blog

Delilah (gospodarz radia) Mąż, rozwód, syn, wynagrodzenie i wartość netto

Delilah Rene urodziła się 15 lutego 1960 roku w Reedsport w stanie Oregon. Jest amerykańską osobowością radiową i autorką / autorką tekstów, popularnie znaną z hostowania ogólnokrajowych zamówień na piosenki w amerykańskim radiu i audycji poświęconych z aktywnym słuchaczem liczącym do 8,8 miliona. Jej grono fanów przeważa w grupie kobiet w wieku od 25 do 54 lat. Jest laureatką nagrody GRACIE dla wpływowych kobiet w mediach.

 Delilah (gospodarz radia) Mąż, rozwód, syn, wynagrodzenie i wartość netto

Jest laureatką nagrody GRACIE dla wpływowych kobiet w mediach. Została nominowana do wpisu do National Radio Hall of Fame w 2015 i 2016 roku. Ogłoszono, że zostanie wprowadzona do National Radio Hall of Fame później w 2016 roku, 17 listopada.

Według jej wiki, Delilah jest matką trzynaściorga dzieci, z których dziesięcioro jest adoptowanych. Była czterokrotnie zamężna i trzykrotnie rozwiedziona. Zmarł z powodu powikłań związanych z anemią sierpowatą 12 marca 2012 r. Niedługo potem 27 października 2012 r. poślubiła swojego obecnego męża i długoletniego przyjaciela Paula. jej syn Zachariasz odebrał sobie życie 3 października 2017 roku, po wieloletniej walce z depresją.

Jest chrześcijanką ewangelicką i lobbystą adopcji. Krótko po wycieczce informacyjnej do Ghany założyła organizację humanitarną i non-profit znaną jako Point Hope, jako głos dla zapomnianych dzieci na całym świecie. Zaczęło się od zapewnienia zaopatrzenia w świeżą i bezpieczną wodę dzieciom uchodźców w Ghanie, a później oddało się oferowaniu im szkoleń edukacyjnych i zawodowych.

Poza karierą prowadzącą radio, była zaangażowana w kilka innych zawodów. Jest autorką trzech książek: „Kochaj kogoś dzisiaj”, „Miłość ma znaczenie” i „Ramiona pełne miłości”. Obecnie kończy swoją czwartą książkę, która ma zostać wydana przez Rosetta Books. Wcześniej była właścicielką i prowadziła firmę w centrum Port Orchard w stanie Waszyngton o nazwie Delilah's Cosy kitchen. Pracowała nawet jako lektorka w „Abe and Amazing performance”.

Prowadzący radio z mercurialnymi zdolnościami przebył długą drogę od dzielenia mieszkania z Jane Bulman w Rochester w stanie Nowy Jork z łączną pensją w wysokości 18 000 $ do posiadania luksusowej willi. Jej dom to 49 akrów posiadłości położonej pośród wysokich daglezji i klonów na półwyspie w pobliżu Seattle. Chociaż jej wartość netto jest wciąż poddawana ocenie, zgromadziła ogromną fortunę i prowadzi wystawne życie ze swoją rodziną.

Ostatnia aktualizacja: 8 października 2017 r.

Zalecane