blog

Deborah Norville Żonaty, Mąż, Dzieci, Rodzina, Wynagrodzenie, Bio

Tyle jest z tą kobietą, niż ludzie o niej wiedzą. Deborah Norville jest dziennikarką telewizyjną, pisarką i bizneswoman. Jest także najdłużej występującą prezenterką w amerykańskiej telewizji i była w Cable Hall Of Fame. Zdobyła kilka nagród, a także dwie nagrody Emmy za relacje z demokratycznego powstania w Rumunii i powodzi w Mississippi w 1994 roku.

 Deborah Norville Żonaty, Mąż, Dzieci, Rodzina, Wynagrodzenie, Bio

Kariera i postęp:

Deborah rozpoczęła swoją karierę, gdy była jeszcze studentką jako stażystka w Georgia Public Television i pracowała przy The Lawmakers. Na ostatnim roku została reporterem wiadomości, a także przeprowadziła wywiad na żywo z prezydentem Jimmym Carterem. Jej zaangażowanie w NBC News w Sunrise zwiększyło jego oceny o 40%, co zwiększyło jej popularność.

Następnie dołączyła do ABC TalkRadio Networks, po czym wróciła, by wznowić karierę w telewizji. Wstąpiła do CBS News jako korespondent i wkrótce stała się regularną prezenterką. Stanowisko kotwicy Inside Edition objęła w 1995 roku, którą kontynuuje do dnia dzisiejszego. Jest także gospodarzem pokazu rękodzieła Knit and Crochet Now!

Ile jest warta Debora?

Dziennikarz jak najszybciej wszedł do branży. Otrzymuje hojną pensję za swoją pracę jako najdłużej panująca kotwica Inside Edition. Brała również udział w wielu innych programach i zgromadziła szacunkową wartość netto w wysokości 6 milionów dolarów.

Dwukrotna prezenterka i prezenterka Emmy jest również autorem bestsellerów i wykładowcą. Wśród siedmiu książek, które napisała, bestsellerem „New York Timesa” była „Dziękuję Ci Moc: Uczynienie NAUKI Wdzięczności dla Ciebie”. Zasiada również w zarządach różnych firm prywatnych i rodzinnych.

Najdłużej panująca żona!!!

Najdłużej panująca kotwica amerykańskiej telewizji jest również jedną z najdłużej panujących żon w kraju. Jej życie osobiste i relacje wydają się o wiele ciekawsze niż praca. Od trzech dekad jest mężatką, a miłość do siebie trwa jeszcze dłużej.

Cała zasługa za pierwszą randkę pary należy do członków jej rodziny i krewnych, którzy umówili się na randkę w ciemno. Pierwsze spotkanie mieli w 1985 roku, a po pewnym czasie związku na odległość postanowili zawiązać węzeł w 1987 roku.

Później w tym samym roku wyszła za mąż za urodzonego w Szwecji nowojorskiego biznesmena Karla Wellnera. Mają razem troje dzieci i Mikaelę, Nikki i Kyle'a Wellnera. O swoim małżeństwie i dzieciach powiedziała, że ​​ma umowę na całe życie z rodziną i postanowiła znaleźć pracę bliżej domu, aby móc spędzać z nimi więcej czasu.

Krótka biografia Debory Norville:

Deborah Norville, obecnie w wieku 58 lat, urodziła się 8 sierpnia 1958 w Dalton w stanie Georgia w Stanach Zjednoczonych. Urodziła się rodzicom, Ricie i Zachowi Norville. Ma dwoje rodzeństwa, Cathy Amos i Patti Silvers, które są dyrektorami w Norville Industries. American National jest absolwentem University of Georgia i należy do rasy białej. Spekulacje o poddaniu się dziennikarzowi operacji plastycznej są prawdopodobnie nieprawdziwe. 58-latek nadal ma idealną sylwetkę i wymiary przy wzroście 5 stóp i 8 cali.

Zalecane