blog

Deirdre Mullins Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Wartość netto, Rodzina

Deirdre Mullins, ulubiona irlandzka aktorka, zdobyła ogromny szacunek i sławę dzięki swoim oszałamiającym występom. Znana ze swojej pracy w „Srebrnym smaku”, trzyma się z dala od kontrowersji i wszystkiego innego, co zagraża jej karierze. Niedawno została uhonorowana szkocką BAFTA za rolę w filmie „The Dark Mile” w 2017 roku.

 Deirdre Mullins Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Wartość netto, Rodzina

Podróż aktorki:

Deidre Mullins rozpoczęła swoją karierę jako Naomi z regularnego serialu „Man Down” u boku Rika Mayalla i Grega Daviesa. Program Channel 4 został nominowany do najlepszego serialu komediowego w 2014 roku podczas British Comedy Awards.

Nie ograniczając się do ról telewizyjnych i filmowych, podjęła również karierę w teatrze. Niektóre z jej znaczących dzieł teatralnych obejmują kochankę Czechowa, Likę w światowej premierze „16 możliwych gier” Mariny Carr w Abbey Theatre.

Podobnie jej rola jako Jessie Taite w Sean O'Casey „The Silver Tassie” w National Theatre w Londynie otrzymała pozytywne recenzje od krytyków. Oddała również swój głos w programie ITV.

Znana jest również z roli Miny w programie telewizyjnym „Dracula” u boku Marka Gatiss pod szyldem Big Finish Productions.

Ile jest warta netto Deirdre?

Dzięki udanej podróży telewizyjnej i teatralnej Mullins nie tylko reprezentowała swój kraj na globalnej platformie, ale wyrobiła sobie markę. Mullins zarobiła wystarczająco dużo bogactwa dzięki swojej karierze aktorskiej, ale nigdy nie ujawniła dokładnej wartości swojej wartości netto.

Czy Deirdre jest mężatką?

Mullins zawsze była mniej w centrum uwagi w swoim życiu osobistym. Całkowicie ukryła swoje prywatne sprawy i nigdy nie ujawniła żadnych szczegółów dotyczących jej spraw i miejsca pobytu.

Praca zawsze była jej najważniejszym priorytetem i nigdy nie wydawała się tęsknić za pojawieniem się w tabloidach z aktualizacjami dotyczącymi jej relacji. W mediach nie ma nawet jednej informacji o jej życiu randkowym lub chłopaku.

Istnieją szanse, że Mullins może być potajemnie zamężna ze swoim mężem, ale dopóki sama tego nie ujawni, publiczność zmuszona jest uwierzyć, że jest samotna. Podobnie, w przeciwieństwie do innych celebrytek, używa mediów społecznościowych nie do afiszowania się z życiem osobistym i karierą, ale do pokazania przebłysków z podróży i przygód.

Zalecane