blog

David Clarke Wiki: żona, rozwód, dzieci, rodzina, praca netto, wartość netto, teraz

Człowiek stojący za karabinami i były dowódca amerykańskich oddziałów wojskowych służył swojemu narodowi przez ponad połowę swojego życia to David Clarke, który został zatrudniony w Szeryfie Milwaukee nieprzerwanie przez 40 długich lat, zapewniając bezpieczeństwo swojej społeczności jako godny żołnierz. Po przejściu na emeryturę nadal trafia na czołówki gazet, kiedy złożył wniosek o nieoczekiwany rozwód ze swoją 21-letnią żoną.

 David Clarke Wiki: żona, rozwód, dzieci, rodzina, praca netto, wartość netto, teraz

Kariera zawodowa i kontrowersje:

Pierwsza praca byłego funkcjonariusza organów ścigania polegała na kierowaniu ciężarówkami z piwem. Ale już w 1978 roku David rozpoczął karierę w organach ścigania w Departamencie Policji Milwaukee (MPD), gdzie jego była żona Julie pracowała również jako pośrednika w obrocie nieruchomościami w centrali bezpieczeństwa. David awansował na różne stopnie, od porucznika w 1993 roku do kapitana wojsk w 1999 roku.

młody chłopak został później szefem szeryfa w 2002 roku. Pierwszą pracę w sieci radiowej podjął w The Blaze Network w 2015 roku, kiedy zaczął prowadzić podcast zatytułowany David Clarke: Szeryf Ludowy.

Jednak kontrowersje zawsze uderzały w byłego wojska, od plagiatu jego pracy magisterskiej po procesy postów na Facebooku, kilka historii podkreślało jego nazwisko. Pomimo zarzutów, ulubiony gliniarz prezydenta Donalda Trumpa zawsze stał przy swoim prestiżu. 1 września 2017 r. opublikował szczere oświadczenie o przejściu na emeryturę.

Krótki życiorys

David Clarke urodził się 21 sierpnia 1956 r. w Wisconsin w Stanach Zjednoczonych zgodnie z wiki. David, lat 61, ukończył studia licencjackie w zarządzaniu wymiarem sprawiedliwości w sprawach karnych od Uniwersytet Concordia Wisconsin . Uczestniczył również Szkoła Podyplomowa Marynarki Wojennej dla MA. Stojąc na ogromnym wzroście, podobnie jak jego wielka osobowość, David należy do afroamerykańskiego pochodzenia etnicznego.

Zalecane