blog

Darnell Nicole Wiki, wiek, narodowość, pochodzenie etniczne, chłopak/narzeczony

Amerykańska aktorka po trzydziestce zyskała sławę jako członek obsady E! Serial telewizyjny WAGS Miami. Darnell jest matką, szoferem, sekretarką, asystentką, aktorką, modelką i wszystkim innym, czego może potrzebować zawodowy sportowiec, jednocześnie nie pozwalając, by jej marzenia kwitły w powietrzu. Obecnie Darnell kręci przebojowy serial Wags Miami w sieci E Network, a także projektuje linię ubrań.

 Darnell Nicole Wiki, wiek, narodowość, pochodzenie etniczne, chłopak/narzeczony

Kariera i wartość netto:

Zaczęła też wykorzystywać swoje lata w klasie aktorskiej i zarezerwowała wiele reklam, a nawet kilka filmów, w tym główną rolę w Kiss the Bride u boku Darrena Hensona, Reagana Gomeza i Persii White. W wieku 32 lat brała udział w wielu pokazach i współpracowała z różnymi firmami i markami modowymi. Uruchomiła swoje strony internetowe i wykonuje swoją pracę i biznes. Musiała być w stanie zebrać ogromną sumę aktywów i wartości netto z jej kariery.

Po zerwaniu zaręczyn!!!

Para cieszyła się romansem, zanim Darnell przeniósł się do Nowego Jorku. Jones został powołany przez Miami Dolphins, podczas gdy Nicole nadal spełniała swoje marzenia w Nowym Jorku. Jednak piłkarz Reshad Jones i Nicole rozstali się pod koniec 2016 roku. Para nie ujawniła przyczyny podziału, ale Nicole wydaje się być załamana, ale separacja. A teraz skupia się na karierze samotnej matki.

Krótki życiorys:

Urodziła się i wychowała 18 marca 1985 roku w Lake Charles w Luizjanie, a jej rodzice rozwiedli się, gdy była młoda. Jej rodzice pozwolili jej na lekcje gry na fortepianie, lekcje aktorstwa, balet, jazz, taniec nowoczesny, hip hop i lirykę. Studiowała angielski na Clark Atlanta University. Jest narodowością amerykańską z pochodzeniem afroamerykańskim, podczas gdy jej matka ma afrykańskie pochodzenie. Przyciągnęła na swój Instagram ponad 180 000 obserwujących, a także jest aktywna na innych kontach w mediach społecznościowych, chociaż nie ma strony ani witryn wiki.

Ostatnia aktualizacja: 24 listopada 2017 r.

Zalecane