blog

David Beador Wiki: Wiek, dziewczyna, randki, praca, wartość netto, żona, rozwód

David był tematem rozmów w mieście po raz kolejny po tym, jak jego były małżonek, Shannon, opowiadał o ich pokrewieństwie w Watch What Hppens Live With Andy Cohen. Para, która była małżeństwem od siedemnastu lat, ogłosiła separację w grudniu 2017 roku. David zaraz po miesiącu otworzył informacje o swojej nowej dziewczynie, Lesley, która jest blogerką DIY. Biznesmen David Beador jest właścicielem firmy o nazwie Beador Construction Inc.

  David Beador Wiki: Wiek, dziewczyna, randki, praca, wartość netto, żona, rozwód

David zaraz po miesiącu otworzył informacje o swojej nowej dziewczynie, Lesley, która jest blogerką DIY. Biznesmen David Bearer jest właścicielem firmy Beador Construction Inc.

David Beador wychodzi z nową dziewczyną!

David Beador, były mąż Gwiazda Real Housewives of Orange County, Shannon Beador po raz kolejny trafił na wszystkie nagłówki gazet, kiedy pojawił się publicznie ze swoją nową dziewczyną 14 lutego 2018 r., Środa.

Dopiero w grudniu usłyszałeś wiadomość o tym, że David i Shannon złożyli wniosek o rozwód, ale wydaje się, że David porzucił siedemnaście lat wspomnień ze swoją byłą żoną i radośnie spotyka się ze swoją nową dziewczyną o imieniu Lesley.

O swoim romansie otworzył publicznie w styczniu i ostatecznie opublikował ich zdjęcie na swoim Instagramie. Ponadto życzył Lesley „Szczęśliwych walentynek” i dalej napisał „Away we go” na Instagramie, na co odpowiedziała, mówiąc:

„Szczęśliwych walentynek dla najbardziej miłego, zabawnego, zmotywowanego, kochającego i mężczyzny! Niebo jest bardziej niebieskie, a moja kawa smakuje lepiej z tobą w moim życiu.”

David Beador od grudnia 2017 roku spotyka się z blogerem DIY i rodem z Orange County, Lesley Cook. Para poznała się podczas zajęć SoulCycle.

Nieudane małżeństwo z Shannon Beador!

David Beador był żonaty ze swoją byłą żoną, Shannon Beador od 17 lat dopóki para nie rozstała się w grudniu 2017 r. David i Shannon mają trzy córki, Sophie, 16 lat oraz bliźniaczki Stellę i Adeline, 13 lat.

David Beador ze swoją byłą żoną Shannon i ich dziećmi (Źródło: Wet Paint)

Shannon powiedział, że oboje nie podpisali umowy przedślubnej. Jednakże, Sędzia Tamra dodał, że Shannon otrzymuje alimenty w wysokości 12 000 USD miesięcznie na alimenty na dziecko i 18 000 USD miesięcznie na alimenty na małżonka.

Shannon mieszka obecnie z córką w swoim nowym domu w Corona Del Mar, zaprojektowanym przez jej dobrego przyjaciela, Jeffa Lewisa.

Była żona mówi o związku po rozwodzie na pokaz!

Podczas gdy David i Lesley są ze sobą w płynnym związku, Była żona Davida mówiła o swoim związku z Davidem w poniedziałkowym odcinku Zobacz, co się dzieje na żywo z Andym Cohenem dnia 16 lipca 2018 r.

W serialu ujawniła, że ​​była dobrze znana z romansu Davida z Lesley. Co więcej, powiedziała, że ​​chociaż jej nie spotkała, córki Shannon, Sophie, Stella i Adeline, już ją spotkały. Również jej starsza córka Sophie spotkała ją po raz pierwszy 17 lipca 2018 roku.

W tym czasie David zajmował się postępowaniem rozwodowym ze swoją ówczesną żoną Shannon. David Beador i Shannon Beador złożyli wniosek o rozwód w grudniu 2017 r., ale para już się rozstała w październiku 2017 r.

Dziewczyna Davida, Lesley, powiedziała również, że nigdy nie spotkała Davida do grudnia. David i jego dziewczyna zostali zauważeni w Montage, ulubionej restauracji Davida i jego byłej żony Shannon.

David Beador podziwia widok z lotu ptaka ze swoją dziewczyną Lesley 17 lipca 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Zaledwie dzień po wybuchu niesławnego Shannona, 17 lipca 2018 r., David wydawał się cieszyć widokiem z lotu ptaka ze swoją dziewczyną. Ponadto Lesley zamieściła na Instagramie zdjęcie jej z Davidem.

Kariera i wartość netto

David Beador jest biznesmenem w odnoszącej sukcesy firmie budowlanej „Beador Construction”. Ojciec Davida założył firmę w 1996 roku i rozpoczął karierę jako odnoszący sukcesy biznesmen, początkowo dołączając do firmy budowlanej jako jego praca. Obecnie firma ma roczne przychody w wysokości 13 milionów dolarów. Kupił też dom w Newport Beach za 2,35 mln USD w 2011 r., który został wymieniony jako „największy dom w Kanionie Bonita”.

Chociaż David zyskał sławę jako mąż Shannon, ma własną tożsamość odnoszącego sukcesy potentata biznesowego i bardzo ciężko pracował, aby osiągnąć swoje cele. David ma wartość netto 20 milionów dolarów.

David uhonorowany rekordem aresztowania!

Jak podaje Radar Online, David Beador ma w swoim imieniu dwa zarzuty śledcze, jeden to „pobicie przeciwko konkubentowi”, a drugi za „napaść” w 2003 roku. Został aresztowany przez dłuższy czas, a później został zwolniony po 10 000 kaucji i przyznaniu się do winy po incydencie.

David został następnie umieszczony w trzyletnim okresie próbnym, a także ukończył program leczenia maltretujących. Właściciel „Beader Construction” w sądzie przyznał się również do umyślnego i niezgodnego z prawem stosowania przemocy wobec Shannon. Jednak Shannon w wywiadzie dla „Star Magazine” otworzyła mękę i wyjaśniła:

Nie było żadnych nadużyć, żadnych fizycznych rzeczy… Mieliśmy kłótnię, która szybko została rozwiązana. Po prostu pomyślałem, że jeśli zadzwonię na policję, walka się skończy. Ruszyliśmy dalej; to koniec i koniec.

Krótki życiorys

David Bearer urodził się 6 grudnia 1964 roku, co oznacza, że ​​ma 53 lata. Ma zadbaną sylwetkę o stosunkowo przeciętnym wzroście i należy do rasy białej. David jest o kilka cali wyższy od swojej ówczesnej żony Shannon, która ma 1,72 metra (5 stóp 8 cali) zgodnie z wiki.

Zalecane