blog

David Brooks Wiki, żonaty, żona, rozwód, dziewczyna, wartość netto, NYT

Komentator kulturalny dość głośno mówi o swoich intencjach i sposobie myślenia. Komentator NYT i PBS Newshour wyrobił sobie markę w ekspansywnym przemyśle dziennikarskim i jest uznawany za jednego z najlepszych profesjonalistów w tym, co robi. David Brooks, który wcześniej pracował jako krytyk filmowy dla The Washington Post, jest konserwatywnym komentatorem, a także uznanym autorem.

 David Brooks Wiki, żonaty, żona, rozwód, dziewczyna, wartość netto, NYT

Kariera i życie zawodowe:

Ekolog jest stałym współpracownikiem niektórych elitarnych koni roboczych dziennikarstwa. Amerykański autor pisze dla The New York Times jako komentator kultury. Oprócz bycia komentatorem w NYT, służy również jako komentator w PBS NewsHour, gdzie ostatnio relacjonował politykę jedności huraganu Harvey i zmiany klimatu wraz z Markiem Shieldsem 1 września 2017 r.

Absolwent Uniwersytetu Chicago z dyplomem z historii rozpoczął swoją znakomitą karierę w City News Bureau of Chicago. Po tym, jak w 1986 roku został zatrudniony jako redaktor działu recenzji książek w The Wall Street Journal, jego kariera potoczyła się wielkimi krokami.

Komentator kultury, który pracował również jako krytyk filmowy dla The Washington Times, poświęcił swój czas i wysiłek jako redaktor Newsweeka i The Atlantic Monthly.

Ile wynosi wartość netto i wynagrodzenie Davida?

Konserwatywny autor, który ma na swoim koncie kilka książek, takich jak Bobos w raju, On Paradise Drive i The Social Animal, otrzymuje przyzwoitą pensję z NYT i PBS, ale producenci wiedzą, że fortuny są w niezawodnych rękach.

Chociaż jego dokładna wartość netto nie została ujawniona, ale spekuluje na podstawie swojej pracy, którą posiada w NYT, PBS i wcześniej w The Washington Post, musiał zgromadzić ogromną wartość netto. Jego losy można również przewidzieć po tym, że zainwestował w wielki dom za podobno około 2 milionów dolarów. Zanim rozbił banki dla swojego nowego raju, on i jego była żona sprzedali dwa domy przed rozwodem.

Saga o rozwodzie i małżeństwie!

Po spotkaniu z ówczesną Jane Hughes podczas studiów na Uniwersytecie w Chicago, duet zakochał się i zaczął się spotykać. David poślubił swoją dziewczynę po tym, jak przyjęła judaizm i zmieniła imię na Sarah w 1986 roku.

Po urodzeniu trójki dzieci i przeszło dwóch i pół dekadzie życia małżeńskiego postanowili zakończyć swój związek rozwodem. Następnie zostali rozdzieleni w listopadzie 2017 roku.

Niewiele ujawniono o ich dzieciach, ale w wywiadzie David ujawnił, że jego najstarszy syn Aaron Brooks służy w Izraelskich Siłach Obronnych.

Po spędzeniu kilku lat jako rozwód, w kwietniu 2017 r. ponownie przeszedł do ołtarza ze swoją byłą badaczką Anne Synder. Związek między nimi ujawnił się, gdy poświęcił Anne sporą część swojej książki „Droga do charakteru”. .

Anne Synder jest obecnie niezależną reporterką, a także dyrektorem inicjatywy non-profit w Houston w Teksasie. Chociaż jest o 23 lata młodsza od swojego odpowiednika, łączy ich zdrowa relacja.

Zobacz też: Frank Bruni Gay, żonaty, mąż, partner, NYT, wynagrodzenie, wzrost

Krótkie życiorys i rodzina Davida Brooka:

Urodzony w Toronto w Ontario, swój pierwszy krok postawił 11 sierpnia 1961 roku, co daje mu 56 lat. Według jego wiki, urodził się w rodzinie intelektualistów, ponieważ jego ojciec jest nauczycielem na Uniwersytecie Nowojorskim, podczas gdy jej matka studiowała na Columbii Uniwersytet. Urodził się w kulturze żydowskiej, ale nie uważa się za osobę religijną, a nawet popiera małżeństwa osób tej samej płci. Jego wzrost w dziennikarstwie jest tym, co naprawdę błyszczy, ale także fizycznie, stoi na wysokim wzroście i utrzymuje zdrową sylwetkę.

Zalecane