blog

David Wright's Wife Molly Beers Wiki: Wiek, Bio, Pierścionek zaręczynowy, Ślub

Z dnia na dzień stajesz się celebrytą, nawet jeśli nie chcesz być w centrum uwagi; podobny incydent przydarzył się Molly Beers, kiedy pojawiła się na pierwszych stronach gazet, gdy jej związek z gwiazdą New York Met, Davidem Wrightem, pojawił się w mediach. Urocza para, która wyszła za mąż pod koniec 2013 r., Upubliczniła swój związek w 2008 r. Teraz Molly jest dumną matką córki o imieniu Olivia.

 David Wright's Wife Molly Beers Wiki: Age, Bio, Engagement Ring, Wedding

Molly Beers: poślubiona baseballistce!

Molly poznała swojego wymarzonego mężczyznę, Davida Wrighta w 2006 roku w światowym Baseball Classic. Po pierwszym spotkaniu duet szybko się ze sobą związał.

Chociaż dokładna data ich randki jest nadal tematem dyskusji, upublicznili swoją relacja w 2008 roku. Ku największemu zaskoczeniu David urządził wystawne przyjęcie z okazji urodzin Molly.

Molly towarzyszyła Davidowi, kiedy podpisał zdumiewający kontrakt z New York Met, dzięki któremu pod koniec 2012 roku zarobił 138 milionów dolarów w ciągu ośmiu lat. Po kilku tygodniach jego mega-umowy ogłoszono, że para jest zaręczona. Przy wspaniałej umowie z Met, kiedy David celował z ogromnym pierścionkiem zaręczynowym, nie było to zaskoczeniem.

Ze względu na napięty harmonogram Davida w terenie, Molly wzięła na siebie odpowiedzialność za planowanie ślubu i zaimponowała jej wspaniałym wysiłkiem. David następnie oklaskiwał swoją przyszłą żonę w wywiadzie dla Wall Street Journal w 2013 roku i powiedział, że:

„Wykonała tak dobrą robotę planując ślub, że może wybrać, gdzie chce się udać”.

Przez większość czasu kontuzje nie przynoszą szczęścia ojcu, ale kontuzja Davida oznaczała, że ​​może on spędzić trochę czasu ze swoim córka i matką jego dziecka.

Radość z bycia rodzicem i bycia na etapie ojcostwa wyraził Wright w jednym z wywiadów, w którym wyraża się o emocjach takich jak:

„To był największy dreszcz emocji na świecie. Zmienia to na dobre: ​​„To było fantastyczne, wszystko, o czym marzyłem i marzyłem, że będzie”.

Dalej dodaje:

Najważniejszą rzeczą w tym jest to, że nigdy nie będziesz miał kolejnego bezstresowego dnia do końca życia, zwłaszcza z małą dziewczynką.

Kariera zawodowa i wartość netto:

Molly Beers jest amerykańską modelką i ikoną telewizyjną wynikającą z jej wyborów zawodowych. Jej doskonały wygląd i atrakcyjna sylwetka sprawiły, że warto oglądać ją za każdym razem, gdy występuje w programie lub brała udział w którejkolwiek z reklam.

Ta odnosząca sukcesy modelka pracowała z wieloma imponującymi klientami w jej wieloletniej karierze i ma satysfakcjonującą pracę, a jej najbardziej godnym uwagi klientem jest JCPenny. Jest to jeden z wiodących sklepów odzieżowych, który ma wielu klientów na całym świecie. Ale mówiąc o jej majątku netto, nie podano żadnych informacji o jej majątku netto, ale wartość netto męża szacuje się na 80 milionów dolarów.

Krótkie biografia Molly:

Molly Beers urodziła się w Stanach Zjednoczonych zgodnie z wiki. Chociaż nie ujawniła jeszcze swoich urodzin, prawdopodobnie starzeje się mniej więcej tak samo jak David. Model ma podwyższony wzrost i należy do rasy kaukaskiej. Niewiele wiadomo o jej rodzinie i rodzicach.

Zalecane