blog

Darsha Philips Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Zaręczony, Chłopak

Jako reporterka generalna w ABC7 Eyewitness News, jest na scenie z najnowszymi wiadomościami. Darsha Philips jest reporterką słynącą ze swoich żywych reportaży i cudownego uśmiechu dla ABC7 Eyewitness News oraz bycia pierwszą, która relacjonuje, co dzieje się na całym świecie. Uderzając tylko w najnowsze wiadomości z jej otoczenia, jest znana jako pierwsza osoba, którą widzisz w telewizji, jeśli chodzi o najbardziej wyróżnione wiadomości dnia.

 Darsha Philips Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Zaręczony, Chłopak

Kariera i postęp:

Odbyła staż w ABC7 podczas studiów na studiach dziennikarskich. Darsha po raz pierwszy poznała dziennikarski staż w KABC-TV w LA. Po studiach kariera Darsha zaprowadziła ją do Toledo w stanie Ohio, gdzie relacjonowała wiele historii na temat kryzysu hipotecznego i stopy bezrobocia, a także szkoły podstawowej w 2008 roku.

Obecnie pracuje dla Eye Witness News, informacje nie były wyświetlane, ale jak dotąd z radością pracuje każdego dnia. Lubi przekazywać ludziom wiadomości, prawdziwe i fundamentalne rzeczy oraz być sobą, kiedy przynosi wiadomości. Lubi wciągać historię z wagą i powagą i nie wykazuje żadnych oznak, by w najbliższym czasie odejść z pracy.

Jest pracowita, co jest faktem, jeśli chodzi o zgłaszanie i wykonywanie swojej pracy, jest bez wartości netto lub jeśli są jakieś informacje o jej wynagrodzeniu. Miała wiele doniesień o ludziach, o których donosiła, z gangsterów, gangsterów i morderstw, ale nie ma żadnych uwag dotyczących jej wartości netto.

Tajemniczy mąż!

Poza kochaniem swojego psa beznadziejnie ma również męża, którego niedawno poślubiła, publikując informacje o swoim małżeństwie i szczęśliwym życiu. Nie jest pewne, kiedy była zaręczona ze swoim chłopakiem, nie mówiąc już o jej związku lub przeszłych związkach, które utrzymywała w tajemnicy. Darsha niedawno miała swój ślub w listopadzie 2016 r. Według źródeł wiki.

Uwielbia także wszelkiego rodzaju zwierzęta, w tym swojego psa, a także wspaniałe tereny. Uwielbia oglądać filmy Bollywood i wędrować. O ile wiemy, nadal jest z mężem i nie było ani słowa o rozwodzie, a para żyje razem szczęśliwie i ma nadzieję, że wkrótce założy rodzinę.

Krótki życiorys:

Jest nie tylko ugruntowaną reporterką, ale także mieszaną rasą Sri Lanki i Amerykanina. Nie jest pewne, z której strony rodziny ma to dziedzictwo. Najmłodsza z czterech sióstr wychowała się w Arkadii, podobnie jak jej rodzice, niedaleko Los Angeles, i mówi, że jej starsze siostry i rodzice są dla niej inspiracją. Nie podała również żadnych informacji na temat swojego wieku, ponieważ pracuje w branży medialnej, która stara się zachować prywatność swojego życia osobistego.

Zalecane