blog

Deon Cole Wiki, Żonaty, Żona, Dziewczyna lub wesoły, Odchudzanie, Wartość netto

Publicznie znany ze swojej pracy nad „The Tonight Show” z Conanem O'Brienem i Conanem, którzy identycznie zasłynęli jako zamożny aktor, komik oraz scenarzysta i scenarzysta komedii, Deon Cole. Jednak ten owocny i sławny komik, pisarz i aktor występował także w takich programach jak „Lopez Tonight”, „John Oliver's New York Stand-Up Show”, a także w Mash Up i wielu innych.

 Deon Cole Wiki, Żonaty, Żona, Dziewczyna lub wesoły, Odchudzanie, Wartość netto

Jak osiągnąć sukces w swojej karierze?

Deon zaczął pisać komedie dla telewizji w 1993 roku, występując w „Comic Justice”, a następnie zaczął pisać dla takich programów, jak „Def Comedy Jam”, „The Funny Spot” i „1st Poprawka Standup”. Służył również jako aktor przy takich zadaniach jak „Fryzjer”, „Conan” i tak dalej. Jednak ten facet i grupa pisarzy „Conana” zdobyli dwie nominacje do nagrody Emmy za swoją pracę. Cole wykonał stand up w takim programie jak „John Oliver's New York Stand-Up Show”, a także wystąpił w swoim programie „Deon Cole's Black Box” w TBS i „Lopez Tonight”.

Ile jego wartość netto i wynagrodzenie?

Obdarzony przez Boga komik, pisarz i aktor miał w 2016 r. około 500 tysięcy dolarów netto, z jego wspaniałą pensją oraz honorariami i premiami za swój zawód. Jednak w mediach typu wiki nie ma oficjalnie jego pensji i rocznego dochodu, ale ten facet zasługuje na ogromną sumę pieniędzy w nadchodzących dniach. Jest również aktywny głównie w kampanii społecznej, a także w pracach charytatywnych. Ma jednak własne mieszkanie w Chicago, w pełni umeblowane i bardzo luksusowe. Spędza również podróże i zakupy, a także jedząc. Mamy więc nadzieję, że w końcu zarobi ogromne pieniądze.

Deon Jests o gejowskich pogłoskach? Czy on jest żonaty, człowieku?

W dzisiejszych czasach wszyscy złapaliśmy wielu komików, którzy opowiadają dowcipy o jakimś subtelnym tytule, nawet LGBT. Jednak w niektórych krajach istnieją pewne kontrole, które nie pozwalają na łamanie praw LGBT: nadal cieszymy się teraz żartem, który nie jest skierowany bezpośrednio do nikogo. W tym samym tonie komik i aktor Deon rzucił żart na temat „Gejdara”, który poprowadził go w jego kierunku. Pomimo drobnych plotek, że Cole jest seksualnie gejem, brak informacji na temat jego dziewczyny z pewnością wskazuje na więcej dowodów w kierownictwie. Niemniej jednak, kiedy przeglądałeś ten post na jego oficjalnym koncie na Twitterze, sytuacja wydaje się nieco oszałamiająca. Jest też niesamowita liczba dowcipów dotyczących spraw związanych z relacjami, a Cole też ma w tym znakomitą. Z liczbą aplikacji w mediach społecznościowych, które nieustannie obiecują ujawnić twoją miłość i zaufanie dotyczące procentu, miał coś do dodania. Jednak ten facet poszedł w żarty tak daleko, że nazwał czyjąś żonę własną. Najwyraźniej Rebecca nie ma nic przeciwko byciu żoną Cole'a. Jednak jej mąż Jerry może nie znieść tego z humorem. Wygląda więc na to, że nie jest jeszcze oficjalnie żonaty, a także żadnych plotek o randkowaniu.

Kilka faktów i krótki życiorys:

Niemniej jednak jest również popularny ze względu na zadbane ciało, po ogromnych sukcesach w pracy na odchudzanie. Urodził się w Chicago w USA 9 stycznia 1972 r., więc ma obywatelstwo amerykańskie, ale jest pochodzenia afroamerykańskiego. Jego wzrost wynosi ponad 5 stóp i 10 cali, a także dobrze udekorowana i ułożona sześciopakowa figura ciała. Mam nadzieję, że znalazłeś go również na koncie w mediach społecznościowych.

Zalecane