blog

Debby Clarke Belichick Wiki: Wiek, dzieci, rozwód, wartość netto — wszystko o byłej żonie Billa Belichick

Niektóre relacje dają nam szczęście na całe życie, inne przynoszą ból. Jeśli w związku nie ma przebłysku radości, lepiej rozstać się, niż być w nieszczęśliwym związku. Debby Clarke Belichick, była żona słynnego trenera futbolu amerykańskiego Billa Belichick, również zrobiła to samo, rozstając się z mężem po jego niewierności w związku.

  Debby Clarke Belichick Wiki: Wiek, dzieci, rozwód, wartość netto — wszystko o Billu Belichick's Ex-Wife

Związek Debby z Billem Belichickiem

Debby i jej były mąż Bill to ukochani ze szkoły średniej, którzy później związali się w 1977 roku. Jako małżeństwo zostali pobłogosławieni trojgiem dzieci, Amandą, Stephenem i Brianem. Jej syn Stephen był graczem lacrosse w czasach studenckich, a obecnie jest trenerem bezpieczeństwa Patriotów. Podobnie jej młodszy syn, Brian, został również zatrudniony jako asystent harcerski dla Patriotów. Jej córka Amanda jest również trenerką lacrosse w college'u.

Ta para prowadziła kiedyś organizację charytatywną poświęconą Cleveland, Ohio i Massachusetts. Ich organizacja wykonywała prace społeczne i zbierała pieniądze dla bezdomnych. Podobno kupili również partię o wartości 4,6 miliona dolarów w Nantucket.

Debby Clarke Belichick ze swoim byłym mężem, Billem Belichickiem w Nowym Jorku, 11 lutego 2015 r. (Zdjęcie: alamy.com)

Debby i Bill byli związani w związku małżeńskim przez 28 lat, gdy ich związek zakończył się w 2004 roku, po pozamałżeńskim związku Billa z Sharon. W aferze rozwodowej w New Jersey jej ukochana z liceum została publicznie złapana, co doprowadziło do ich rozstania.

Przeczytaj też : Valarie Pettiford Bio: mąż, dzieci, żonaty

Amand grał w lacrosse w UMass, a Stephen grał w Rutgers. Brian uczęszczał do Trinity College w Connecticut i grał w lacrosse. Podobnie jak jego siostra, Brian został trenerem po tym, jak został zatrudniony jako asystent skautów dla Patriotów Nowej Anglii. Najmłodszy syn Debby, Brian, ukończył Suffield Academy w 2011 roku. Po dołączeniu do Trinity College awansował w futbolu, a w 2018 roku został asystentem trenera.

Ich córka Amanda jest mężatką i matką dwójki dzieci. W listopadzie 2018 roku Debby i Bill zostali dziadkami po raz drugi po Amandzie i jej mężu AJ. Jaycee powitał córkę o imieniu Jaycee DeSantis. Rodzina wzięła udział w meczu Patriots w październiku 2018 roku, a Bill rozmawiał z 247sports.com, deklarując, że jest podekscytowany, że ma drugą wnuczkę.

W ciągu roku od rozstania Billa z Debby zaczął spotykać się z Lindą Holliday. Para spotkała się w klubie nocnym na Florydzie w 2007 roku i podobno miała zaręczyny w 2014 roku. Linda była widziana z pierścionkiem z brylantem na palcu serdecznym, ale ich plotki o zaręczynach okazały się fałszywe.

Po rozwodzie Debby z byłym mężem Billem otworzyła sklep z tytułami w Wellesley o nazwie Sztuka płytek i kamienia z jej koleżanką. Ich sklep oferuje grafikę domu z instalacją różnych płytek, w tym ceramiki, szkła i wielu innych wzorów w pokoju.

Pozamałżeński romans Billa

Kiedy Bill był jeszcze żonaty z Debby, był rzekomo w związku z gospodynią domową z New Jersey, Sharon Shenoccą. W tym czasie Sharon została właśnie oddzielona od swojego zrażonego męża, Vincenta Shenocci.

Nie chcesz przegapić : Colin Salmon Żonaty, żona, wesoły, rodzina, wartość netto, wzrost, fakty do poznania

Bill został oskarżony o wysłanie do Sharon koperty z pieniędzmi. Podobnie źródła twierdziły, że Bill kupił dla niej kamienicę Park Slope o wartości 2,2 miliona dolarów.

Chociaż domniemany związek Billsa z Sharon wyszedł w 2006 roku, stał się głównym powodem zakończenia jego związku małżeńskiego z Debby. W międzyczasie okazało się, że Bill spotyka się z Lindą Holliday, którą poznał w nocnym klubie w 2007 roku.

Kariera Debby i wartość netto

Nie ma wielu szczegółów na temat życia zawodowego Debby. Została rozpoznana po ślubie z Billem. Kiedy para była razem, prowadzili organizację charytatywną o nazwie „zbieraj pieniądze dla bezdomnych i potrzebujących w Cleveland, OH i Massachusetts”, którą założyli w roku 1993.

Według raportu The Boston Globe, Bill i jego ówczesna żona kupili również wielomilionowy dom w Nantucket za 4,6 miliona dolarów.

Od teraz, po rozwodzie, Debby ustawiła swoje życie jako bizneswoman. W lutym 2009 roku Debby wraz ze swoją przyjaciółką Paige Yates otworzyła nowy sklep z płytkami „The Art of Tile & stone”. Do dnia dzisiejszego nie ujawniono szczegółów jej statusu ekonomicznego; jednak spekuluje się, że wartość netto jej byłego męża wynosi około 35 milionów dolarów.

Zobacz też: Hannah New Married, chłopak, randki, romans, bio, rodzina, wartość netto

Jeśli chodzi o jej byłego męża, Billa Belichicka, ma on 35 milionów dolarów netto jako główny trener futbolu amerykańskiego. Jako główny trener drużyny New England Patriots ma roczne wynagrodzenie w wysokości 7,5 miliona dolarów. Jest ustawiony na 23. rocznicę rozstania z Cleveland Browns pod koniec lutego 2019 r., po tym jak zdobył szósty tytuł Super Bowl ze swoim zespołem New England Patriots.

Po zdobyciu tytułu Super Bowl w lutym 2019 r. Bill zmienił nazwę swojej łodzi na VIII Rings. Jego łódź nosiła nazwę VII Rings przez ostatnie dwa lata pływając po obszarach Massachusetts i Florydy. Nowa nazwa jego łodzi „VIII Rings” pokazuje, że jako główny trener New EnglPatriotsoits wygrał łącznie siedem pierścieni Super Bowl.

Jej krótka biografia: Wiki

Debby była bardzo prywatna, jeśli chodzi o otwarcie swojego życia osobistego. Cóż, jej urodziny to tajemnica, która spowodowała zamieszanie w poznaniu jej dokładnego wieku. Jednak spekulując o jej wzroście na swoich zdjęciach, wydaje się być wysoka. Cóż, ona należy do rasy białej.

Zalecane