blog

De'arra Taylor Wiki, wiek, wzrost, włosy, chłopak, ojciec, pochodzenie etniczne, praca

Związek pary staje się nierozerwalny, gdy pracują jako zawodowi towarzysze i wspólnie radzą sobie z każdym sukcesem i porażką. Weźmy za przykład De’arrę Taylor i jej chłopaka, którzy od trzech lat prowadzą wspólny kanał na YouTube i doświadczają, że relacje stają się coraz lepsze z każdym mijającym rokiem.

 Z'arra Taylor Wiki, Age, Height, Hair, Boyfriend, Father, Ethnicity, Job

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Rozwiedziony
 • Chłopak/Randka
 • wesoły/lesbijka
 • Pochodzenie etniczne
 • Media społecznościowe
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Rodzice
 • Rodzeństwo

Związek pary staje się nierozerwalny, gdy pracują jako zawodowi towarzysze i wspólnie radzą sobie z każdym sukcesem i porażką. Weźmy za przykład De’arrę Taylor i jej chłopaka, którzy od trzech lat prowadzą wspólny kanał na YouTube i doświadczają, że relacje stają się coraz lepsze z każdym mijającym rokiem. Para, która próbuje udokumentować swoje życie osobiste za pomocą vloga, staje się wzorem wśród młodych par.

Kariera i postęp:

De'arra Taylor utworzyła swój kanał YouTube o nazwie „De'arra & Ken 4 Life channel” 11 grudnia 2014 roku. De'arra udostępnia kanał YouTube ze swoim chłopakiem, na którym przesłał pierwszy film 18 kwietnia 2015 roku. zdobył ponad 3 mln subskrybentów w kanale i ma średnio około 2 mln wyświetleń.

Oprócz tego para przesyła humorystyczne filmy o różnym charakterze. W filmach para stawia sobie zabawne wyzwania, przeprowadza szalone eksperymenty naukowe, wspólnie gotuje i odpowiada na pytania fanów. Niektóre z najczęściej oglądanych filmów YouTubera to „DEAD GIRLFRIEND PRANK!”, „ZROBAŁEM SIĘ Z DE'ARRA”, „SZALONA NATYCHMIASTOWA WODA DO SZTUKU!!!” i „NAJBARDZIEJ SZALONY DOWÓD NA DE'ARRA!!” .

Ile jest wart De’arra?

Wspaniała YouTuberka, De'arra Taylor zgromadziła na swoim kanale dużą liczbę subskrybentów i widzów dzięki zabawnym filmom. Ogromna liczba wyświetleń filmów pokazuje, że co miesiąc zarabia ogromne pieniądze. Chociaż De’arra nie ujawniła, podejrzewamy, że cieszy się ogromną wartością netto w tysiącach.

Umawia się ze swoim chłopakiem Vloggerem, Kenem Walkerem !!!

De’arra po raz pierwszy spotkała swojego chłopaka; Ken Walker na Chipotle w 2014 roku. Para utrzymywała przyjazne stosunki przez określony czas i nawiązała związek. Wkrótce po tym, jak zaczęli się spotykać, para otworzyła kanał na YouTube i razem podjęła pracę i życie osobiste.

Co więcej, w przeciwieństwie do wielu celebrytów, para jest całkowicie otwarta na temat związku i często prezentuje przebłyski swojego życia miłosnego w mediach społecznościowych. Po przejrzeniu Instagrama i Twittera De’arry każdy może uznać głębię i powagę jej związku. Nieustraszenie przesyła zdjęcia i pisze podpisy, jakby na ziemi były tylko dwie gołąbki.

Podobnie wygląda na to, że para ma pewność, że ich związek będzie trwał wiecznie. Pomimo nieoficjalnego związku do tej pory, Da’arra już uważa Kena, ojca jej dziecka. Gwiazda życzyć jej chłopak, Ken „Szczęśliwy Dzień Ojca” 19 czerwca, twierdząc, że „jest tatusiem”.

Jej krótka biografia:

Według niektórych źródeł wiki, De’arra Taylor urodziła się 17 kwietnia 1996 r., co oznacza, że ​​ma 21 lat. Ma bardzo bliskie jej rodzeństwo o imieniu Zaria Mosley. Ma prawie 1,8 obserwujących na Instagramie i 262 tys. obserwujących na Twitterze. Należy do afrykańskiego pochodzenia i cieszy się słodką wysokością 4 stóp i 11 cali z kręconymi włosami.

Zalecane