blog

Demetria McKinney Żonaty, mąż, związek, dzieci, wartość netto

Jedna z zapracowanych pani oprócz promowania swojej znakomitej muzyki, bo również zyskuje sławę w branży muzycznej, a także kupuje do swojego programu, seriali a także teledysków, bo znana również jako modelka, Demetria McKinney. Jest piosenkarką i modelką, zagrała Janine Payne w programie TBS „House of Payne”, a także zaczęła występować w programie Rickey Smiley w 2012 roku, a także kręciła rolę w Daddy's Little Girls.

 Demetria McKinney Żonaty, mąż, związek, dzieci, wartość netto
 • Edukacja
 • Jedna z zapracowanych pań oprócz promowania swojej znakomitej muzyki, bo zyskuje również sławę w branży muzycznej i również kupuje do swojego programu, seriali, a nawet teledysków, bo znana również jako modelka, Demetria McKinney.

  Jest piosenkarką i modelką, zagrała Janine Payne w programie TBS „House of Payne”, a także zaczęła występować w programie Rickey Smiley w 2012 roku, a także kręciła rolę w Daddy's Little Girls.

  Jak odniosła sukces w swoim zawodzie?

  Piękna modelka i piosenkarka, Demetria nominowana do nagrody National Association for Multi-ethnicity in Communication 2009 w kategorii „Najlepszy występ w komedii” za osiągnięcia w House of Payne.

  Zobacz także: Tionne Watkins Net Worth, mąż, syn, córka

  McKinney występował również w filmach i serialach telewizyjnych od 2004 roku, a także trochę parał się przemysłem muzycznym. Wydała album z piosenkami „Get Yo…Ish” i wydała jeszcze trzy single w 2012 i 2103 roku, a także pojawiła się w serialu „The Real Housewives of Atlanta” sezon 7 i pojawi się epizodycznie w sezonie 8 również.

  Wartość netto i wynagrodzenie:

  Aktorka telewizyjna Demetria zarobiła również ponad 3 miliony dolarów majątku netto i wspaniałe wynagrodzenie. Jest jednak kompletem, ponieważ jest piosenkarką, modelką, aktorką telewizyjną, a także ikoną mody, więc jest kompletem.

  Dowiedz się więcej: Phaedra Parks Wiki, Net Worth, Chłopak, Rodzice

  Tak więc jej wszechstronność pomaga jej zarabiać ogromne pieniądze i pieniądze, ponieważ niewiele kobiet ma taki talent. Zarabia również na swoim biznesie, takim jak sklep z modą, salon, a także inwestuje w niektóre telewizyjne reality show. Wygląda więc na to, że wkrótce zarobi ogromne pieniądze. W październiku 2019 roku potwierdzono, że aktorka wraz z innymi aktorami reality show ma pojawić się w pierwszym sezonie serialu Dom podzielony . Program jest emitowany w Urban Movie Channel.

  Modelka, Demetria nie jest jeszcze mężatką, ale zaręczona ze swoim chłopakiem:

  Obecnie nie jest mężatką, ale zaręczona ze swoim długoletnim chłopakiem, Rogerem Bobbem, i są razem od dziesięcioleci. Umawiała się z nim od 2007 roku, a jej potencjalny mąż jest producentem telewizyjnym. Mimo to pary trzymają się radaru, ponieważ jej narzeczony Roger służył z Tylerem Perry, gdy była w House of Payne, ale teraz, gdy rola jest już za nią, jest gotowa upublicznić ich związek.

  Nigdy nie przegap: Todd Tucker Wiki, wiek, wzrost, wartość netto, Kandi Burruss

  Miała jednak syna w wieku siedemnastu lat i wychowała go jako samotna matka, a informacje ojca jego syna wciąż są tajne i nigdy nie chciały ujawnić jej przeszłego związku. Ujawniła również, że jest zaręczona z długoletnim chłopakiem Rogerem, 48 lat, w styczniu 2016 roku. 41-letnia modelka/piosenkarka błysnęła swoim nowym diamentem podczas premiery „Growing Up Hip Hop” w Atlancie na początku 2016 roku.

  Jednak para nie podzieliła się swoim planem ślubu. Roger był wcześniej żonaty, ale ma tylko i co najmniej jedno dziecko, córkę Renee. Tak więc obecnie para szczęśliwie mieszka z dwójką dzieci w Gruzji. Więc nie wyszła jeszcze oficjalnie za mąż, ale prawdopodobnie wkrótce poślubi swojego narzeczonego Rogera.

  Rozstać się z chłopakiem?

  Prawdziwe gospodynie gwiazdy Atlanty, Demetria McKinney miała godną zazdrości relację z Rogerem Bobbem. Fani liczyli na wieści o małżeństwie prędzej czy później. Niestety, para rozstała się po ośmiu latach bycia razem we wrześniu 2016 roku. Oszałamiająca wiadomość złamała tysiące serc fanów, ale przyczyna rozpadu nigdy nie pojawiła się w Internecie.

  Czy to oznacza, że ​​Demetria jest singlem? Cóż, pomyśl jeszcze raz, bo aktorka po raz kolejny znalazła swoją miłość. Rzuciła okiem na swojego nowego mężczyznę na swoim Instagramie i wspomniała, że ​​cieszy się z nowego związku. Mężczyzna to nikt inny jak Eric „Nealante” Phillips. Eric jest muzykiem i właścicielem studia muzycznego w Atlancie.

  Poza związkiem aktorka znajduje również czas dla swojej rodziny. Upuściła zdjęcie 23 września br. z okazji urodzin Ojca i serdecznie jej życzyła.

  Krótki życiorys:

  Aktorka medialna Demetria urodziła się w Nowym Meksyku w Stanach Zjednoczonych 27 sierpnia 1979 roku i jest drugą najstarszą z dziewięciorga rodzeństwa. Posiada narodowość amerykańską, a także afroamerykańską. McKinney ma 5 stóp i 10 cali wzrostu przy swojej szczupłej i średniej wadze. Ma również atrakcyjną figurę ciała o uwodzicielskich wymiarach 35-24-36 cali, a nawet gorący i piękny kształt ciała.

  Zalecane