blog

Darlene Mowry Wiki: Wiek, plotki o śmierci, wartość netto- Wszystko o matce Tamery Mowry

Bycie rodzicem nie polega na tym, z czego zrezygnowałeś, aby mieć dzieci, ale na tym, co zyskałeś dzięki ich posiadaniu. Darlene Mowry, matka znanych aktorek, Tii i Tamery Mowry, być może nie zrobiła w swoim życiu udanej kariery, ale zasłużyła na ogromny podziw dla jej poświęcenia życia w karierze swoich dzieci. Jednak Darlene, jedna z najbardziej wpływowych matek, musiała stawić czoła wielu zmaganiom i trudnościom w swoim życiu, aby pomóc swoim dzieciom żyć marzeniem ich życia.

  Darlene Mowry Wiki: Wiek, plotki o śmierci, wartość netto – wszystko o Tamerze Mowry's Mother

Idealna rodzina Darlene

Darlene poślubiła swoją ukochaną ze szkoły średniej, Timothy John Mowry. Jej mąż jest byłym wojskowym Armii Stanów Zjednoczonych, który później został oficerem aresztu w Departamencie Policji Miasta Glendale. Razem mają czworo dzieci, z których dwie to siostry bliźniaczki, Tia i Tamera Mowry.

Para powitała w rodzinie bliźniaczki, Tię i Tamerę Mowry, 6 lipca 1978 r. w Gelhausen w Niemczech. Mają także dwóch synów o imionach Tahj i Tavior Mowry urodzonych w 1986 i 1993 roku.

Darlene Mowry, jej mąż Timothy i córki bliźniaczki Tia i Tamera (zdjęcie: reddit.com)

Gałęzie drzewa genealogicznego Darlene wzrosły, gdy jej córka Tia wyszła za mąż za aktora Cory'ego Hardricta w 2008 roku i urodziła syna o imieniu Cree w dniu 28 czerwca 2011 roku. Tia spodziewa się kolejnego dziecka, gdy opublikowała zdjęcie swojego syna i męża, którzy ją całują brzuszek na jej Instagramie w listopadzie 2017 r.

Jeśli chodzi o Tamerę, poślubiła prezentera wiadomości, Adama Housleya 15 maja 2011 roku w Napa Valley w Kalifornii. Para powitała swojego pierwszego syna, Adena Johna Tannera w dniu 12 listopada 2012 roku, a drugie dziecko, Ariah Talea Housley w lipcu 2015 roku.

Darlene jest teraz pobłogosławiona trojgiem pięknych wnuków, a jeszcze jeden jest w drodze. Jej dzieci wciąż publikują piękne zdjęcia rodziny na swoich kontach w mediach społecznościowych. Synowie Darlene wciąż nie są małżeństwem, a kiedy to zrobią, Darlene będzie miała ogromną rodzinę.

Więcej o karierze Darlene i dzieci

Darlene Mowry jest powszechnie znana jako matka bliźniąt jednojajowych, Tia i Tamera, które zyskały sławę dzięki popularnemu serialowi ABC ' Siostro, siostro. Darlene służyła jako armia wojskowa USA wraz z mężem, aż w końcu zrezygnowała z pracy dla swoich córek, aby mogły przenieść się do Los Angeles, aby kontynuować karierę aktorską.

Jako nastolatki bliźniaczki dostały główne role w popularnym serialu ABC „Siostra, Siostro” po tym, jak zauważono, jak oglądają swojego brata na planie 'Pełen dom.' Serial odniósł ogromny sukces w latach 1994-1999. Kontynuowali karierę aktorską, występując w „ Gorąca laska, ' Twitch , ' ' Drgania też , ' ' Znowu siedemnaście , ' Silna medycyna” i ich reality show ” Tia i Tamera ' w sieci stylów. W 2014 roku Tamera została współprowadzącą talk-show Foxa o nazwie „ Prawdziwy ”.

Ich młodszy brat Tahj również od najmłodszych lat angażował się w aktorstwo. Zagrał w serialu „ Bystry gość.'

Ile jest warta netto Darlene?

Poświęciwszy całe życie sukcesom swoich dzieci, Darlene dzieli sławę i dobrobyt, które jej dzieci zdobyły w swojej karierze. Była wojskowa matka może nie mieć własnej wartości netto, ale dzieli popularność wraz z majątkiem netto swoich córek w wysokości 8 milionów dolarów i majątkiem netto syna w wysokości 1,5 miliona dolarów, co wystarczy, aby prowadzić zdrowy tryb życia dla Darlene.

Pogłoski o śmierci

Podobnie jak wiele celebrytów, Darlene również spotkała się z plotkami o śmierci, ponieważ nie jest zbytnio prezentowana w mediach publicznych. Jednak historie okazały się błędne, gdy jej syn Tahj opublikował zdjęcie swojej mamy życzącej jej wszystkiego najlepszego na swoim Instagramie w 2017 roku.

Krótki życiorys

Darlene urodziła się 25 października 1956 w Stanach Zjednoczonych. Jak na wiki, należy do pochodzenia afro-bahamskiego i poszła do liceum w Miami na Florydzie. Darlene, która ma obecnie 61 lat, służyła w armii amerykańskiej, a później została kierownikiem jej dzieci. Pracowała również jako ochroniarz.

Zalecane