzeczywiście cieszy się luksusowym stylem życia.

Poza karierą zarobił sporo majątku dzięki umowie książkowej z Random House i kontraktowi filmowemu z Sony Pictures.

Zanim Dapper zbudował imperium w modzie, dorobił się fortuny jako zawodowy hazardzista. Co więcej, dzięki pieniądzom, które zarobił na hazardzie, rozpoczął karierę od sprzedaży ubrań na stole na chodnikach Harlemu.

Życie osobiste Dappera: czy syn ma tajemniczą żonę?

Dapper Dan ma syna o imieniu Jelani Day. Często udostępnia swoje zdjęcie synowi w mediach społecznościowych. Duet ojciec-syn rzadko widuje się na ulicach Nowego Jorku.

Jelani pracował jako brand manager w firmie swojego taty. Pracował również jako dyrektor operacyjny i marketing w firmie o nazwie CityLax od września 2014 r. do grudnia 2017 r. CityLax znajduje się w obszarze Wielkiego Nowego Jorku. Absolwent Northeastern University, Jelani służył jako główny inżynier dla muzyków i talentów lektorskich.

Chociaż Dapper głośno mówił o swoim związku z synem, nie rozmawiał o swojej żonie. Zagłębiając się w media społecznościowe Dappera, widać, jak opowiada o swoich zadaniach związanych z karierą i wciąż obnosi się ze zdjęciami znanych celebrytów na swoim Instagramie i Twitterze. Ale nigdy nie podał żadnych informacji o matce syna lub jego partnerze. Dapper utrzymuje zdrową więź ze swoim synem Jelani Danem, który pomaga mu w karierze zawodowej.

Krótki życiorys

Dorastający w Harlemie projektant Dapper Dan urodził się jako Daniel Day w USA. Dapper Dan ma obywatelstwo amerykańskie i należy do pochodzenia afroamerykańskiego.

Ojciec Dappera był jedynym w rodzinie, który miał legalną pracę. Projektantka mody została wychowana wraz z trzema starszymi braćmi. Ma też dwóch starszych kuzynów, jak na wiki. Poza karierą w projektowaniu mody lubi tańczyć.

Zalecane