blog

Darby Camp Wiki, Wiek, Rodzice, Rodzeństwo, Big Little Lies, Wywiad, Wzrost

Wszyscy mówili o słodkiej i odważnej młodej dziewczynie i nie mogą przestać mówić, jaka jest genialna i piękna. Darby Camp to dziewięcioletnia aktorka, która trafiła na nagłówki ze wszystkich właściwych powodów (z wyjątkiem niektórych działaczy na rzecz praw dziecka) po tym, jak zagrała w nowym dramacie Sky Atlantic Big Little Lies. Gra córkę Reese Witherspoon i kradnie sceny nawet starszym aktorom.

 Darby Camp Wiki, Wiek, Rodzice, Rodzeństwo, Big Little Lies, Wywiad, Wzrost

Wprowadzenie Darby'ego do aktorstwa:

Nie tylko mała dziewczynka jest zainteresowana aktorstwem; jej matka jest również aktywna w branży rozrywkowej. Jeszcze przed wprowadzeniem do występów oddawała się światu wyobraźni i działała. To sprawiło, że jej mama zaczęła szukać roli, w której mogłaby zagrać.

Pierwszą pracę dostała w wieku sześciu lat, grając w Drop Dead Diva, a następnie w filmie telewizyjnym The Summers Sisters. Jej wielkim przełomem był serial, z którego jest najbardziej znana, czyli Big Little Lies, w którym gra Chloe Mackenzie.

Nadal pracuje nad The Leftovers jako powracająca postać, a ostatnio pojawiła się w Grey's Anatomy. Ma również pojawić się w serialu Benji.

Wywiad Darby'ego z Vulture!!!

Młoda aktorka niedawno zaangażowała się w telefon rozmowa z Sępem w którym opowiedziała o swoich doświadczeniach związanych z Big Little Lies, relacjach z aktorką Reese Witherspoon, spędzaniu czasu w jej domu i wielu innych rzeczach. Nigdy nie wydawała się zagubiona w dzieleniu się swoimi przemyśleniami na temat różnych aspektów pracy.

Powiedziała nawet, że rodzice wysyłają ją, gdy na ekranie pojawią się dorosłe części. Opowiedziała również o tym, jak zareagowała jej mama, gdy zobaczyła Matthew McConaugheya i jego żonę.

Biografia, rodzina i fakty w stylu Wiki:

Jest profesjonalistką, jeśli chodzi o aktorstwo, ale w tej chwili ma zaledwie dziewięć lat. Urodziła się dla rodziców Clarka i Lacy Camp.

Jeśli chodzi o swoje rodzeństwo, ma starszą siostrę Ruthie. Jej urodziny przypadają na 14 lipca i urodziła się w 2007 roku.

Jej matka ukończyła sztuki piękne i przez całe życie pasjonowała się aktorstwem. Działa również w branży.

Rodzice są również odpowiedzialni za utrzymanie jej konta w mediach społecznościowych, takich jak Instagram i Twitter, gdzie publikują aktualizacje dotyczące jej pracy, a także zdjęcia z rodziną.

Dziewczyna z Północnej Karoliny dorasta, aby zrobić znak w Hollywood i ma 4 stopy i 3 cale.

Zalecane