blog

David Haydn-Jones Wiki: Wiek, urodziny, małżonek, żonaty, żona, wzrost, rodzina

David Haydn-Jones, znany z roli bezwzględnej maszyny do zabijania i socjopaty Arthura Ketcha w popularnym serialu telewizyjnym Supernatural, jest amerykańskim aktorem, który rozpoczął karierę od teatru uniwersyteckiego i odniósł sukces w Hollywood. Jest zajęty rozwijaniem swojej sławy skokowo i związany w ostatnich latach.

  David Haydn-Jones Wiki: wiek, urodziny, małżonek, żonaty, żona, wzrost, rodzina

Jak David zarabia wartość netto?

David wykorzystuje swoją aktorską osobowość, aby zebrać swoją wartość netto. Grał różne zdumiewające role w filmach i serialach, a także w sztukach teatralnych. Zagrał w amerykańskim serialu telewizyjnym fantasy horror Nadprzyrodzony jako Arthur Ketch, członek Brytyjscy literaci, od 2016 roku. Rola romantycznego łamanego serca jako socjopaty w S nadprzyrodzony zebrał ogromne uznanie publiczności i być może dobrze mu płaci.

Zobacz też: Rich Dollaz Wiki, dziewczyna, randki, geje, dzieci, wzrost, wartość netto, pochodzenie etniczne

David zebrał swoje bogactwo dzięki pracy w różnych serialach telewizyjnych, takich jak Buffy the Vampire Slayer, Bridal Wave, NCIS, King of Queens, Charmed , itp. Jego płodne role w Mój świąteczny sen obok Danica McKellar wzniosła swoje crescendo na nowy poziom.

Jego artystyczna aura rozkwitła w czasie studiów. David występował w różnych sztukach Szekspira, Moliera i Gilberta. Po studiach przeniósł się z przyjacielem do Toronto w poszukiwaniu udanej kariery. Jego trzyletnie doświadczenie na Tylko na festiwal komedii śmiechu w Montrealu dał mu bilet do przemysłu rozrywkowego w Hollywood.

Jego umiejętności aktorskie poruszyły serca milionów ludzi, a wśród nich jest utalentowana Claudia Dane. Jest jedną z jego fanów, którzy zalewają swoją miłość do niego swoim kreatywnym talentem artystycznym szkicu.

Czy David Haydn-Jones jest żonaty?

W Supernatural, postać Davida, Arthur Ketch, ma niekonwencjonalny związek z bezwzględną zabójczynią Mary Winchester, graną przez Samanthę Smith. Jest matką jego ulubionego kumpla Deana Winchestera. Gdy duet myśliwych jest zajęty wspólnym zabijaniem nieludzi, jego głęboko zakorzenione zauroczenie zamieniło się w miłość.

Przeczytaj tutaj: LeeAnne Locken Wiki, wiek, żonaty, mąż, wartość netto

Poza ekranem David prowadzi normalne życie małżeńskie ze swoją małżonką. Para wzięła udział w podwójnej randce z jego Mój świąteczny sen współ-gwiazdą Danica McKellar i jej mąż. Wszyscy wyglądali jak awatar Mikołaja na zdjęciu Daniki z 1 grudnia 2016 roku. Jednak szczegóły dotyczące jego żony wciąż pozostają tajemnicą.

David jest sceptycznie nastawiony do ujawniania mediom swojego życia osobistego. 22 marca 2017 r. napisał na Twitterze, że chce odosobnienia swojego życia rodzinnego. Dodał, że nie będzie narażony na bezpodstawną nienawiść i życzy wszystkim pokoju.

Na razie wydaje się, że David usunął swoje konta w mediach społecznościowych.

David otwiera sklep odzieżowy; Jego zainteresowanie malarstwem

Jones również rozpoczął swoje przedsiębiorstwo odzieżowe. Swoją markę odzieżową nazwał Miłość kolekcja . Specyfikacje jego produktów są wymienione na jego oficjalnej stronie internetowej pod nazwą „<3 = Miłość” Kolekcja. Dostępne ubrania to ragany, podkoszulki, długie rękawy, koszule, bluzy z kapturem i wiele innych.

Biznesmen promował również swoje produkty na usuniętym już koncie na Instagramie. 27 czerwca 2018 r. udostępnił zdjęcie, na którym ma na sobie jeden ze swoich produktów, a pod podpisem udostępnił stronę internetową swojej marki odzieżowej. Wspomniał nawet, że zyski z jego biznesu odzieżowego zostaną przekazane Towarzystwu Alzheimera.

Możesz chcieć się dowiedzieć: Zach Nichols żonaty, żona, dziewczyna, randki i prawdziwy świat

Oprócz produktów odzieżowych David jest zapalonym malarzem i często udostępnia swoje obrazy na usuniętym Twitterze. W kwietniu 2019 roku aktor udostępnił swój szkic i powiedział, że jest znany jako rysunek gestykulacyjny w klasie szkicowania architektury. Zapewnił, że kocha różowego szampana i porównał go z krwią demona.

David otrzymał również kartkę urodzinową w kwietniu 2019 roku od @Spnrus i podziękował mu za kartę. Poczuł satysfakcję z SPN Family i powiedział, że poznał atrybuty miłości ponad granicami.

Krótki życiorys

David Haydn-Jones co roku obchodzi urodziny 24 września. Jednak jego wiek wciąż pozostaje tajemnicą. Urodził się w Saskatchewan w Kanadzie jako ojciec Walijczyka i Amerykanka z Teksasu. Mój świąteczny sen gwiazda ma w połowie narodowość brytyjską, w połowie amerykańską i należy do rasy białej, jak na wiki. Utrzymuje dobrze zbudowane ciało i przyzwoity wzrost.

David uczęszczał na Uniwersytet McGill, aby uzyskać tytuł licencjata architektury. Uczestniczył w zajęciach fakultatywnych ze sztuk, w tym literatury i teatru. David mieszka teraz w Los Angeles.

Zalecane