blog

Darci Lynne Farmer Wiki, wiek, rodzice, szkoła, America’s Got Talent 2017

America’s Got Talent jest ogromną platformą dla wielu aspirujących talentów, zarówno młodych, jak i dorosłych. Darci Lynne Farmer jest jedną z uczestniczek pokazu, która zachwyciła publiczność swoim wyjątkowym talentem. Śpiewająca brzuchomówczyni jest pierwszym w tym sezonie złotym brzęczykiem i ludzie już zaczęli uważać ją za zwyciężczynię. Jeśli tak się stanie, będzie następną 12-latką w kolejce do wygrania konkursu.

 Darci Lynne Farmer Wiki, wiek, rodzice, szkoła, America’s Got Talent 2017

Pierwsze wrażenie na America’s Got Talent 2017 !!

Nie ma nic, czego nie może zrobić i już to udowodniła. Była w konkursie stypendialnym Kopciuszka, gdzie pokazała swoje talenty. W tym samym czasie uczyła się gimnastyki i spędzała 20 godzin tygodniowo na treningu. Mimo, że teraz odeszła, nadal pobiera lekcje baletu i gry na gitarze.

Wszystkie powyższe rzeczy mogą ją interesować, ale jej pasją jest muzyka i brzuchomówstwo. Najpierw wzięła go, by przezwyciężyć swoją nieśmiałość i móc: Komunikować się z ludźmi. Teraz stała się jej ulubioną przeszłością i musimy przyznać, że jest w tym świetna. Występując u boku swojego marionetkowego królika, Petunii, zdobyła serca milionów, a zwłaszcza Mel B, która nacisnęła Golden Buzzer, wysyłając ją bezpośrednio do półfinału.

Chociaż startuje w wyścigu z innymi równie wyjątkowymi talentami, ma nadzieję, że uda jej się zdobyć tytuł i stać się trzecią brzuchomówczynią, która wygrała America's Got Talent po Terrym Fatorze i Paulu Zerdin.

Krótkie biogramy Darcy Lynn Farmer:

Darcy Lynn Farmer, obecnie w wieku 12, urodziła się 12 października 2004 w Oklahomie w USA. Urodziła się dla rodziców Clarka i Misty Farmer. Jej wiki stwierdza, że ​​ma troje rodzeństwa, Nicka, Daltona i Nate'a.

To nie pierwszy raz, kiedy występuje w telewizji i pokazała swój talent w Little Big Shots, wyprodukowanym przez Steve'a Harveya i Ellen DeGeneres.

Oprócz tego wygrała lokalny konkurs talentów, który przyniósł jej 300 dolarów. Oprócz tego, co robiła, bardzo dobrze radzi sobie również w szkole.

Zalecane