blog

Deji Olatunji Wiki, Żonaty, Dziewczyna, Sprawy, Dzieci, Wartość netto, Wzrost

Kiedy bierzesz znane nazwiska w mediach cyfrowych, nazwisko, które odbija się echem na liście, to zdecydowanie Deji Olatunji. Deji, który pojawił się w centrum uwagi po tym, jak jego brat, JJ Olatunji, został youtuberem nr 1 w Wielkiej Brytanii, szybko ugruntował sobie markę jako dowcipny facet o imieniu Comedy Shorts Gamer. Deji jest teraz jednym z najlepszych nazwisk w mediach społecznościowych z ciągle rosnącą rzeszą fanów.

 Deji Olatunji Wiki, Żonaty, Dziewczyna, Sprawy, Dzieci, Wartość netto, Wzrost

Profesjonalna kariera:

Deji jest znany jako jedna z najbardziej błyskotliwych gwiazd YouTube na świecie. Rodzeństwo Olatunji przyciągnęło ogromną uwagę i jest jednym z najlepszych dowcipnisiów na YouTube. Nowatorską sensacją żartów jest młody brat JJ Olatunji, który jest youtuberem numer 1 w Wielkiej Brytanii. Karierę w YouTube rozpoczął od zabawnych krótkich filmów o grach, takich jak Fifa 12, Halo i Tekken 6.

Oprócz swojej kariery w YouTube, pokazał swoje aktorstwo w 2016 roku w filmie „Laid In America” ze swoim bratem JJ i innym znanym blogerem YouTube Casperem Lee. Deji wypuścił także swoją linię ubrań „Tank”. „Tank” produkuje i sprzedaje głównie snapbacki i czapki za pośrednictwem osobistej strony internetowej Deji.

Ile ma wartość netto Deji Olatunji?

Na swoim kanale zdobył ponad 8 milionów subskrybentów i osiągnął ponad dwa miliardy wyświetleń do końca lipca 2016 r. W ten sposób zarobił na swoich kanałach YouTube i swojej linii ubrań. Jednak młodszy Olatunji nie ujawnił publicznie swojej wartości netto.

Czy Olatunji ma jakieś sprawy?

Ostatnio niewiele mówi się o jego związkach. Wielokrotnie miał wspomniany że ma dziewczynę na Instagramie i w swoich filmach na YouTube. Jego dziewczyna pojawiła się nawet w jego słynnym filmie na YouTube „Try Not to Laugh Challenge at My New Girlfriend”.

Zgodnie z jej kontem w mediach społecznościowych, jego dziewczyną jest nikt inny jak Claira Hermet. Claira jest również YouTuberką i ma ponad 58 000 subskrybentów na swoim własnym kanale YouTube.

Ale Deji jest komikiem w mediach społecznościowych, a jego uwag i komentarzy nie można traktować poważnie. Tak więc, czy Claira jest jego dziewczyną, czy nie, pozostaje tajemnicą i potrzebuje oficjalnego potwierdzenia w poważnej notatce od samego faceta.

Krótkie życiorys i rodzina Dejiego:

Deji Olatunji urodził się z imieniem Oladeji „Deji” Olatunji w 9th December 1996, co czyni jego wiek 21. Urodził się dla rodziców Olajide i Yinka Olatunji w Hertfordshire w Anglii, co czyni go obywatelem Anglii. Deji, który należy do afrykańskiego pochodzenia, ma starszego brata o imieniu Olajide JJ Olatunji. Stoi na wysokości 5 stóp i 7 cali i jest obdarzony przyzwoitą sylwetką.

Zalecane