blog

DC Young Fly Girlfriend, Randki, Romans, Baby Mama, Wartość netto, Bio

Media społecznościowe stały się w dzisiejszych czasach nową platformą, dzięki której jesteś rozpoznawany i powszechnie kochany. DC Young, dobrze znane nazwisko, zyskało sławę dzięki swoim zabawnym treściom i dało się poznać jako osobowość YouTube. Pod pseudonimem internetowym Dc Young Fly jest najbardziej znany jako raper, komik Vine i osobowość YouTube.

  DC Young Fly Girlfriend, Randki, Romans, Baby Mama, Wartość netto, Bio

Kariera jako komik

Ma różne pokłady talentów aktora, rapera, piosenkarza, a przede wszystkim komika. Ma wdzięki komiczne z czasów dzieciństwa, które później przekształciły się w komedię Vine. Zaczął Vining w 2013 roku, w momencie wprowadzenia samej aplikacji. Ma inny styl komedii z wypalaniem ludzi z popkultur i siebie samego.

Przeczytaj to: Sarah Greene żonaty, partner, rodzina, wartość netto

Stworzył swoje slogany „ Przynieś ten tyłek hea boi ' oraz ' Fawwwkumean ” z listą pieczeni, takich jak Kevin Hart, LeBron James, Drake i Meek Mill.

Jego śmieszne winorośle zostały udostępnione w mediach społecznościowych wystarczająco szybko, aby uznać go za osobowość YouTube. Jego zabawne umiejętności kości zyskały więcej środków masowego przekazu, gdy był powracającym członkiem programu „Wild 'N Out” MTV prowadzonego przez Nicka Cannona.

Jego aurę bardzo pokochała publiczność internetowa, która na jego Instagramie obserwowała ponad 260 000 osób.

Komedia do filmów!

Jego talenty eksperymentował po raz pierwszy w swoim debiutanckim filmie jako Eric w „ Prawie Boże Narodzenie ”, który ukazał się 11 listopada 2016 roku. Dostał także główną rolę w filmie „#digitallivesmatter”. Jego kolejne występy w kameach można było zobaczyć w „ Historia nowej edycji ” i oryginalna seria BET” Taki ' (Serial telewizyjny)

Inspiracja do tatuażu!

Dc Young miał swoją część inspiracji do rapowania, gdy stanął w obliczu tragicznego momentu w 2011 roku. Stracił brata, a tym samym kontynuował karierę rapera, aby wyrazić ból. Incydent dotknął go tak bardzo, że wyrył sobie na czole tatuaż DC (Da Crew) jako pamiątkę po bracie.

Zobacz także: Michael Burke Wiki, Net Worth, żona, rodzina

Mała mama i córka!

Young zawsze otwarcie otwierał się publicznie, niezależnie od tego, czy chodziło o jego winorośl, czy o randkowanie. Nigdy nie przegapi okazji, by pochwalić się swoim romansem na swoim Instagramie. Od ponad roku spotykał się ze swoją dziewczyną, Jacky Oh.

Podpis – DC Young ze swoją dziewczyną, Jacky Oh na baby shower
Źródło - Jacky Oh's Instagram

Duet ma córkę o imieniu Nove Whitfield, która urodziła się 29 października 2016 r. Mała mama DC, Jacky Oh, jest modelką z zawodu i ma tę samą charyzmę dzielenia życia rodzinnego od baby shower po rodzinne wakacje.

Sarah Moore Wiki, wiek, żonaty, mąż, dzieci, wartość netto

Aktualny status randkowy- 2019

Słynny i utalentowany komik DC Young Fly, lat 32, cieszy się obecnie szczęśliwym życiem rodzinnym ze swoją dziewczyną i córką. Jego długoletnia dziewczyna, pani Jacky Oh, jest aktorką, modelką, znaną również jako gwiazda Instagrama z ponad 736 tysiącami obserwatorów. Pojawiła się również na t program MTV, Dzikie N Na zewnątrz .

Spór z innym komikiem

Znany ze swojej komedii o pieczeniu, wdał się w spór w mediach społecznościowych, kiedy zrobił pieczeń dla komika, Kevina Harta. Kevin Hart zdecydowanie nie lubił żadnej części tego i podjął szybką akcję w odpowiedzi na pieczeń. Spór był bardzo dramatyczny dla publiczności, co sprawiło, że stał się wirusowy w Internecie.

Krótki życiorys

John Whitfield, znany jako DC Young Fly, urodził się 2 maja 1992 roku w Atlancie w stanie Georgia, co oznacza, że ​​ma teraz 27 lat. Jego źródło wiki sugeruje, że wychował się w domu w dzielnicy Adamsville.

Uczęszczał do liceum Benjamina E. Maysa i już w dzieciństwie wykazywał wczesne oznaki umiejętności komicznych. Kiedyś był klasowym klaunem, który sprawiał kłopoty. Później uczęszczał do Armstrong State University, aby uzyskać formalną edukację. Przy odpowiedniej wysokości 1,8 m znakiem urodzenia DC Younga jest Byk.

Zalecane