blog

Dean E. Johnsen Wiki, wiek, wartość netto | Fakty o mężu Judy Greer

Producent, który musi zostać geniuszem, aby wyprodukować arcydzieło, odgrywa znaczącą rolę, jeśli chodzi o kinematografię. Amerykański producent Dean E. Johnsen jest pomysłodawcą filmu Odwaga w ogniu, w którym wystąpiły takie obsady jak Denzel Washington i Meg Ryan. Dean znalazł się w centrum uwagi jako mąż amerykańskiej aktorki Judy Greer. Odniósł udaną karierę jako producent i jest również znany z pracy nad talk show „Real Time” z Billem Maherem.

  Dean E. Johnsen Wiki, wiek, wartość netto | Judy Greer's Husband Facts

Dean znalazł się w centrum uwagi jako mąż amerykańskiej aktorki Judy Greer. Odniósł udaną karierę jako producent i znany jest również z pracy w talk show W czasie rzeczywistym z Billem Maherem.

Jak Dean E. Johnsen gromadzi wartość netto?

Dean E. Johnsen zgromadził swoją wartość netto jako amerykański producent. Jego film z 1996 roku Odwaga w ogniu zarobił kasę w wysokości 100,9 miliona dolarów i osiągnął zysk w wysokości 54,9 miliona dolarów. Jako asystent produkcji otrzymywał fortuny od firmy produkcyjnej Davis Entertainment. Przez całą swoją karierę zabezpieczał dochody z najdłuższego występu w serialach takich jak Nie spać całą noc (1992-1994), Politycznie niepoprawne (2000 do 2001) oraz W czasie rzeczywistym z Billem Maherem (2006-2018).

Zobacz też: Jordan Schlansky Wiki: Żona, Narzeczony, Net Worth

Amerykański producent cieszy się także majątkiem netto swojej żony Judy Greer. Judy zgromadziła 5 milionów dolarów netto dzięki swojej karierze amerykańskiej aktorki. Zarobiła listy płac dzięki występom w programach telewizyjnych, takich jak Miłość i pieniądze, Aresztowany rozwój, Mam na imię Earl, T Gdzie i pół mężczyzny, oraz Królewskie bóle. W wieku 23 lat zadebiutowała w filmie żona Deana, Judy Dotknięty i dostał rolę Cynthii.

Błogie życie małżeńskie z żoną, która zaakceptowała rolę macochy

Dean E. Johnsen jest żonaty z amerykańską aktorką Judy Greer od 2011 roku. Duet związał się 17 grudnia 2011 roku w Los Angeles Athletic Club. W ich ceremonii wzięło udział około 200 gości, w tym osoby publiczne, takie jak Jason Biggs, Tyler Labine i Sarah Chalke. Kelly Demaray z Wydarzenia Demaray zaplanowali swój ślub w Los Angeles.

Grała szympansa w Ewolucja Planety Małp , a Dean jest również fanem jej twórczości. Sześć miesięcy po rozmowie Judy z Conan , para pojechała na romantyczne wakacje. Zauważono, że wylatują z międzynarodowego lotniska w Los Angeles w październiku 2014 r.

Dean poznał Judy podczas randki w ciemno w 2010 roku. Następnie duet wyjechał na wakacje do Napa w Kalifornii w 2011 roku. Chociaż amerykański reżyser miał dzieci ze swojego poprzedniego związku, Judy zaakceptowała swoją rolę macochy. Według źródła powiedziała, że ​​jej pasierbki są stare i chodzą do college'u.

Nie chcesz przegapić: Lorianne Crook Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Rozwód, oraz Wartość netto

Kiedy córka jej męża ukończyła Loyola Marymount University 6 maja 2018 roku, amerykańska aktorka stała się dumną macochą i pogratulowała absolwentom LMU 2018. Udostępniła nawet zdjęcie z córką na Instagramie.

Jak na razie rodzinę Johnsenów łączy dobra więź mieszkająca w Los Angeles.

Krótki życiorys

Dean E. Johnsen jest nominowanym do nagród producentem telewizyjnym. Otrzymał 13 nominacji do nagród, w tym nagrodę Producenta Roku Telewizji PGA w telewizji Live Entertainment i Talk. Dean jest wyższy od swojej żony Judy Greer, która ma 1,78 m wzrostu. Zgodnie z wiki wyprodukował serial telewizyjny Politycznie niepoprawne jako Dean Johnsen w latach 2000-2001.

Zalecane