blog

DeMario Jackson Wiki, Dziewczyna, Randki, Romans, Wiek, Wzrost

Ta osoba tutaj ma tę zarozumiałą i niewiarygodną postawę, by zdobyć serca, ale jego nastawienie i łatwy do odejścia nawyk wylądował w kontrowersyjnym skandalu seksualnym w Bachelor in Paradise. DeMario Jackson jest w ostatnich dniach w wiadomościach, ale z powodu, którego chciał, był zamieszany w incydent z koleżanką z BiP, Corinne Olympios, a duet jest teraz odcięty od serialu.

 DeMario Jackson Wiki, Dziewczyna, Randki, Romans, Wiek, Wzrost

Według People.com, po dziesięciu dniach śledztwa Warner Bros. ogłosił, że nie ma dowodów na niewłaściwe zachowanie, ale ani DeMario, ani Corinne nie wrócili do sezonu 4. Ale pojawią się na specjalnym zjeździe serialu, który zostanie wyemitowany latem.

Nieuniknione szkody dla Sławy!!!!

Pomimo uzyskania zezwolenia na incydent, wiadomość mocno uderzyła, a jego wizerunek jako osoby szanowanej doznał ciosu. W dwugodzinnym, emocjonalnym wywiadzie dla eonline.com otworzył go na początku zdjęć; został zapytany o wszelkie sympatie w serialu, do których powiedział, że lubi Corinne, Raven i Alexis.

Ujawnił, że był już w basenie, kiedy przybyła i zaczął się z nim obściskiwać. Otworzył również, że miał trzy strzały, podczas gdy Corinne nie była pijana. Potem duet był prawie nagi i uprawiał seks oralny przez pół minuty w basenie.

Po niefortunnym incydencie stwierdził, że Corinne pocałowała Dereka i wskoczyła mu w ramię. Nazwał twierdzenia Corinne o byciu ofiarą spisku i powiedział, że wszystko sprowadza się do samego początku, kiedy wskoczyła mu w ramiona i poprowadziła go do basenu. Powiedział również, że teraz zdał sobie sprawę, że został zagrany w ogóle, ale nie przez Corinne.

Kariera i życie zawodowe:

Absolwentka Fashion Institute of Design and Merchandising posiada tytuł licencjata w dziedzinie rozwoju produktu. Zarozumiały konkurent, oznaczony przez Rachel w The Bachelorette 2017, pracuje jako konsultant rekrutacyjny dla Michaela Page'a.

Wyrobił sobie markę po pojawieniu się w serialu The Bachelorette 13th Season z udziałem Rachel Lindsay, ale został wyeliminowany na randce w drugim tygodniu. Bryan Abasolo zdobył tytuł z Piotr Kraus zajmując drugie miejsce.

Randki i poprzedni związek:

DeMario mógł zakończyć swoje randki z Rachel, kiedy jego ówczesna dziewczyna Lexi Thexton niespodziewanie pojawiła się i oskarżyła go o pojawienie się w serialu, podczas gdy nadal się z nią umawia. Rachel natychmiast odesłała go do domu po tym, jak narobił sobie biustu.

Instruktor rekrutacji miał serię romansów w przeszłości, ale nikt nie poparł go w obliczu kontrowersji w BiP, z wyjątkiem jednego. Była dziewczyna, która przyleciała, by wspierać swojego byłego chłopaka, to nikt inny jak Lexi, która powiedziała, że ​​może być durniem, ale nie wykorzysta pijanej Corinne.

Obecnie żyje w spokojnym czasie i ucieka od romansu, aby oderwać się od kontrowersji BiP.

Zobacz też: Kristina Schulman Wiki, Wiek, Żonaty, Chłopak, Randki, Romans, Rodzina

Z krótkiej biografii Mario:

Według źródeł wiki, DeMario Jackson wziął swój pierwszy oddech 22 listopada 1986 roku i obecnie ma 30 lat. Jackson, który należy do pochodzenia afroamerykańskiego, nie ujawnił nic o swoich rodzicach. Ale w swoim wywiadzie powiedział, że jego tata uspokajał go i zapobiegał pogorszeniu się sytuacji. Chuda osoba ma 6 stóp i 4 cale wzrostu i ma doskonałą sylwetkę.

Zalecane