blog

Dawn-Lyen Gardner urodziny, żonaty, mąż, pochodzenie etniczne, wzrost, wiek

Aktorka telewizyjna Dawn-Lyen Gardner bierze udział w czymś, co lubi nazywać „Igrzyskami Prasowymi”, odkąd pod koniec czerwca 2016 r. zapakowała Queen Sugar w OWN. odziedziczyli po swoim ojcu chorą farmę trzciny cukrowej o powierzchni 800 akrów. Urodziła się 31 sierpnia 1980 roku w Los Angeles w Kalifornii.

 Dawn-Lyen Gardner urodziny, żonaty, mąż, pochodzenie etniczne, wzrost, wiek

Kariera i postępy Gardnera:

Jedna z najwcześniejszych postaci miała miejsce w 1994 roku, kiedy zagrała Sandy Rochon w odcinku pierwszego sezonu ER. Jest także aktorką mającą na swoim koncie wiele ról; dorosła do sławy, kiedy w 2016 roku zrezygnowała z głównej roli w Queen Sugar. W tym samym roku wystąpiła w wielu odcinkach serialu Netflix „Luke Cage”.

Jednak ostatnio pojawia się także w przebojowym serialu telewizyjnym „The Dunning Man” jako rola Alicji.

Ile jest warte Dawn-Lyen?

Wschodząca aktorka telewizyjna ma również udaną karierę, która już przekroczyła granicę. Zasłużyła także na ogromne sumy majątku netto dzięki swojej dobrze prosperującej karierze, podczas gdy już spędziła swoje cenne dwie dekady w branży.

Cóż, zarabia ponad 20 tysięcy dolarów ze swojego ostatniego serialu „Królowa cukru”, a także maksymalną kwotę z kilku innych seriali. Jednak też ma wspaniały styl życia, a także nosiła drogie ubrania i drogie ozdoby. Nieoficjalnie, ale ona wydał też trochę pieniędzy na podróże i spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Czy Dawn-Lyen jest zamężna?

Jeszcze nie wyszła za mąż. Ale miała męża w życiu rolkowym; Mąż jej bohaterki z Queen Sugar był zawodowym koszykarzem i szczęśliwie mieszkali w Los Angeles z rodziną i krewnymi. Ale oprócz informacji, nigdzie nie ujawniła swojego życia małżeńskiego i męża. Więc trochę zamieszania w jej życiu małżeńskim.

Jedna z najgorętszych i najpiękniejszych aktorek telewizyjnych w poprzednich dniach romantycznie łączyła się z kilkoma supergwiazdami. Spotykała się z kilkoma celebrytami, ale nie z każdą z nich w idealnym ani zdrowym związku.

Cóż, niedawno w wywiadzie dla stron wiki powiedziała, że ​​nie jest zainteresowana tym, by mieć chłopaka i żyć w jakimkolwiek związku. Oznacza to, że nadal skupia się na swoich pracach.

Krótki życiorys:

36-letnia prezenterka telewizyjna Dawn co roku obchodzi swoje urodziny 31 sierpnia z rodziną i przyjaciółmi. Posiada narodowość amerykańską, która jest pochodzenia afroamerykańskiego. Ma również średnią wysokość 5 stóp i 9 cali z jej gorącą, odważną i atrakcyjną sylwetką. Gardner jest również jedną z najpiękniejszych aktorek telewizyjnych o swoim uroku i uroczych twarzach.

Zalecane