blog

David Muir Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, wynagrodzenie, wartość netto

Co trzeba zrobić, aby być najbardziej znaną i poszukiwaną osobowością telewizyjną i medialną? Śmiało i zapytaj Davida Muira, osobę, która w krótkim okresie swojej kariery odcisnęła piętno na branży dziennikarskiej. Swoim dowcipnym instynktem i hipnotycznym urokiem podbił serca milionów. Od prowadzenia programu informacyjnego w prime time po wywiad z prezydentem USA Donaldem Trumpem,

 David Muir Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, wynagrodzenie, wartość netto

Kariera i postęp:

Teraz wybitna postać w branży dziennikarskiej, David Muir rozpoczął karierę od pracy jako prezenter i reporter w telewizji WTVH w Syracuse w stanie Nowy Jork, która przyniosła mu najwyższe wyróżnienia od najlepszych stowarzyszeń dziennikarskich. Następnie rozpoczął współpracę z telewizją WCVB w Bostonie, gdzie zdobył większe uznanie i więcej nagród.

Dopiero po jego pracy w ABC News jako kotwica dla World News z Davidem Muirem stał się sensacją i wiodącą postacią w branży dziennikarskiej. Przypisuje mu się wzrost oglądalności programów wieczornych w weekendy. Podróżował do różnych części świata i donosił o kilku poważnych incydentach.

Stał się kotwicą ABC World News Tonight we wrześniu 2015 roku, która trwa do dziś.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Nie jest zwykłym Joe w dziedzinie dziennikarstwa, więc nie jest to jego pensja. Mężczyzna zarabia i otrzymuje jedną z najwyższych pensji wypłacanych kotwicowi i reporterowi. Mając wiele nagród i zasług w swoim imieniu, mężczyzna może się pochwalić majątkiem netto w wysokości 7 milionów dolarów.

Życie osobiste: te wszystkie plotki o gejach!!!

David ma twarz i sylwetkę, w której zakochałaby się każda kobieta. Ma bardzo udaną karierę i wiek na związek. Więc musi być ktoś w jego życiu, prawda? Do tej pory kotwica bardzo dyskretnie ujawniała tę sprawę.

Nie tak dawno krążyło kilka plotek, że jest gejem. Ludzie często łączyli go z kolegą z ABC News i prezenterem Gio Benitezem. Często widywano ich razem i podobno umawiali się na randki. Gio jest obecnie żonaty z Tommym DiDario.

Kate Dries kiedyś określiła Davida jako swojego „chłopaka” w swoim artykule zatytułowanym „Raport wskazuje, że mój chłopak David Muir jest potworem”, ale przypuszcza się, że była po prostu sarkastyczna.

Okej, więc nie ma żadnego przekonującego faktu, aby udowodnić, że aktor jest gejem. Jaki jest zatem obecny status osobowości telewizyjnej? Mimo tych wszystkich plotek, które krążą wokół niego, wiele kobiet wciąż go śledzi i wspiera. Obecnie jest singlem i nie ma dziewczyny. Nigdy nie ożenił się, nie miał żony ani partnera.

Krótki życiorys:

Zgodnie z wiki, David w wieku 43 lat urodził się 8 listopada 1973 r. w Syracuse w stanie Nowy Jork w USA dla rodziców rzymskokatolickich. Muir ma jedno starsze rodzeństwo, a także trzy siostrzenice i siostrzeńca. Ukończył z wyróżnieniem studia licencjackie z dziennikarstwa na Ithaca College w Ithaca w stanie Nowy Jork. Jest zgrabną osobą o atrakcyjnej sylwetce i wymiarach, przy wzroście 5 stóp i 11 cali.

Zalecane