blog

Derek Hough Bio: żona, dziewczyna, rodzina, wartość netto

Derek Hough to zawodowy amerykański tancerz znany z serialu ABC „Dancing with the Stars”. Został 6-krotnym zwycięzcą; Dwukrotny zdobywca nagrody Emmy w DWTS. Wystąpił także w kilku filmach fabularnych i serialach telewizyjnych. W swojej karierze tanecznej i aktorskiej zagrał w wielu programach telewizyjnych i kilku filmach. Jego godne uwagi prace to Rock of Ages, Make Your Move 3D, Nashville i American Ninja Warrior.

  Derek Hough Bio: żona, dziewczyna, rodzina, wartość netto

W swojej karierze tanecznej i aktorskiej zagrał w wielu programach telewizyjnych i kilku filmach. Jego godne uwagi prace obejmują: Rock of Ages, Make Your Move 3D, Nashville, oraz Amerykański wojownik ninja.

Jaka jest wartość netto Dereka Hougha?

Derek Hough zgromadził 4 miliony dolarów netto dzięki swojej zawodowej karierze tanecznej i aktorskiej. Zebrał swoje dochody z American Broadcasting Company i CTV Television Network, gdy pojawił się w serialu telewizyjnym reality, Taniec z gwiazdami od 2007 do 2016 roku. Dodawał także fortuny z jego jedenastu lat w programie telewizyjnym Rozrywka dziś wieczorem od 2007 do 2018 roku.

Czytaj więcej: Emmy Raver-Lampman Wiki, Mąż, Rodzice

Podobnie jego niewielka rola ucznia Hogwartu w przeboju z 2001 roku: Harry Potter i kamień filozoficzny' przyczynił się również do zwiększenia jego bogactwa. Film Warner Bros. Pictures zarobił 974,8 miliona dolarów. Film trafił do kin z budżetem produkcyjnym wynoszącym 125 milionów dolarów.

W połowie 2017 roku Derek wystawił nieruchomość deweloperską o powierzchni 3358 stóp kwadratowych w Sherman Oaks za 1,795 mln USD. Proponowany dom składa się z trzech sypialni, czterech łazienek, wanny typu spa oraz garderoby. Podobno sprzedał również swój dom Studio City za 1,85 miliona dolarów pod koniec 2014 roku.

Derek po raz pierwszy zaznaczył swoje miejsce jako aktor w filmie z 2001 roku: Harry Potter i kamień filozoficzny.' Karierę taneczną rozpoczął w wieku 22 lat i wystąpił w programie telewizyjnym BBC One DanceX. Następnie dołączył do programu ABC, Taniec z gwiazdami od 2007 do 2016 roku.

Został również zaproszony do roli geja w serialu ABC, Miasto kuguar . Jednak Derek nie mógł zagrać gejowskiej postaci z powodu napiętego harmonogramu Taniec z gwiazdami. Obecnie jest zajęty swoją pracą występując jako sędzia w konkursie tanecznym NBC Reality, Świat tańca od 2017 roku.

Randkowa gwiazda tańca; Nie odczuwa presji, aby być zaangażowanym

Derek Hough spotyka się z innym tancerzem, Hayley Erbert od 2015 roku. Jego dziewczyna Hayley jest również zawodową tancerką i ukończyła w pierwszej szóstce podczas 10. sezonu popularnego konkursu tanecznego, Więc myślisz że potrafisz tańczyć. Obecnie Hayley występuje w programie A Night To Remeber.

Para spotkała się po raz pierwszy w 2015 roku w DWTS, a następnie zaczęła spotykać się w tym samym roku.

Duet został zauważony w lipcu 2016 roku, jedząc śniadanie w Joan's On Third w Studio City w zwykłej sukience. Derek mocno przytulił swoją dziewczynę, a po śniadaniu udali się na targ rolniczy na Ventura Boulevard.

Możesz cieszyć się: Jerome Flynn Żonaty, Dziewczyna, wesoły

Podczas urodzin swojej dziewczyny 11 października 2017 r Taniec z gwiazdami' zawodowa tancerka zabrała swojego Instagrama i życzyła Hayley wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Udostępnił także ich zdjęcie i określił swoją ukochaną jako „piękną”.

Hayley jest również najlepszą przyjaciółką siostry Dereka, Julianne Hough. Po tym, jak jego siostra poślubiła swojego długoletniego chłopaka Brooksa Laicha w lipcu 2017 r., Derek otworzył się trochę na swój ślub. Ujawnił, że nie ma na nim żadnej presji, aby się zaręczył. Brooks Laich i Julianne Hough dzielą związek męża i żony. Jego siostra aktorka również życzyła Hayley jej 23. urodzin na Instagramie.

Derek i Hayley są razem od pierwszego spotkania podczas występu Hayley w DWTS. Podczas DWTS współpracował z Bindi Irwin . Nawet po latach związku więź pary nie osłabła. Ostatnio w Walentynki 2019 podzielił się przytulnym zdjęciem swojej pani Hayley i napisał, że bardzo ją kocha.

Poprzednie relacje randkowe Dereka

Przed randką z Hayley, Amerykański wojownik ninja podobno aktor umawiał się z około dziesięcioma różnymi dziewczynami. Po raz pierwszy spotykał się z brytyjską aktorką India de Beaufort od 2000 do 2008 roku. Po rozstaniu z Indiami umawiał się z Shannon Elizabeth od 2008 do sierpnia 2009 roku. Był również związany z Joanną Krupą w 2009 roku. Podobno spotykał się również z Nicole Scherzinger od 2010 roku do 2012.

Był również związany z Cheryl Cole od lutego 2010 do maja 2010 roku, Christiną Jones w lutym 2012 roku i Kristin Chenoweth w marcu 2012 roku. Podobnie podobno spotykał się z Marią Menounos od 2012 do 2013 roku. Derek spotykał się z Niną Dobrev tylko przez sześć tygodni zanim zakończył swój związek w październiku 2013. Podobno spotykał się również z amerykańską aktorką Nicole Houston Reed w 2014.

Krótki życiorys

Urodzony 17 maja 1985 r. Derek Hough pochodzi z Salt Lake City w stanie Utah. Amerykański tancerz zawodowy ma 1,78 m wzrostu (5 stóp 10 cali) i posiada obywatelstwo amerykańskie. Zgodnie z wiki, ukończył Italia Conti Academy of Performing Arts w Goswell Rd w Londynie.

Ciekawe: Daniel DiMaggio Wiki, Wzrost, Rodzina

Derek urodził się dla swoich rodziców Mari Anne Hough i Bruce Robert Hough. Ma czworo rodzeństwa jako członka rodziny. Jego rodzeństwo nazywa się Julianne Hough, Katherine Hough, Marabeth Hough i Sharee Hough. Wydaje się, że cieszy się zdrowymi relacjami z rodzicami. Zwłaszcza jego matka, z którą widziano go dzielącego i cieszącego się pięknym tańcem, który został udostępniony na jego stronie na Instagramie.

Zalecane