blog

Delilah (gospodarz radiowy) Syn umiera, mąż, rodzina, wynagrodzenie, wartość netto

Najbardziej widocznym bólem na świecie jest widok twoich ukochanych odchodzących do innego świata i nie ma co do tego wątpliwości. Ale ból, który pojawia się u matki, gdy traci syna, jest niewytłumaczalny. Prowadząca audycję radiową, Delilah, przeszła przez tę fazę po raz drugi, ponieważ niedawno była świadkiem śmierci swojego syna Zachariasza 3 października, kiedy ten postanowił zatrzymać swoje życie po długiej walce z depresją.

  Delilah (gospodarz radiowy) Syn umiera, mąż, rodzina, wynagrodzenie, wartość netto

Syn umiera po długiej walce z depresją; Próby samobójstwa!

„Królowa Sappy Love Songs”, Delilah, która przez swoją długą karierę w radiu spełniała niezliczone prośby i poświęciła się, desperacko potrzebuje wsparcia i opieki ze strony milionów fanów w tym czasie rozpaczy.

Powiedziała:

„Moi drodzy przyjaciele, muszę podzielić się z wami kilkoma druzgocącymi wiadomościami. We wtorek 3 października we wczesnych godzinach porannych mój syn Zachariasz odebrał sobie życie”.

Jej syn zmarł po długiej walce z depresją. W poście wspomniała również, że jej syn był leczony i obejmowany przez rodzinę i przyjaciół, ale nie mógł powstrzymać ostatecznej zagłady.

Przeczytaj więcej o gospodarzu radia: Traci Steele Wiki: Wiek, chłopak, wartość netto

Razem z czwartym mężem od 12 lat!

i jest matką 13 dzieci. Znalazła jednak miłość w czwartym mężu po ciągłym rozwodzie z trzema byłymi małżonkami.

Delilah jest obecnie w związku ze swoim długoletnim kochankiem, Paulem Warnerem, z którym wyszła za mąż 27 października 2012 roku. Para jest razem od ponad 12 lat, odkąd się poznali.

Przeglądaj również: Chris Carlin Wiki, Bio, Żonaty, Żona, Wynagrodzenie, Wartość netto, Radio

Delilah i jej mąż Paul są dumnymi rodzicami trzynaściorga dzieci, z których 10 jest adoptowanych. Wśród dzieci zmarło dwoje z nich, w tym Sammy Young Dzolali Rene, który zmarł z powodu powikłań anemii sierpowatej 12 marca 2012 r., oraz biologiczny syn Zachariasz, który zmarł w wyniku samobójstwa.

Isaiah jest jej najstarszym synem, który niedawno obchodził swoje urodziny 16 września 2018 roku. Z okazji jego urodzin Delilah życzyła mu, aby udostępnił mu stare zdjęcie z dzieciństwa.

Delilah i jej małżonek Paul poszli na ślub Dona i Darlene. (Zdjęcie: Instagram)

Niedawno, 25 września 2018 r., Delilah i jej małżonek Paul wzięli udział w ślubie swojego przyjaciela Dona i Darlene. Udostępniła ich zdjęcie na swoim Instagramie i napisała, że ​​to ich drugi raz w ciągu 12 lat bycia razem, gdzie pojechali gdzieś bez dzieci.

Czas wolny od radia

Autor, autor piosenek i osobowość radiowa jest znany jako gospodarz ogólnokrajowego konsorcjum na zamówienie piosenki i programu poświęconego radiu w USA. Błyskawiczny wzrost w branży radiowej sprawił, że zarobiła oszałamiającą pensję od producenta, który może pochwalić się milionowym majątkiem netto.

Nie przegap: Jacob Pechenik Wiki: Wartość netto, Ślub, Zooey Deschanel, Wysokość

Utrata syna Delilah złamała jej serce i twierdzi, że szkody nie da się naprawić. W serdecznym poście na Facebooku ogłosiła, że ​​bierze trochę wolnego od radia i mediów społecznościowych, aby przetworzyć i poradzić sobie z tą stratą.

Jest prawdziwą wojowniczką i wyszła silna jak zawsze w 2012 roku również wtedy, gdy straciła syna o imieniu Samuel aka Sammy z powodu anemii sierpowatej. Delilah rzeczywiście powróci z odmłodzeniem i nowymi celami.

Krótki życiorys

Delilah Rene wkroczyła na świat 15 ten dnia lutego 1960 roku w North Bend. W wieku dziewięciu lat Delilah przeprowadziła się wraz z rodziną do Reedsport w stanie Oregon. Ukończyła szkołę średnią w 1978 roku.

Zalecane