blog

Dean Unglert Wiki: wiek, urodziny, tata, rodzina, dziewczyna, randki, praca, wartość netto

Dean Unglert zasłynął w telewizji jako gwiazda reality show, będąc jednym z czterech najlepszych uczestników programu ABC The Bachelorette. Wielu widzów zna jego ekranowy romans w serialu. Podobnie pracował również w różnych organizacjach. 27-latek niedawno połączył się z ojcem po dość długim dystansie.

  Dean Unglert Wiki: wiek, urodziny, tata, rodzina, dziewczyna, randki, praca, wartość netto

28-latek niedawno połączył się z ojcem po dość długim dystansie.

Ile jest warte netto dziekana?

Dean prawdopodobnie będzie cieszył się niezwykłą ilością majątku netto. Jako gwiazdy serialu, Panieński zarabia około 100 tys. on również należy do tych kategorii. Dean zarobił również pieniądze na swoich portalach społecznościowych, które mają wielu obserwujących. Dodał również swoje dochody, pracując w branży rekrutacyjnej niektórych organizacji.

Czytaj więcej: Trish Toledo Bio, wiek, narodowość, rodzina

Dean zyskał rozgłos po tym, jak dołączył do obsady amerykańskiego reality show, Panieński. Udało mu się być czwórką najlepszych uczestników programu wraz z Bryan Abasolo , Piotr Kraus i Erica Biggera. Oprócz sławy gwiazdy telewizji pracował również w dziedzinie księgowości i rekrutacji w kilku organizacjach. Dean obecnie pracuje jako główny rekruter w Startup Talent Acquisition Partners z siedzibą w Los Angeles od 2015 roku.

Randki z wieloma dziewczynami

Dean był w wielu relacjach randkowych z kilkoma innymi gwiazdami w Panieński. Jego ostatni związek był z The Bachelor Nation's Lesley Murphy , który nie trwał długo. Para zaczęła spotykać się w grudniu 2017 roku, co przetrwało tylko cztery miesiące. Dean pośrednio napomknął o ich rozstaniu w swoim poście na Instagramie 7 kwietnia 2018 r., podpisując swoją opinię na temat miłości, a po dwóch dniach jego była dziewczyna Lesley wyraziła taką samą opinię o miłości za pośrednictwem swojego posta na Instagramie, co było doskonałym dowodem ich zerwania. Jednak obaj nie zajęli się prawdziwą przyczyną ich rozłamu.

Wcześniej nakręcił romans na ekranie jako zalotnik Rachel Lindsay w Panieński . Co więcej, miłośnicy trójkąta Deana oglądali już z Kristina Schulman oraz Danielle Lombard w 4. sezonie serialu Licencjat w raju . Ale to było tylko w programie.

Dean znalazł idealną miłość!

Dean Unglert ma dziewczynę! Tak, dobrze to przeczytałeś. Dean jest obecnie w związku z byłym Gwiazda panieńskiego Caelynn Miller-Keyes . Źródło zbliżone do pary podanej z E! Wiadomości z lipca 2019, że Dean i Caelyn spotykają się. Ponadto potwierdzili, że Caelynn pojechała do Hiszpanii, aby spotkać się z Deanem i spędzić razem cztery dni. Obecnie duet miłosny przebywa w Wenecji we Włoszech i ma plan wspólnego podróżowania po Włoszech przed powrotem do LA.

Podobny: Adam Glick Wiek, żona, rodzina szefa kuchni

Jeśli chodzi o potwierdzenie, nowa para jeszcze się nie zgłosiła i nie podzieliła się wiadomościami o swoim kwitnącym związku ze swoimi fanami. Doniesiono, że on i jego nowa dziewczyna poznali się przez wspólnych znajomych Bachelor Nation, a potem zaczęli wysyłać wiadomości na Instagramie.

Była dziewczyna Deana, Lesley Murphy, odeszła już od ich nieudanego związku i zaczęła spotykać się z nowym mężczyzną. Tymczasem 1 czerwca 2019 r. powiedział, że nie ma nic złego do Lesley, zamiast tego cieszy się z niej i nowego chłopaka.

Ponowne spotkanie z odległym tatą

Dean połączył się ze swoim zrażonym ojcem, który ujawnił w swoim poście na Instagramie. Gwiazda reality show udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie przedstawiające swojego ojca Paramroopa przed kawiarnią Two Rivers w Basalt w stanie Kolorado 13 marca. Dean sarkastycznie opisał swoje zdjęcie, stwierdzając, że czasami jabłko faktycznie spada daleko od drzewa, ale pod koniec dnia rodzina to rodzina.

Dean pozuje ze swoim ojcem Paramroopem po zjeździe 13 maja 2018 (fot.: Instagram)

Jednak Dean odwiedził swojego ojca podczas randki w rodzinnym mieście z Rachel przez Panieński sezon 13, w lipcu 2017 r. W programie skonfrontował się z ojcem za to, że po śmierci matki, Debry z powodu raka piersi w 2006 r., zdystansował się. W tym czasie miał 15 lat.

Czytaj więcej: Alyssa Sutherland Wiki, Mąż, Wartość netto, Wysokość

Odnosząc się do konwersji ojca na religię sikhijską, stwierdził dalej, że jego ojciec i rodzina rozpadli się po śmierci matki. Ojciec Deana był zirytowany zarówno swoim synem, jak i Rachel za sprowadzenie negatywnej sytuacji na jego rodzinę. Ale później Dean wziął swój Instagram, by wyrazić swój szacunek zarówno dla społeczności Sikhów, jak i decyzji ojca, by nawrócić swoją religię.

Dean ma dwóch braci, Rossa i Brada oraz siostrę o imieniu Skye.

Krótki życiorys

Dean Unglert urodził się w 1991 roku i co roku obchodzi swoje urodziny 17 kwietnia. Zgodnie z wiki, w młodym wieku mieszkał w mobilnym domu z rodzicami i rodzeństwem. Dziekan uzyskał stopień naukowy w Bachelor of Science in Business Administration and Management z University of Colorado Colorado Springs. Dean jest miłośnikiem zwierząt i ma psa o imieniu Nala.

Zalecane