blog

Derek Blasberg Wiki, żonaty, wesoły, partner, randki, wzrost, wartość netto

Amerykański pisarz mody, Derek Blasberg, jest entuzjastą mody, który inspiruje ludzi swoimi kreatywnymi projektami, które łączą modę i sztukę. Jest redaktorem modowym, pisarzem i autorem bestsellerów w Nowym Jorku, który obecnie jest naszym człowiekiem na ulicy w Vanity Fair i starszym pracownikiem Galerii Gagosian oraz gospodarzem CNN Style w CNN International. Niezwykły dziennikarz Derek Blasberg otrzymał swoją pierwszą pracę jako asystent w Vogue.

 Derek Blasberg Wiki, żonaty, wesoły, partner, randki, wzrost, wartość netto

Kariera i postęp:

Niezwykły dziennikarz Derek Blasberg otrzymał swoją pierwszą pracę jako asystent w Vogue. Obecnie jest redaktorem V Magazine i VMAN oraz członkiem-założycielem amerykańskiego redaktora londyńskiego magazynu artystycznego Garage Magazine. Pisarz pisał artykuły do ​​różnych magazynów. Derek wydał swoją pierwszą książkę Classy: Exceptional Advice for the Extremely Modern Lady, zbiór zabawnych esejów dotyczących etykiety w kwietniu 2010 roku.

Ponadto wprowadził na rynek książkę Bardzo elegancka: jeszcze bardziej wyjątkowe porady dla niezwykle nowoczesnej damy, która jest rozszerzoną wersją oryginalnego bestsellera. Artysta współpracował z jednymi z najbardziej idealnych twórców w branży, takimi jak David Bailey, Terry Richardson i Karl Lagerfield. Obecnie jest gospodarzem w stylu CNN i kilku serii internetowych Vanity Fair.

Ile jest jego wart?

Derek poświęcił prawie dekadę pracując jako pisarz mody, redaktor mody i autor. Konsultant wypracował sobie uznanie i stabilność finansową. Zarabia ogromne dochody z książek, których jest autorem, a CNN wzywa do pokaźnej pensji. Co więcej, chociaż nie ujawnił w jasnych liczbach, jest oczywiste, że pisarz cieszy się wspaniałą wartością netto w tysiącach.

Sekretne życie osobiste!

Życie zawodowe gospodarza nie jest dla publiczności tajemnicą. Wszędzie śledzą go media i pilnują, aby otrzymywać każdą aktualizację jego życia. Jednak życie osobiste gwiazdy jest po prostu sprzeczne z jego karierą. Jego prawdziwe życie jest jak zamknięta księga i nikt nie ma o nim informacji. Informacje o tym, czy spotyka się z kimś, czy ma dziewczynę, nigdy nie znalazły się na pierwszych stronach gazet.

Aktor wydaje się mniej zainteresowany małżeństwem i powitaniem żony, ale wielu fanów chce, aby prowadził idealne życie rodzinne. Pisarz publikuje kilka zdjęć, które zawierają partnerkę w swoim poście na Instagramie, ale żadne z nich nie wydaje się być jego dziewczyną. Jego unikanie w stosunku do dziewcząt przypomina orientację gejowską, ale to jeszcze do zweryfikowania.

Krótki życiorys:

Według niektórych źródeł wiki Derek Charles Blasberg urodził się w 1982 roku w St. Louis w stanie Missouri. Ukończył studia salutatorskie w Affton High School w 2000 roku. Ukończył z wyróżnieniem i podwójnym dyplomem w dziedzinie literatury dramatycznej i dziennikarstwa w 2004 roku na Uniwersytecie Nowojorskim. Ma wysoki wzrost i elegancki wygląd, które przyczyniają się do jego osobowości.

Zalecane