blog

David Parnes Wiki, Wiek, Żonaty, Ślub, Żona, Brat, Wartość netto

Osoba, która w ciągu kilku sekund może zdecydować i sprawić, by ludzie zgodzili się co do własności wartej miliony, nie prosiłaby o numer przez dwie godziny. David Parnes jest agentem nieruchomości i gwiazdą reality show, ale przede wszystkim jest mężczyzną o uroczej osobowości i niewiarygodnej ilości miłości do swojej wymarzonej dziewczyny Adrian. Chociaż zajęło mu wiele godzin na wykonanie ruchu, nie zostawia żadnych stron do przewracania, jeśli chodzi o wywołanie uśmiechu

 David Parnes Wiki, Wiek, Żonaty, Ślub, Żona, Brat, Wartość netto
 • Edukacja
 • Rodzeństwo
 • Osoba, która w ciągu kilku sekund może zdecydować i sprawić, by ludzie zgodzili się co do własności wartej miliony, nie prosiłaby o numer przez dwie godziny. David Parnes jest agentem nieruchomości i gwiazdą reality show, ale przede wszystkim jest mężczyzną o uroczej osobowości i niewiarygodnej ilości miłości do swojej wymarzonej dziewczyny Adrian. Choć zajęło mu wiele godzin na wykonanie ruchu, nie zostawia żadnych stron do przewracania, jeśli chodzi o wniesienie uśmiechu do życia Adriana, czy to w celu ich ulubionej restauracji, czy też bajkowego ślubu.

  Kariera i życie zawodowe

  Absolwent Uniwersytetu w Manchesterze z tytułem Bachelor in Arts, gdzie specjalizował się w ekonomii i polityce, rozpoczął karierę od pracy w funduszu hedgingowym. Anglik współpracował następnie ze swoim wieloletnim przyjacielem Jamesem Harrisem, aby założyć firmę zajmującą się nieruchomościami o nazwie Bond Street Partners.

  Wiedzieć więcej: Rick McVey Wiki, Wiek, Żonaty, Wartość netto, Rodzina, Lara Spencera

  David wraz ze swoim kolegą Jamesem Harrisem pojawili się w 7. sezonie Million Dollar Listing: Los Angeles. Brytyjski przystojniak jest obecnie zajęty pracą nad dziesiątym sezonem Million Dollar Listing: Los Angeles, a także buduje wystawny dom marzeń o powierzchni 4200 stóp kwadratowych, aby jego dama mogła mieszkać.

  Ile wart jest David Parnes Net?

  Gwiazda reality show, ale przede wszystkim odnoszący sukcesy agent nieruchomości i przedsiębiorca. David i jego partner biznesowy zebrali w 2013 roku sprzedaż brutto w wysokości 120 milionów dolarów, a kolejne 150 milionów pochodziło z usługi escrow.

  Pośrednik w obrocie nieruchomościami zgromadził przyzwoitą wartość netto w wysokości 6 milionów dolarów, a jego fortuny z pewnością w nadchodzących dniach znacznie wzrosną.

  Nie przegap: Karen Finerman Net Worth, wiek, mąż, rodzina, Wiki

  Wystawny ślub Davida we Francji!!

  Para przeżyła złamane serce przed randką i pomogła sobie nawzajem urozmaicić swoje indywidualne życie. Gwiazda reality show po raz pierwszy spotkała piękną blondynkę Adriana Abnosi na kolacji biznesowej w listopadzie 2013 roku i nie miała innego pomysłu, aby uczynić piękno swoim wszystkim.

  Agent nieruchomości, który wciąż dochodził do siebie po rozstaniu, przez wieki poprosił swoją sympatię o jej numer, który leżał na stole obok niego. Po dwóch długich godzinach walki w końcu poprosił o jej numer, a reszta to już historia.

  Para zaręczyła się we wrześniu 2015 roku po dwóch latach randkowania. Pośrednik zaproponował swoją panią miłość na Capri we Włoszech ogromnym 4-karatowym pierścionkiem z brylantem. David obiecał nawet ojcu Adriana, a on będzie się nią opiekować i chce, aby jej rodzina wiedziała, ile Adrian dla niego znaczy.

  David, który twierdzi, że Adrian jest dla niego wszystkim, podzielił się przysięgą ze swoim narzeczonym podczas wystawnej ceremonii ślubnej we Francji 23 lipca 2017 r. Para zorganizowała uroczystość w Villa Ephrussi de Rothschild w Cap Ferret.

  Londyński rodowity mężczyzna zdradził, że w ceremonii wzięło udział 200 gości i powiedział, że wraz z żoną planują rozpocząć życie jako małżeństwo w domku w stylu brytyjskim.

  Kilka miesięcy po ekstrawaganckim ślubie David napisał na swoim Instagramie, że spodziewają się dziecka i nie mogą się doczekać zabawy z maluchem.

  Czytaj więcej: Dennis Muilenburg Wiki, wynagrodzenie, wartość netto, żona, rodzina

  Krótkie życiorys i rodzina Davida

  Według źródeł wiki, David Parnes pochodzi z Londynu, a obecnie w wieku 36 lat wziął pierwszy oddech 21 marca 1982 roku. Maestro biznesu wychował się w kulturze żydowskiej w Londynie, zanim ostatecznie przeniósł się do Los Angeles i powiedział, że życie żydowskie nie jest tak silny, jak w Londynie. Odnoszący sukcesy pośrednik w obrocie nieruchomościami ujawnił nawet, że chodził do szkoły, aby uszczęśliwić swoich rodziców, którzy zawsze chcieli, aby miał dyplom.

  David Parnes ma również rodzeństwo w postaci Michaela Parnesa, który jest starszym bratem. W 2016 roku David boleśnie ujawnił, że Michael walczy z guzem mózgu od początku 2016 roku. Mówi, że jego brat otrzymał dobre i delikatne serce matki i siłę ojca. Podobnie powiedział, że był inspiracją dla całego rodzeństwa w rodzinie. Wyraża swoją wdzięczność i mówi, że odniesie sukces w życiu, jeśli zdoła zainspirować kogoś tak, jak zainspirował go jego starszy brat.

  Pochodzący z Londynu David otrzymał obywatelstwo amerykańskie i jest dumny z tego, że jest Amerykaninem. David ma odpowiedni wzrost i przyzwoitą przestrzeń ciała, co dobrze współgra z jego promienną osobowością.

  Zalecane