blog

Daveed Diggs Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzice, Wzrost, Bio

Bycie utalentowanym w jednej rzeczy nie oznacza, że ​​dana osoba nie może zrobić czegoś innego w doskonały sposób. Weźmy na przykład Daveeda Diggsa, który rozwija swoją karierę jako raper i artysta i odnosi sukcesy w obu dziedzinach. Jest znany z roli Thomasa Jeffersona w musicalu „Hamilton” na Broadwayu, a także z albumu „Small Things to a Giant”.

 Daveed Diggs Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzice, Wzrost, Bio

Kariera i wartość netto:

Daveed Diggs jest najszybszym raperem w historii Broadwayu. W 2010 roku Diggs dołączył do amerykańskiej grupy hip-hopowej „Clipping” jako wokalista i pisarz, a także wydał swój album duetu zatytułowany „THE BABY BOY Mixtape” we współpracy z Rafaelem Casalem.

2 stycznia 2012 roku zadebiutował solo z albumu „Small Things to a Giant”. Jest także członkiem dwóch innych grup, „Freestyle Love Supreme” i „True Neutral Crew”.

Diggs objął także swoją karierę aktorską. Zagrał w kilku renomowanych sztukach, takich jak „Pokusa” (2005), „Troilus i Cressida” (2008), „Burza” (2006) i „Podstęp w Spokane” (2012).

Jednak po tym, jak w 2015 roku pracował nad musicalem „Hamilton” na Broadwayu jako Thomas Jefferson, przeżył przełom w swojej karierze. Zdobył kilka nagród, w tym Tony Awards (2016) dla Hamiltona, Grammy Award (2016) dla Hamiltona, Lucille Lortel Awards (2015) za rolę.

Poza tym raper nie ujawnił dokładnych szczegółów swojego statusu finansowego, ale biorąc pod uwagę jego zarobki z albumu i aktorstwa, musiało to przekroczyć milion dolarów.

A co z jego randkowym życiem i dziewczyną?

Oszałamiające występy i wygląd Daveeda z pewnością uczyniły go wymarzonym chłopcem wielu pań. Jednak Daveed jest już zajęty i wydaje się, że jest zakochany w swojej partnerce, Jalene Goodwin.

Krótki życiorys i Wiki:

Daveed Diggs, lat 35, urodził się 24 stycznia 1982 roku w Oakland w Kalifornii. Jego znakiem urodzenia jest Wodnik, a jego wzrost wynosi około 6 stóp. Niewiele o jego rodzicach nie pojawiło się w mediach, ale ma brata rodzeństwa. Ukończył studia teatralne na Brown University w 2004 roku.

Zalecane